Privlacnost

Poznajem dvije djevojke visine preko 190cm, jedna 192, druga malo visa............ni trunka gracioznosti, i vecina muskaraca je niza od njih, pa valjda zbog toga imaju potrebu da se savijaju.....ne mogu da ih zamislim na stiklicama.......izgledale bi kao Divac u odnosu na Joksimovica, kako su bili smijesni na finalnoj veceri Evrovizije.........

moja prva cura je visoka 182 cm..i ima je..krupna i veoma lepa..plavusa ( prirodna ) sa plavim ocima...sad zivi u BG, udata je i ima 2 sina...ima gracioznih i visokih, nemoj da si bas toliko surova..
 
...средње, сисате и фит...по могућству женственије и мање, али може и крупније, само фит ;)

...btw...пре неки дан стојим, тј ходам поред девојке у равним ципелама и проваљујем како је за пола главе виша од мене...значи 2.05 сигурно...то у животу нисам видео...
...оно људи се окрећу, буље...ма мислим хаос...како ли је њој...
 
...средње, сисате и фит...по могућству женственије и мање, али може и крупније, само фит ;)

...btw...пре неки дан стојим, тј ходам поред девојке у равним ципелама и проваљујем како је за пола главе виша од мене...значи 2.05 сигурно...то у животу нисам видео...
...оно људи се окрећу, буље...ма мислим хаос...како ли је њој...

ma sta ti znas....:lol::lol::lol:

:bye:
 
jesam li ja jedina ovdje sa 163cm visine...
zvrko.gif


:lol:
 

Back
Top