''Zbog kauča, nema fotelje''!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lav8

Poznat
Poruka
8.133
BOŽA ĐELIĆ NA LEDU?!

Boris Tadić će Đeliću ponuditi funkciju u novoj vladi, ali ta ponuda će biti „skrojena" tako da će ovaj morati da je odbije, Tadić ljut zbog „afere Meridijan"

http://www.pressonline.rs/vest.jsp?id=39444

Renomirane svetske banke dadose fotelju,ali ne i Bota&co privatno preduzece.Mozda zbog toga,sto navedeno preduzece nema dodirnih tacaka sa ekonomijom i bankarstvom,vec sa klinickom psihologijom i njenim uticajima na podizanje rampe u slucaju gubitka ''devojke iz grada'':mrgreen::lol:
 
Kako znaš da je Đilasov?!?!

Direktno od LDP-a,zamisli nije od radikala:mrgreen:

Liberalno demokratska partija zapanjena je bezobzirnošću lista Press koji najgrublje zloupotrebljava tragediju porodice Đinđić u cilju vođenja prljave predizborne kampanje.

Zapanjeni smo činjenicom da list čiji je jedan od suvlasnika Dragan Đilas, direktor Narodne kancelarije predsednika Srbije Borisa Tadića, na najgrublji način manipuliše imenima majke i sestre ubijenog premijera Zorana Đinđića.
 
Direktno od LDP-a,zamisli nije od radikala:mrgreen:

Liberalno demokratska partija zapanjena je bezobzirnošću lista Press koji najgrublje zloupotrebljava tragediju porodice Đinđić u cilju vođenja prljave predizborne kampanje.

Zapanjeni smo činjenicom da list čiji je jedan od suvlasnika Dragan Đilas, direktor Narodne kancelarije predsednika Srbije Borisa Tadića, na najgrublji način manipuliše imenima majke i sestre ubijenog premijera Zorana Đinđića.

U tekstu za koji si postavio link nema ovog dela teksta koji si boldovao a odnosi se na izjave LDP-a.........................U čemu je štos?!?!?Izmišljaš ili...................
 
U tekstu za koji si postavio link nema ovog dela teksta koji si boldovao a odnosi se na izjave LDP-a.........................U čemu je štos?!?!?Izmišljaš ili...................

Pa nema u tekstu,zasto bi ga bilo,nije naslov teme,ko je suvlasnik lista,vec o ''tetkinom kaucu''.Ti si pitao odakle znam da je ''Press'' Djilasov,a ja ti odgovaram odakle znam.Nije valjda da ni LDP-u ne verujes!E,sad to sto si pokusao da spamujes temu,pa ti se ''obilo'' o glavu,sta da ti radim:mrgreen:
 
Pa nema u tekstu,zasto bi ga bilo,nije naslov teme,ko je suvlasnik lista,vec o ''tetkinom kaucu''.Ti si pitao odakle znam da je ''Press'' Djilasov,a ja ti odgovaram odakle znam.Nije valjda da ni LDP-u ne verujes!E,sad to sto si pokusao da spamujes temu,pa ti se ''obilo'' o glavu,sta da ti radim:mrgreen:

Daj link za tvrdnju da je od LDP-a................Ili će se tebi obiti o glavu...........
 
a jel' ovaj link zadovoljava tvoje visoke standarde?

http://www.ldpzemun.org/index.php?Itemid=92&id=30&option=com_content&task=view

Zloupotreba tragedije porodice Ðinđić – početak prljave kampanje
20.11.2006

Liberalno demokratska partija zapanjena je bezobzirnošću lista Press koji najgrublje zloupotrebljava tragediju porodice Đinđić u cilju vođenja prljave predizborne kampanje.
Zapanjeni smo činjenicom da list čiji je jedan od suvlasnika Dragan Đilas, direktor Narodne kancelarije predsednika Srbije Borisa Tadića, na najgrublji način manipuliše imenima majke i sestre ubijenog premijera Zorana Đinđića.
 
Loš ti link.....Ja ne mogu da ga otvorim....A koliko vidim datum je 20.11.2006.?!?!?!

Ti si povezao neku izjavu LDP-a iz 2006 sa Đilasovom kampanjom iz 2008?!?!?!

Tog datuma je data izjava za medije LDP-a,mozda je obrisana,ne znam.Poenta je da su oni to izjavili i to stoji.I kakve veze ima da li je data u kampanji ili ne,poenta je da su to izjavli.

Evo ti jos nesto u nastavku pomenutog teksta

Grube laži o navodnoj nameri Liberalno demokratske partije da, u cilju skupljanja političkih poena, zloupotrebi tragediju majke i sestre Zorana Đinđića duboko vređaju i nas i porodicu ubijenog premijera. Takva besprimerna manipulacija ljudskim emocijama najbolje govori o tome koliko poštovanja i iskrenosti ima u zaklinjanjima Dragana Đilasa i njegovih saradnika u ime ubijenog premijera.

Liberalno demokratska partija zbog najnovije u nizu laži podnela je krivičnu prijavu protiv lista Press. Protiv tog lista Liberalno demokratska partija podnela je više od 70 krivičnih prijava, ali ni jedna do sada nije rešena.
 
Loš ti link.....Ja ne mogu da ga otvorim....A koliko vidim datum je 20.11.2006.?!?!?!

Ti si povezao neku izjavu LDP-a iz 2006 sa Đilasovom kampanjom iz 2008?!?!?!

Čoveče da li si ti normalan?!?!?!?!

Povezuješ neke izjave od pre 2 godine koje su se odnosile na drugu kampanju i drugu političku situaciju sa sasvim novim dešavanjima u ovoj godini?!?!?!?

E Bože svašta..................

Over and out.....................
 
Čoveče da li si ti normalan?!?!?!?!

Povezuješ neke izjave od pre 2 godine koje su se odnosile na drugu kampanju i drugu političku situaciju sa sasvim novim dešavanjima u ovoj godini?!?!?!?

E Bože svašta..................

Over and out.....................

AHAHAHAHAHA cestitam, najbedniji pokusaj izvlacenja iz diskusije na ovom forumu, a to nije mali podvig

Nije se vodila diskusija o kampanji vec o tome jeste li ili nije Djilas suvlasnik Press-a, a LDP kaze da jeste.
 
Čoveče da li si ti normalan?!?!?!?!

Povezuješ neke izjave od pre 2 godine koje su se odnosile na drugu kampanju i drugu političku situaciju sa sasvim novim dešavanjima u ovoj godini?!?!?!?

E Bože svašta..................

Over and out.....................

Kakve veze covece imaju kampanje i godine,ti si me pitao,odakle znam da je Press Djilasov,a ja ti kazem odakle,OD LDP-a,i to je sustina.Ti si izgleda pravis mutav,ili mozda ne,a sad odjasi,jer samo pokusavas da spamujes temu,dobio si ''po nosu'',i to dobro znas,pa zapetljavanjem pokusavas da se izvuces.

P.S izgleda da sam precenio tvoj IQ:whistling:
 
AHAHAHAHAHA cestitam, najbedniji pokusaj izvlacenja iz diskusije na ovom forumu, a to nije mali podvig

Nije se vodila diskusija o kampanji vec o tome jeste li ili nije Djilas suvlasnik Press-a, a LDP kaze da jeste.

Upravo tako.Toliko o ''visokoobrazovanim'' potencijalima simpatizerima DS-a.Ali nije ovaj sam,ima ih koliko hoces,ali je stvarno vreme da se malo ''prizeme''
 
AHAHAHAHAHA cestitam, najbedniji pokusaj izvlacenja iz diskusije na ovom forumu, a to nije mali podvig

Nije se vodila diskusija o kampanji vec o tome jeste li ili nije Djilas suvlasnik Press-a, a LDP kaze da jeste.

Kakve veze covece imaju kampanje i godine,ti si me pitao,odakle znam da je Press Djilasov,a ja ti kazem odakle,OD LDP-a,i to je sustina.Ti si izgleda pravis mutav,ili mozda ne,a sad odjasi,jer samo pokusavas da spamujes temu,dobio si ''po nosu'',i to dobro znas,pa zapetljavanjem pokusavas da se izvuces.

P.S izgleda da sam precenio tvoj IQ:whistling:

Moj IQ je za tebe nedostižno veliki...................A tvoj IQ i ovog tvog ortaka po pameti je na nivou amebe................Gluposti koje ste na ovoj temi napisali prevazilaze gluposti koje Markowac izbacuje..
 
Poslednja izmena od moderatora:
LOL :D

1.
Ma press je pravi izvor podataka..................:dash::dash::dash:

2.
Sta je sad,i Djilasov ''Press'' je na ''crnoj listi'',nisam znao.

3.
Kako znaš da je Đilasov?!?!

4.
Direktno od LDP-a,zamisli nije od radikala:mrgreen:

5.
Daj link za tvrdnju da je od LDP-a................Ili će se tebi obiti o glavu...........


4.
http://www.ldpzemun.org/index.php?Itemid=92&id=30&option=com_content&task=view
Zapanjeni smo činjenicom da list čiji je jedan od suvlasnika Dragan Đilas....

5.
Over and out.....................

:D :D :D
 
http://www.ldpzemun.org/index.php?It...tent&task=view


Evo ti toliko zeljena potvrda,zahvaljujuci Gunslingeru,''GUKNI GOLUBE''

Ili je mozda ''magla'' na vidiku:rtfm::whistling::dash::hahaha::hahaha::hahaha:

Ti ili si pijan ili lud.....................Čoveče ja uopšte nisam tvrdio da to nije tačno već ti četvrti put govorim da ne možeš povezivati izjave od pre dve godine za sasvim nešto drugo.........................Jesi li ti normalan.....................:banovati:
 
Ti ili si pijan ili lud.....................Čoveče ja uopšte nisam tvrdio da to nije tačno već ti četvrti put govorim da ne možeš povezivati izjave od pre dve godine za sasvim nešto drugo.........................Jesi li ti normalan.....................:banovati:
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Citiraj moj post gde sam ja to tvrdio....................Ili prestani da budeš idiot.................U stvari budi i dalje..........

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top