CRNCI/ CRNKINJE...

Popa:
Ja sam proba sex sa 2 crnkinje.IH BIN LUDI KURE.Zaglavio sam im moj 36 cm chambers enter the wu-tang.THE GENIUS-PEACE TO MAN,WOMAN & CHILD!!Neda su bile baki sine,ono rasno meso tamna put,ja sam za podno lona krut.I nema ko nije odoleo svako posle njih je oboleo.Zar se nisi pito sto smo tako skupe,mene nije briga samo dajte kalupe.To su bile secam se ja,dve turbine radilice ajnshpric mercedes benc maybah.Jedna se zavala Shila druga Jishdo.Misli sta da vam kazem crninje su sve iste.Moj predlog je bejba.com kategorija butts,pa da vidimo cije zu zadnjice naj,naj.Tako sam ih razmrdao,povalio,nije da nije,sve je to bas crnacki rad,oznoji se covek,mada besh ga nije to to,one nekako richu,neumeju da stenju.Meni su se smucile nakom 3 dana,pa sam ja njima naplacivao.Bejbi grl lav gandza livs evri dej in d vik.To su sve kotovi,travunjaju,pune su ih mokre ulice,ima da upoznate crniknju ravno iz srca afrike i to u brizbanu,hajetlu,mirounu i poznatiji varosicama U.S.A.Ja sam tamo studirao muziku(kontrabas),ortak me je navadi na te crncuge,jer on je prodavao hot-dog,sve ih je znao.Kao gotive HIP-HOP,a ovamo u klipove udaraju zeshche.Gotivne su,jesu,stim sto dok vi nadjete o.k,to moze sidu da navucete,rili.Samo 5% hors zenskih,nema aids,uz to ja sam se zezno i jedva se izvukao na testu da me neprovale.Napisao tamo da sam nevin nisu mi ni vadili krv,a psiholog mi je rekao al' se puno nebrini transplatacija plucha,uskoro ti negine.Evo i sad sam haj,razmishljam dok sedim,dozvolu za let da podnese da zelim.Sanjam otada kako sedim na brdu skanka,motam 3 joka,jedan debeli dva tanka.Prvo palim debeli vucem dozu jaku,posle male stinkograme da me drze josh u zraku.Nista mochici,ja da vam zeli sidu nezelim,bolje kevemi shlajfujte amortizer,na xxx,pusti crnkije,garave su to ciganke,moze da se rikne od toga.BTW loshi ste kevemi jad i beda smor i dosada.Ajde skupa palite sa neta.Amzovi
bambusi! :wink:

svaka ti cast! nisam video nesto gluplje u zadnje vreme...al mora i to neko da radi, ne mozemo biti svi inteligentni. :lol:
 
*Crnokosa*:
POP Mare:
*Crnokosa*:
Crnci su moja fantazija :oops: koja se nikada nece ostvariti! :roll: na zalost....
Zasto nece u bgd-u imas vise crnaca nego crnkinja to ti ja garantujem :D
Ma znam da ih ima,ali sve koje sam ja videla su bezvezni :(ni jedan onako bas dobar frajer :wink: .A mozda je i bolje da ostanu samo to...fantazija.
Sta bi ti Leni Kravica eee :D
 
POP Mare:
*Crnokosa*:
POP Mare:
*Crnokosa*:
Crnci su moja fantazija :oops: koja se nikada nece ostvariti! :roll: na zalost....
Zasto nece u bgd-u imas vise crnaca nego crnkinja to ti ja garantujem :D
Ma znam da ih ima,ali sve koje sam ja videla su bezvezni :(ni jedan onako bas dobar frajer :wink: .A mozda je i bolje da ostanu samo to...fantazija.
Sta bi ti Leni Kravica eee :D
Neki kao on ili onaj P DIDDY,moze i 50 cent,tako neki tip,a ja u Bg-u ne videh ni slicne. :roll: Pa ne trazim mnogo!? :wink: :D
 
DJ_MaRe:
Kad_LupimLupim:
POP Mare:
Crnkinje mmmmmmmm njam njam....... :D
VIDI manijaka bog te... pa nisam znao da si tako sirokih shvatanja :shock: :shock: :shock:
e, vas dvojca... sta vi trazite ovde... zar ne bi trebalo da jurite one ribe sa karatea??? 8)
Nema potrebe jure one nas... uostalom sta te se tice nije to tema... kakav je tvoj stav prema mrkim ljudima?
 

Back
Top