sumnjivi mladez

nevesela

Zainteresovan član
Poruka
272
Pre par godina jedan dermatolog me je savetovao da odstranim nekoliko crnih sumnjivih mladeza sto sam i uradila na onkologiji.Ostao je jos jedan kritican pa sam u dilemi da li da ga skinem opet u drzavnoj ustanovi ili kod privatnog plasticnog hirurga koji mi daje popust ako skinem 6 komada odjednom(samo 400 e)a mozda mi skine jos 2 gratis! Napominjem nije prvoaprilska sala.
 
Samo 400 evra...sitnica!
Lepo ti skini te mladeze u drzavnoj ustanovi,imas pravo na to,ujedno ce svaki mladez biti pregledan histopatoloski i bices mirna...400 evra,ccccccccc
 
Hvala dilema je resena.Ma ceo dan se osecam tako glupo jer ovo nije prvi put da mi pripadne muka od privatnika sa stilskim namestajem jer nije stvar u lovi vec u lekarskoj etici,zasto bi sad odjednom trebala da operisem tolke mladeze samo da bi ustedela novac?Napominjem da bi skidanje jednog kostalo 180 e SAMO.ccc...
 
ja mislim da nije vazna ustanova vec LEKAR koji bi ti to eventualnoradio. Zdravlje je najbitnije, zato izaberi dobrog proverenog dr pa pravac bilo u drzavnu ili privatnu ustanovu..
 
Anonymous:
ja mislim da nije vazna ustanova vec LEKAR koji bi ti to eventualnoradio. Zdravlje je najbitnije, zato izaberi dobrog proverenog dr pa pravac bilo u drzavnu ili privatnu ustanovu..
Skidanje mladeza rade najmladji lekari,ne znam ustanovu gde ce vam nacelnik klinike skidati mladez.Nemoj mistifikovati neke intervencije.
 
ja imam isti problem. imam jako nezgodne mladeze i to na stomaku i zelela bi da ih skinem. Od malena ih imam. Kad sam se rodila bili su kao dve tufne a kasnije su porasli pa su se cak spojili tako da su sad kao jedan i jako su nezgodni i stalno se bojim da ih ne zakacim. Neznam da li je bolje da ih skinem hirurskim putem u drzavnoj bolnici ili privatno laserom posto sam citala da laserom traje desetak sekundi i da neboli, nema krvi ni oziljaka. A ipak hirurskim putem mozda je malo nezgodnije. Da li je bolje hirurski ili laserom, gde je manja verovatnoca da kasnije budu neke posledice i slicno.
 
sandreta:
ja imam isti problem. imam jako nezgodne mladeze i to na stomaku i zelela bi da ih skinem. Od malena ih imam. Kad sam se rodila bili su kao dve tufne a kasnije su porasli pa su se cak spojili tako da su sad kao jedan i jako su nezgodni i stalno se bojim da ih ne zakacim. Neznam da li je bolje da ih skinem hirurskim putem u drzavnoj bolnici ili privatno laserom posto sam citala da laserom traje desetak sekundi i da neboli, nema krvi ni oziljaka. A ipak hirurskim putem mozda je malo nezgodnije. Da li je bolje hirurski ili laserom, gde je manja verovatnoca da kasnije budu neke posledice i slicno.
skidanje laserom ne preporucujem iz prostog razloga sto je to veoma opasno ako se radi o sumnjivom mladezu.To ce ti reci svaki onkolog.Laserom se mladez samo rasprsi pa je velika mogucnost da neki delovi ostanu ...Ja sam resila da sacekam termin na onkologiji pa sta bude...jeste da ostaju oziljci ali makar ga skroz uklone,posle te oziljke mozes da sredjujes kod plasticara.
 

Back
Top