psihoanaliza

samouka

Ističe se
Poruka
2.750
pojma
jedva čekam da neko krene da me psihoanalizira, tako možda i saznam
biće da sam zato ovde


jedan od naših članova, kaže da je iz ovog razloga ovde, hajde ako ste raspoloženi, analizirajte neku osobu sa foruma (po svom izboru), ali bez ljutnje i svađanja...možda nam i uspe
 
moze tebe samouka...opsti dojam iz povrsne konverzacije: osetljiva, sklona depresivnim stanjima, extremno privrzena osobama koje volis, ostre inteligencije, pomalo ekscentricna....sve u svemu one of the kind :D....
 
pojma
jedva čekam da neko krene da me psihoanalizira, tako možda i saznam
biće da sam zato ovde


jedan od naših članova, kaže da je iz ovog razloga ovde, hajde ako ste raspoloženi, analizirajte neku osobu sa foruma (po svom izboru), ali bez ljutnje i svađanja...možda nam i uspe
Psihoanaliza? Malo prejaka reč, možemo da kažemo šta mislimo ko je kakav, ali psihoanalzia, wtf? Sve samo psiholozi, psihoanalitičari i sociolozi...

E, sad, ako svako krene da priča šta misli o forumašima, diskusija će se razviti u zwei smera - oni koji će lizati anuse drugima i oni koji će se ljutiti kad im neko kaže nešto loše.

Veliki flejm potencijal, ou jeaaaaa.
 
bez ljutnje...
evo samouka ti si mi bas inspiracija.
delujes mi kao osoba koja je vrlo tvrdoglava, nepodnosi autoritete, ali vrlo brzo razmislja i dovoljno je samokriticna.
maske koje su ti na slikama deluju kao da se skrivas od nekoga pa mozda cak i od sebe same. ali isto tako si verovatno i emotivna (preterano) pa ti maska sluzi samo kao ograda da pustis u "dvoriste" samo one do kojih ti je stalo.
 
moze tebe samouka...opsti dojam iz povrsne konverzacije: osetljiva, sklona depresivnim stanjima, extremno privrzena osobama koje volis, ostre inteligencije, pomalo ekscentricna....sve u svemu one of the kind :D....
e pa olice, pogodi, znamo se, ali krv će pasti ovde
i ja ću tebe... samo da završim posao i da se pre toga ne poubijaju
 
bez ljutnje...
evo samouka ti si mi bas inspiracija.
delujes mi kao osoba koja je vrlo tvrdoglava, nepodnosi autoritete, ali vrlo brzo razmislja i dovoljno je samokriticna.
maske koje su ti na slikama deluju kao da se skrivas od nekoga pa mozda cak i od sebe same. ali isto tako si verovatno i emotivna (preterano) pa ti maska sluzi samo kao ograda da pustis u "dvoriste" samo one do kojih ti je stalo.


zaista me je jako iznenadilo, kako ste me oljica i ti (koji me skoro uopšte ne znaš) dobro opisali i razumeli...
eto, znači da sam se prikazala pred vama (ovo dođe, kao da sam duh) onakva kakva sam
 
a jel se secate vi devetesetih i svih oni prorocica i proroka, gatara, poznavalaca tarota i cega sve jos ne? pa, kao... vi ste, u sustini, jako nesrecna osoba... ali evo vidim da ce u vas zivot da udje jedan sed, lep covek... a i imucan je... evo, sve se lepo vidi...
 

Back
Top