ZAGRLJAJ DOBRE RIBE. . .

-HUGH HEFNER

Zainteresovan član
Poruka
415
. . cujem cesto muska picketanja, kao ostavila ga devojka. . tuzan je, depresivan, ne zna sta ce sa sobom. .

a siguran sam da bi ZAGRLJAJ EXTRA RIBE resio svaki takav muski problem!!

Zagrljaj dobre klinke bi dao krila penzioneru koji je ceo zivot proveo sam, skinuo bi sa brankovog mosta bolnog zbog ljubavi teenejdzera, otkrio bi nove horizonte sredovecnom tranzicionom gubitniku koji je sveze razveden i po nalogu suda isteran iz stana za koji oplacuje 20-godisnji kredit. .

i sam sam nekada bivao u slicnim situacijama. . . pa koliko su onda nasa osecanja iskrena, pocev od trenutka kad se zakljinjemo na ljubav ili kad patimo i ocajavamo, kad je lek tako prizeman??
 
. . cujem cesto muska picketanja, kao ostavila ga devojka. . tuzan je, depresivan, ne zna sta ce sa sobom. .

a siguran sam da bi ZAGRLJAJ EXTRA RIBE resio svaki takav muski problem!!

Zagrljaj dobre klinke bi dao krila penzioneru koji je ceo zivot proveo sam, skinuo bi sa brankovog mosta bolnog zbog ljubavi teenejdzera, otkrio bi nove horizonte sredovecnom tranzicionom gubitniku koji je sveze razveden i po nalogu suda isteran iz stana za koji oplacuje 20-godisnji kredit. .

i sam sam nekada bivao u slicnim situacijama. . . pa koliko su onda nasa osecanja iskrena, pocev od trenutka kad se zakljinjemo na ljubav ili kad patimo i ocajavamo, kad je lek tako prizeman??

:think: Couldn't help but wonder...Da li ste vi koji postavljate ovakve i slicne teme i u rl tako napaljeni i poremeceni,ono-nedo*jebani,narodski receno,il se samo shegate i sprdate na forumu a u rl ste sasvim cool i normalni?
 
Da se ne lazemo, postavljac teme je u pravu.

Imamo neku nirvanu, filozofsku celinu, osecamo se kompletni, sve nam ide... i prodju dva lepa oka, noge, sta god i misli odu prrrrr.

Samo to ipak ne traje i unutrasnji mir se opet brzo uspostavi. Kao baceni kamencic na mirnom jezeru, pravi zabice i talasice ali opet posle mir.

E a kada je cabar, zaista ne mogu da zamislim bolji nacin za psiho-fizicki oporavak od zagrljaja lepe zene. Ajde sada, pa gde svi trcite kada vam je los dan - kod voljene osobe...
 
:think: Couldn't help but wonder...Da li ste vi koji postavljate ovakve i slicne teme i u rl tako napaljeni i poremeceni,ono-nedo*jebani,narodski receno,il se samo shegate i sprdate na forumu a u rl ste sasvim cool i normalni?

sta je, boli te istina?? :)
tacno je onako kako sam rekao. . i onaj sto te stalno zove, moli, pa preti, pa place, pa iska da mu das, sto si ga onomad ostavila i za kog mislis da ce vecito da cezne za tobom ne bi te se setio samo kad bi mu naletela neka ekstra ribica, budi sigurna 100%
 
. . sa zadovoljsvom vam saopstavam da mi je mail server pukao od poruka istomisljnika koji kazu da ovaj forum treba nadalje da se zove samo sex jer sam ja sa ovom temom razotkrio da je knjiska ljubav o kojoj se do sad toliko pricalo zapravo metafizicka i licemerna kategorija :)
cak ima predloga da se rec -ljubav izbrise iz recnika. . i vujaklije!!!:)
 
jes to je tako kad imas 15 pice hormoni sve sto ide na dve noge i ima bilo kakve sise je wooow
sto komentarisati ovako idiotsku temu..
evo sad kod mene na zurci..frajer lep ko slika nebo plave oci, smedj, viiisok, zbodan do bola taman definicija kako treba, puna lepa usta, ama sve ribe izbalavile na njega..a meni ono..njah..mislim dzabe kad te tip ne lozi..to ti ko kad gledas savrsenu sliku a ona nista ne budi u tebi...
e da kako bese ono ide..lepota bez svrhe nije prava lepota...tako
 
. . nije mi jasno cemu licne kvalifikacije?? vidis, ovo o cemu ja pricam je revirzibilan proces, dakle nisam ja "napaljeni klinja od 13 godina". . prosao sam sve, video sam sve i vratio se na pocetak kad sam shvatio sustinu koja je krajnje jednostavna, pa je pretocio u ovu temu nad temama :). . ti si sad tek na pola puta pa su nam razmisljanja dijamertalno suprotna. . mada bojim se da takvi kao ti i ne odmaknu dalje. .
momci se slazu sa mnom, ne razumem odakle ti takva drskost da kao devojka pricas o necemu o cemu nemas pojma. . .ukratko -to sto imas brkove ne znaci da si musko :)
 
Poslednja izmena:
. . nije mi jasno cemu licne kvalifikacije?? vidis, ovo o cemu ja pricam je revirzibilan proces, dakle nisam ja "napaljeni klinja od 13 godina". . prosao sam sve, video sam sve i vratio se na pocetak kad sam shvatio sustinu koja je krajnje jednostavna, pa je pretocio u ovu temu nad temama :). . ti si sad tek na pola puta pa su nam razmisljanja dijamertalno suprotna. . mada bojim se da takvi kao ti i ne odmaknu dalje. . momci se slazu sa mnom, ne razumem odakle ti takva drskost da kao devojka pricas o necemu o cemu nemas pojma. . .ukratko -to sto imas brkove ne znaci da si musko :)

Sto znaci da si se ti unazadio??
 

Back
Top