Tetovaza...Pirsing...

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Inspirisala me ovakva tema na "Savremeni mushkarac"...Imate li tetovazu, pirsing...Volite li to....Ja cu, mozda, da tetoviram neshto...Ali josh nisam odlucila....Razmishljam o tome...Inace, volim tetovaze...
 
Imala tetovažu ...
Pošto je radjena biljnim bojama kojima se radi trajna šminka, sad (nakon 10 godina) se samo nazire...
Srećna sam što sam je tako radila jer kao i sve brzo mi je dosadila...
Osim toga sad imam utisak da je to bio hir ...pitao me skoro tata jel planiram da je obnovim, on koji je bio jako protiv , nekako se saziveo sa njom...nekad roditelj može da te iznenadi ...:)
 
A to si htela da pitaš gazelice ...:)
Paaaa zavisi kakav ti je prag bola...

Ja sam izdržljiva kad hoću...a tetovažu sam htela il da crknem il da stavim...
Konture su mi radili bez anestezije, a bojenje tj popunjavanje uz lokalni anestetik, a opet nije prijatno ...

Htela sam da bude na vratu pri korenu kose, nisu mi dali jer je tu kičma i ubedljivo najviše boli, pa smo se sporazumno dogovorili da je pomere malo u levo od kičme ka ramenu...

Imala sam jedno kinesko slovo oko 5 cm veliko...
Šta još želiš da znaš ?
 
Ako je tako gazelice pokušaj da nadješ Emlu...to je lokalni anestetik dosta dobar al teško se nalazi jer nije na našoj dozvoljenoj listi lekova ...pa premazi njom mesto koje tetovirš jedno 45 min pre početka ...

Osim toga razmisli jel stvarno želiš vilenjaka i cvetić da imaš i sa 80?
To je odluka koju moraš da doneseš sa tim razmisljanjem...
Ja sam počela od toga šta bi rekla unucima šta mi je to...
I od toga dal će mi se to svidjati za 20 godina...

A pošto me NIŠTA u zivotu ne drzi dugo, sve izgustiram u proseku posle par godina ...tako je bilo i sa tetovažom...Zive bile biljne boje ...isparavaju na suncu i za par godina puj pike ne važi !
 
Ja sam imala veeeeeliku zelju da uradi tetovazu, ali nikako nisam mogla da odlucim gdje bih radila, jako mi se dopada kada se nalazi na vratu, rub kose, pa na rucnom zglobu.....i tako hiljadu iideja, a ni jedna da se izdvoji.....a nisam imala jasnu viziju sta bih tetovirala..............a ujedno me drmala zelja i da se osisam na kratko, skoro na musku frizuru, i uradim pirsing na pupku........
Sreca moja pa nisam imala novac za sve to, kajala bih se kao nizasta do sada........
Tetovaza nije za kolebljive ljude......
 
Mirka Sizika - ne razmisljam ja tako daleko "Sta ce unuci reci"...Samo mislim na sadashnjost...Svidela mi se ona vila - neko je postavio fotografiju kod muskaraca tamo...
Bash je lepa i nezna slicica...Ili neki cvet...Lotos, mozda...
 
Mirka Sizika - ne razmisljam ja tako daleko "Sta ce unuci reci"...Samo mislim na sadashnjost...Svidela mi se ona vila - neko je postavio fotografiju kod muskaraca tamo...
Bash je lepa i nezna slicica...Ili neki cvet...Lotos, mozda...
slazem se s ovim
sta ja imam unucima da objasnjavam:confused:
e ok je pitanje da li ce mi se to dopasti i za 50 godina,ali kako sam ih stavila na mesta gde ih ne gledam previse cesto-nisu me jos smorile(prva ima 10 a druga 7 god)
 
Ne sisaj se na kratko!
Duga kosa, lepa tetovaza i eto opasne ribe!

Duga kosa je prelijepa, ali, ja se ne osjecam dobro sa njom, pa sam je malo sisnula, kompromis nasla, pa je sada do polovine vrata.
A od tetovaze odustala.

Nadji nesto sto ti znaci, neka slika koja je tebi bitna i mozda oslikava tebe, a ne tek tako izaberes nesto sto ti je trenutno slatko, pa za par godina da mrzis svoju tetovazicu!
Nadam se da ces naci nesto sto ce te oduseviti i da ces biti zadovoljna njom:super:
 
Ja volim tetovaze...Sto mi je to lepo...Bas me briga sta cu misliti o tome za 20 godina? Ko zna gde cu biti tada...Kad ostarimo zivimo od secanja...A tetovaza nam govori koliko smo bile lude i spremne na izazove...
Kad vidim na muskarcu lepu tetovazu - zablenem se u njega...Ha ha ha!
 
Ja volim te nezne crteze...Necu sigurno promeniti mishljenje, jer sam zrela osoba...Nisam ja tinejdzerka...
A Tvitija ne bih nikad crtala - jer mi je to suvishe decija slicica...
Paz je lep - vrlo!


Duga kosa je prelijepa, ali, ja se ne osjecam dobro sa njom, pa sam je malo sisnula, kompromis nasla, pa je sada do polovine vrata.
A od tetovaze odustala.

Nadji nesto sto ti znaci, neka slika koja je tebi bitna i mozda oslikava tebe, a ne tek tako izaberes nesto sto ti je trenutno slatko, pa za par godina da mrzis svoju tetovazicu!
Nadam se da ces naci nesto sto ce te oduseviti i da ces biti zadovoljna njom:super:
 
Kad vidim tet na muskarcu - odmah se zainteresujem...Da vidim sta je to nacrtano...Kako on izgleda...Boja njegovih ociju...
Videh jednom jednog momka sa tetovazom nesto kao pas je bilo, a on zgodan, kosa tamna, a kad me je pogledao odsekla su mi se kolena...I pazi kad ga pamtim i dan danas, a to je bilo pre pet godina...Kao fofografija mi je taj trenutak ostao u secanju...

A ja mrzim tet na muškarcu..ne znam što...
 

Back
Top