Frajer

Hajde sad zene da se izjasne o idealnom frajeru, brateee bicepsi, tricepsi itd.:???:

ja sam sestra....al' ajd...

pa moze ,moze bicepsi, tricepsi..deltoideusi.. trapeziusi....da..gluteusi jabucasti i hard obavezno...al' opet opet nijedan od navedenih misica nije presudan...:mrgreen::mrgreen:8)....ili se taj vec kod idealnog frajera podrazumijeva kao 'razvijen':think:..:eek:..???
 
P.S. idealni frajer?
hmmm....recimo neko kao ...dzoni dep bez bradice i brchica,ali da ipak nije dzoni dep.....samo da lichi :mrgreen:

mrzelo me da opisujem pa sam iskoristila depa :rumenko:
 
Mislim da su oni koji su previše "izbicepsirani, istricepsirani", mišićavi, iskomplexirani- nekako kad hodaju ulicom rašire se kao paunovi, a onaj najvažniji mišić...ćorak...
Ne znam, bar tako kažu...:rumenko:

Plus, imam neki stav o njima da su glupi- ne znam zašto...tako mi deluju...(ranije sam išla u teretanu i uglavnom su tu dolazili frajeri sumnjive inteligencije, a zagledala sam ih i dole, ništa nemaju...:rumenko:)

Btw, idealan frajer Olivije Martinez.
 
Poslednja izmena:
.....eeeeee mnogo vi kenyate bre...
...te ne valja vam ovi mišićavi pa onda intelektualci,pa oni sa kokicama....
...ne mogu biti svi glumci(poznati naravno,ovih ostalih ima na kilo) i pevači ili pevačice...
...ili možda i mogu...:think:
...ipak je ovo Srbija...
 
Poslednja izmena:
Mislim da su oni koji su previše "izbepcisirani, istrepcisirani", mišićavi, iskomplexirani- nekako kad hodaju ulicom rašire se ko paunovi, a onaj najvažniji mišić...ćorak...
Ne znam, bar tako kažu...:rumenko:
Plus, imam neki stav o njima da su glupi- ne znam zašto...tako mi deluju...(ranije sam išla u teretanu i uglavnom su tu dolazili frajeri sumnjive inteligenjcije, a zagledala sam ih i dole, ništa nemaju...:rumenko:)

nijesu glupi?zasto...?
...ali cinjenica je da ti ljudi vremenom postanu (pre)okupirani svojim izgledom...ali bas bukvalno..ubace se u semu sa tim svojim prijateljima bilderima uplove u ' taj svijet' ....koriste taj svoj recnik ..(ja znam samo sta znaci bendz:eek:)........nekako cure...i sve to ide u drugi plan..
 
.....eeeeee mnogo vi *****te bre...
...te ne valja vam ovi mišićavi pa onda intelektualci,pa oni sa kokicama....
...ne mogu biti svi glumci(poznati naravno,ovih ostalih ima na kilo) i pevači ili pevačice...
...ili možda i mogu...:think:
...ipak je ovo Srbija...

heheheh,pa ja rekoh,da lichi na depa,a da nije dep :)
 

Back
Top