nezni robot

srecna mama

Primećen član
Poruka
867
Robot Ema za usamljene muškarce
18. jun 2008. / izvor: Business surfer
Na japanskom tržištu uskoro će se pojaviti nova igračka robot namenjena usamljenim muškarcima.

Jedna domaća firma proizvela je malog robota visine 38 centimetara koji radi na baterije i ume da ljubi na komandu, a prodavaće se po ceni od oko 175 dolara (113 evra).

Sa infracrvenim senzorima i elektronskim motorom, mala lutka robot nazvana Ema, približava se usnama kad detektuje ljudsko lice. Njeni tvorci kažu da tada postaje veoma mazna i umiljata.

"Često se roboti dovode u vezu sa snagom, brutalnošću i borbom. Mi smo želeli da prekinemo sa tim uvreženim verovanjem i stvorimo nežnog interaktivnog robota", izjavio je tim povodom predstavnik japanske firme "Sega tojs", prenose agencije.

"Ona je divna i mada nije ljudsko biće, prema muškarcu može da se ponaša kao da mu je prava devojka", rekao je on.

Ema za koju njeni proizvođači kažu da predstavlja "modernu verziju večne mlade devojke", može i da peva i pleše za svog vlasnika i kad zatreba da mu doda kreditnu karticu.
S obzirom na veliki broj usamljenih muškaraca, firma "Sega tojs" računa da će već prve godine prodati 10.000 ovakvih robota.

e pa muskarci,stvarno me zanima, da li zaista imate potrebu za ovakvim stvarima
 
Bravo mama!
Bas juce, dok sam citao ovu vest, palo mi je na pamet da napravim temu od nje. Ali me je nesto mrzelo da se akam.

Da, dobro je to pitanje. Da li ce savremena tehnologija zameniti tradicionalnu kozu kod usamljenih balkanskih muskaraca?

''Koza VS. Robot Vol. 2''

Mislim da je ipak robot dugorocno prihvatljivije resenje. Nase neznosti, bez obzira na to sto neki tvrde da njihovi ljubimci uzvracaju emocije, fakticki predstavlja zlostavljanje zivotinja.
 
Eva da donosi pivo, daljinski da menja kanale, Milica, Ivana i Sandra (vidi sliku, sada i u multikoloru) za... konačno da se oslobodimo žena (i one nas).
fleshlights.jpg
To ja zovem progres. Jedino što će Krstarica zamreti bez polnih razmirica. Baš mi ih je žao.
 
Poslednja izmena:
Licno mi se vise svidja ovaj levi kompletic. Onaj desno mi je nekako isuvise rozikast; imao bih utisak da opstim sa prasetom.
Eto, jedino bih voleo ako bi mogle i neke maljice da se ugrade u taj gedzet, da bude prirodnije. Mislim, red je da naprave neki model i za nas retroseksualce.
I ne bi bilo lose da se razmislja i o gej populaciji. Bilo bi jako zgodno da iznad onih usta nameste brkove, pa ko voli.

Gde ima to da se kupi? Je l' moze da se isproba?
Uzeo bih sve u kompletu, ako nije preskupo, tj. ako ne kosta vise od 35 Eur + 15 Eur.
 
@JD: Ima u sex šopu... a siguran sam da se može naći i kod Kineza, mada veličina može da predstavlja problem. Dole je moj omiljeni model, sviđa mi se što nalikuje rupici za novčić, nekako mi deluje baš ono kao sve što su me naučili o ženama (na forumu i šire):
imagemagic.php


Nego, sada malo bliže temi... Imam nekoliko primedbi.

Prvo, jeste izvikano, ali zar se toliko udaljavamo jedni od drugih da su nam potrebni artifekti koji zamenjuju suprotan pol. OK da robot radi u fabrici ili rudniku, ali robot koji te ljubi ili peva na uvce? Deluje preterano.

Drugo, veličina. Razumem da je lakše napraviri nešto od pola metra nego od 1.70, ali me ovo podseća na pedofiliju?! Možda samo ja imam zadnje misli zašto je ovo pravljeno. To i predrasude o Japancima.

I ume li da se svađa i zvoca, tj da li razmišljaju da naprave model koji u potpunosti zamenjuje ženu, ali se mutira na dugme? Dobro, ne baš u potpunosti, teško da će reći: "Sutra nam dolazi moja mama i ostaje mesec dana", možda jedino ako neko baš kreativan bude radio na razvoju veštačke inteligencije za ovaj tip robota.
 
Pa vidi, mene je takodje zbunjivala ta velicina od 38 cm, ali sam skapirao da su domisljati Japanci o svemu razmisljali.
Pretpostavljam da se u unutrasnjosti robota nalazi jedna od ovih tvojih udlaga i da je zbog toga robot visok upravo onoliko koliko je neophodno - zbog ustede materijala.
Dakle, nogice su mu 18 cm, a ostatak za punjenje nekih 20 cm. Jedino sto ce za nas forumase morati da urade malo visi model.
Druga pretpostavka je da ce taj robot sluziti iskljucivo za ljubav, a da ce njegova izvršna funkcija biti da vlasniku prinosi gedzete dok ovaj sedi u fotelji i pije pivo.
Tako ce u potpunosti zameniti pomocnika koji dodaje sijalicu ili gedore prilikom obavljanja posla.

- Robote, donesi mi udlagu br. 2, braon boje.

I jos nesto sam zaboravio prilikom iskazivanja zelja u vezi sa svojim potrebama - voleo bih da pocnu da prave iste ovakve kao sa fotografija, ali da pored tih koje imaju otvore, naprave i jednu sa šakom. Ne treba da objasnjavam zasto.
 
Licno mi se vise svidja ovaj levi kompletic. Onaj desno mi je nekako isuvise rozikast; imao bih utisak da opstim sa prasetom.
Eto, jedino bih voleo ako bi mogle i neke maljice da se ugrade u taj gedzet, da bude prirodnije. Mislim, red je da naprave neki model i za nas retroseksualce.
I ne bi bilo lose da se razmislja i o gej populaciji. Bilo bi jako zgodno da iznad onih usta nameste brkove, pa ko voli.

Gde ima to da se kupi? Je l' moze da se isproba?
Uzeo bih sve u kompletu, ako nije preskupo, tj. ako ne kosta vise od 35 Eur + 15 Eur.[/quote]



To vidi sa Patkom..on zna cene...:mrgreen: btw. tema...ovi gedzeti mi se ne svidjaju..ja sam "staromodna" po tom pitanju..volim prirodu..mislim prirodni..:rumenko: e ..stvarno..sta sam htela da kazem..odoh ja..:lol:
 
Kad sam ovo pročitao,pomislio sam da je Srećna mama kupila ovog robota Srećnom tati...inače po pitanju upotrebe ovog robota se slažem sa Kucom,radije ću da istrpim i neke za mene neprijatne osobine i aktivnosti,nego da imam posla sa ovakvim nebulozama...jedini ''roboti'' koje mogu da trpim su oni u filmovima.
 
Kad sam ovo pročitao,pomislio sam da je Srećna mama kupila ovog robota Srećnom tati...inače po pitanju upotrebe ovog robota se slažem sa Kucom,radije ću da istrpim i neke za mene neprijatne osobine i aktivnosti,nego da imam posla sa ovakvim nebulozama...jedini ''roboti'' koje mogu da trpim su oni u filmovima.

srecni tata ima srecnu mamu,pa mu ne treba robot :)
mene samo interesuje da li stvarno postoje osobe koje bi ovo koristile
 
srecni tata ima srecnu mamu,pa mu ne treba robot :)
mene samo interesuje da li stvarno postoje osobe koje bi ovo koristile
Mislio sam da si Srećnom tati spakovala kofer i poklonila lutku dok se ne snađe:).
Naravno da postoje osobe koje koriste ovakva pomgala.Na ovom Svetu postoji gomila asocijalnih muškaraca koji ne trpe nikog,a pogotovo žensku priču,brigu za njih,razne nerazumljive ženske aktivnosti...bolje im je prodati ovakvu stvar nego da dođu u situaciju da pokažu svoje psihopatsku stranu ličnosti.
 
Poslednja izmena:
Robot Ema za usamljene muškarce
18. jun 2008. / izvor: Business surfer
Na japanskom tržištu uskoro će se pojaviti nova igračka robot namenjena usamljenim muškarcima.

Jedna domaća firma proizvela je malog robota visine 38 centimetara koji radi na baterije i ume da ljubi na komandu, a prodavaće se po ceni od oko 175 dolara (113 evra).

Sa infracrvenim senzorima i elektronskim motorom, mala lutka robot nazvana Ema, približava se usnama kad detektuje ljudsko lice. Njeni tvorci kažu da tada postaje veoma mazna i umiljata.

"Često se roboti dovode u vezu sa snagom, brutalnošću i borbom. Mi smo želeli da prekinemo sa tim uvreženim verovanjem i stvorimo nežnog interaktivnog robota", izjavio je tim povodom predstavnik japanske firme "Sega tojs", prenose agencije.

"Ona je divna i mada nije ljudsko biće, prema muškarcu može da se ponaša kao da mu je prava devojka", rekao je on.

Ema za koju njeni proizvođači kažu da predstavlja "modernu verziju večne mlade devojke", može i da peva i pleše za svog vlasnika i kad zatreba da mu doda kreditnu karticu.
S obzirom na veliki broj usamljenih muškaraca, firma "Sega tojs" računa da će već prve godine prodati 10.000 ovakvih robota.

e pa muskarci,stvarno me zanima, da li zaista imate potrebu za ovakvim stvarima

Pa kome jos treba nezni robot. :lol: Cccc kraj civilizacije u najavi. :lol:
Nemam pojma da li imam potrebu za tim nisam probao, kad probam reci cu ti. ;)
 
Nigde nema sisa, sad padoše u vodu neke moje teorije :think:

Ne znam, ja sam pre za kozu ili ovcu, još bolje ovcu, ipak je topla i ima emocije. A za ljubav može pas. Mada ko mene šta pita, kažu da su jarčevi staromodni :rumenko:
 
e pa muskarci,stvarno me zanima, da li zaista imate potrebu za ovakvim stvarima

Danas deluje smehsno ali kad se industrija razvije i tehnologija uznapeuje...
Da postavim to ovako: Ako moze da se bira izmedju prirodnog gnojavog crvljvog votja i veshtachki proizvedenog,genetski modifikovanog sa aditivima i svom tom hemijom,ali da izgleda savrsheno,prelepo i ukusno....shta bi izabrao?
 

Back
Top