Ko smo mi?

šta ima tako strašno, ako je neko i usamljena duša, a baš i ne verujem da Dragan spada među te. možda ja...

Nisi razumela. Nista strasno ako je neko usamljen, svi su to ponekad. Nego, odkud ta potreba da se sad kao razmislja ko je ko ovde, i zbog cega je ovde, i slicno. Bilo bezbroj tema i nikad ih nisam razumela.
U prevodu, libo me ona stvar zbog cega je neko ovde... I ja sam ovde, i ti si ovde, pa sta? Big deal.
 
Nisi razumela. Nista strasno ako je neko usamljen, svi su to ponekad. Nego, odkud ta potreba da se sad kao razmislja ko je ko ovde, i zbog cega je ovde, i slicno. Bilo bezbroj tema i nikad ih nisam razumela.
U prevodu, libo me ona stvar zbog cega je neko ovde... I ja sam ovde, i ti si ovde, pa sta? Big deal.

ama umirem od dosade i mislim da bi ova tema mogla biti mnogo zanimljivija od onih, tipa- da li da se kresnem ili razvedem, da li poštar il komšija itd.
 
ama umirem od dosade i mislim da bi ova tema mogla biti mnogo zanimljivija od onih, tipa- da li da se kresnem ili razvedem, da li poštar il komšija itd.

znas kako samouka..kada se prica o sebi..onda je to veliki problem ovde..i ako smo u internet svetu..svi su ovde kao veliki zavodnici, najlepse zene i sl.....
 
znas kako samouka..kada se prica o sebi..onda je to veliki problem ovde..i ako smo u internet svetu..svi su ovde kao veliki zavodnici, najlepse zene i sl.....

Kako da objasnim a da me ne shvatis pogresno?

Ne radi se ni o meni, ni o tebi, niti o bilo kome, nego o toj pojavi: "svi su ovde...".
Gde, bre, ovde?
Zasto razmisljati na taj nacin o, kako da ih nazovem, "tvojim saucesnicima u diskusijama na forumu"?
Ne kazem ni da su nebitni, ali ta potreba da se "grupisemo", da shvatamo ovo kao "zajednicu", "druzenje" itd. mi nije jasna...
 
znas kako samouka..kada se prica o sebi..onda je to veliki problem ovde..i ako smo u internet svetu..svi su ovde kao veliki zavodnici, najlepse zene i sl.....

pa neka...
zato je i dobro da ovako mesto postoji
svi mi želimo da budem lepi, pametni, da nam neko kaže da nas voli...
čak i na ovaj način, to jako prija i diže čoveka
evo ja verujem, da tvoje poruke u sebi imaju i istine iako me ne znaš (a ja sam osoba koja se ovde prikazala najiskrenije što je mogla, što sa slikama, što sa pričom, i pesmama, koje, dobro, većma njih ne razume)...
i kada kažem nekome ovde da mu šaljem zagrljaj ili poljubac ja to stvarno mislim, čak i osetim slabo bridenje na usnama..
zato i imam simpatije ovde, koje nikada neću upoznati, a ni ne želim.....što ljudi nisu shvatili
 
Kako da objasnim a da me ne shvatis pogresno?

Ne radi se ni o meni, ni o tebi, niti o bilo kome, nego o toj pojavi: "svi su ovde...".
Gde, bre, ovde?
Zasto razmisljati na taj nacin o, kako da ih nazovem, "tvojim saucesnicima u diskusijama na forumu"?
Ne kazem ni da su nebitni, ali ta potreba da se "grupisemo", da shvatamo ovo kao "zajednicu", "druzenje" itd. mi nije jasna...

Dano, što si juta? :neutral:

zar baš nikoga ovdje ne smatraš drugom/drugaricom?
 

Back
Top