У кафићу: Веља, Мрка и шпански инвеститори

И шта су радили тамо?
Нисам видео снимак.

Кажу да су разговарали са шпанцима о инвестицијама у Србију. Мислим да су у питању инфраструктурна улагања, али нисам сигуран.

Сада се питам, зашто би Шпанци разговарали са ускоро бившим министом Илићем, и са Мркоњићем?
 
На Дневнику РТС су показали снимак из једног Београдског кафића где за истим столом седе Веља Илић, Милутин Мркоњић и група шпанских инвеститора...
Vidim domacini su sastavili jaku ekipu. Koliko njih dvojica mogu da popiju, Spanci ne mogu da im prismrde....
 
Кажу да су разговарали са шпанцима о инвестицијама у Србију. Мислим да су у питању инфраструктурна улагања, али нисам сигуран.

Сада се питам, зашто би Шпанци разговарали са ускоро бившим министом Илићем, и са Мркоњићем?

Otvara se prva korida u srbiji......Velju bezecuju za vola.......da ima mooda , bio bi bik....:hahaha:
 
Кажу да су разговарали са шпанцима о инвестицијама у Србију. Мислим да су у питању инфраструктурна улагања, али нисам сигуран.

Сада се питам, зашто би Шпанци разговарали са ускоро бившим министом Илићем, и са Мркоњићем?

Изузев ако разговарају са будућим министрима...


како сам видео на снимку, обојица која су се толико препуцалава, Илић и Мркоњић, ноншалантно разговарају...
 
Кажу да су разговарали са шпанцима о инвестицијама у Србију. Мислим да су у питању инфраструктурна улагања, али нисам сигуран.

Сада се питам, зашто би Шпанци разговарали са ускоро бившим министом Илићем, и са Мркоњићем?
Питају садашњег министра колика је тарифа,а интересују се унапред за тарифу будућег.
 
На Дневнику РТС су показали снимак из једног Београдског кафића где за истим столом седе Веља Илић, Милутин Мркоњић и група шпанских инвеститора...

Ne verujem RTS-u dok to ne potvrdi Vučić.
U kom su kafiću bili, šta su pili, gde je ko sedeo i kakva je to španska "grupa investitora".
 
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
hahaha.gif
 
Кажу да су разговарали са шпанцима о инвестицијама у Србију. Мислим да су у питању инфраструктурна улагања, али нисам сигуран.

Сада се питам, зашто би Шпанци разговарали са ускоро бившим министом Илићем, и са Мркоњићем?

Bio je i Sarancic iz zeleznica Srbije... a kao tema razgovora u vezi zeleznica...
 

Back
Top