Omiljeni sladoledi....

Vocni.... mmm.... nikad nisam nesto posebno volela sladoled od cokolade, malo mi je -gorak-? To mi je ostalo iz detinjstva... :?
Od ovih kupovnih... pa, Delta proizvodi super... TopGun... mmmmmmmmmmmm.... joj sto ste otvorili ovu temu, odmah mi se jede... Od Frikoma volim Megu, a iako sam Somborka ne volim vecinu Somboledovih... mada, sva tri Smrza - od lesnika, vanile i nektarine - bi trebalo probati... Ja preporucujem 8) !
A ni Ledo ne proizvodi lose... mada kod nas nema da se kupe... :?
 
Mzrim od kafe, ne volim od vanile (ako je ona bljutava bleda, ako je zuta, onda moze), onako volim vocne (mada jagodu mrzim), ali oboooooozavam od pistaca, cokolade, lesnika i karamele.
Opasno su dobri oni Carte D'or (valjda se tako pise)....pogotovo onaj od lesnika pa sa prelivom od cokolade i izlomljenim lesnicima ili onaj od kestena sa slagom i izmrvljenom cokoladom.
Ne prodje dan (bukvalno) kad ne jedem sladoled (cak i kad je napolju -20).
 
>Prue&lt:
Electra:
QchCK*a:
onaj od lesnika pa sa prelivom od cokolade i izlomljenim lesnicima ili onaj od kestena sa slagom i izmrvljenom cokoladom....... ).

That's it. Zabalavila sam citavu tastaturu. :oops:
you're not te only one :oops:
mmm....chocholate ice-cream

To mi je i bila namera :wink: Zasto da sama balavim ? Idem sad u setnju (ne zato sto je lep dan, nego da drmnem jedan veeeeliki sladoled u prirodi).
 
QchCK*a:
>Prue&lt:
Electra:
QchCK*a:
onaj od lesnika pa sa prelivom od cokolade i izlomljenim lesnicima ili onaj od kestena sa slagom i izmrvljenom cokoladom....... ).

That's it. Zabalavila sam citavu tastaturu. :oops:
you're not te only one :oops:
mmm....chocholate ice-cream

To mi je i bila namera :wink: Zasto da sama balavim ? Idem sad u setnju (ne zato sto je lep dan, nego da drmnem jedan veeeeliki sladoled u prirodi).
U..u ..cekaj i mene :lol:
 

Back
Top