HRVATSKA ....KAFA SA HITLEROM

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Nisam do sada imao previse prepirki i nesporazuma sa nekim od posetilaca ovog foruma, iz Hrvatske......smatrao sam da svako treba da se brine o svojim budalama, pa sam se tako i ponasao.....najcesce sam se preganjao sa nasim , patriJotskim budalama...........

Ali.....evo jedne teme, u kojoj bi voleo da prodiskutujem upravo sa hrvatskim prijateljima.......naime, nisam pristalica teorija o "genocidnim narodima" , a narocito ne bih mogao hrvate da ubrojim u takve, ako uopste i postoje.....no, ipak.....ovakvi incidenti, se suvise cesto pojavljuju u hrvatskoj javnosti , i ostavljaju prilicno gorak ukus, i bude sumnju, da se deo hrvata nije odrekao svog ustaskog backgrounda........naprotiv, cak se i ponosi onim cega se pametni stide.......

I pored tolikih , brojnih ispada ustastva, i nacisticke podloge te famozne NDH......uspeli ste, i to vam odajem priznanje, da stvorite sliku u svetu, kako su srbi, koji su najvecim delom bili na strani antifasisticke borbe...........bad guys, a hrvati....drzavnom politikom privrzeni silama osovine.......zrtve..........

Ima tu svega.......od vase sposobnosti , do nase gluposti.....narocito sposobnosti vasih politicara, i gluposti nasih......

Molim , ipak objasnjenje za ovaj incident, koji je odjeknuo do Izraela............

http://www.haaretz.com/hasen/pages/ShArt.jhtml?itemNo=827790&contrassID=1&subContrassID=1

narocito su interesantni komentari citalaca "haaretza".......odvojite koji minut za to.....
 
ima i "poglavnik " vino ,doduse ne u Rvatskoj nego Ercegovini al isti qurac

А,има и традиционалних усташких концерата где је један стадион мали да прими заинтересоване синове и кћерке.
То је далеко важније од шећера и вина.Шећер и вино су инструмент зараде на тој идеји,а и пропагандни материјал.Перпетуум мобиле,***...сами себе одржавају:mrgreen:
 
Хахаха...:lol:

Ако уопште и постоје,кога би ти могао да уврстиш у ту групу,ако не њих?

Pa, ako bi bas morao da neki narod nazovem genocidnim.......to bi bili Hutu......u RWandi

hrvati,,,,,ne......pa ja imam desetine prijatelja u hrvatskoj koji ne da nisu geonocidni, vec su LJudine sa veliko LJ.........

Te primitivne podele poticu od ljudi koji nikada hrvata, sem na TVu nisu ni videli.....:think:
 
evo ga i to naravno crno :mrgreen:
vino1vk8.jpg
 
Ma nisu genocidni narod,to stoji.
Milion Srba se samo speltom istoriJskih okolnosti samoubilo a preostalih pola miliona samoproteralo.
Ista stvar i sa Italijanima Madjarima i Nemcima.
Jednostavno,splet okolnosti.

sta milijun???

5milijuna.

a protjerali smo ih barem nekih 4milijuna,
a di su 6milijuna pokatolcenih.


yebote,koja si ti cicija sa brojevima.
 
Pa, ako bi bas morao da neki narod nazovem genocidnim.......to bi bili Hutu......u RWandi

hrvati,,,,,ne......pa ja imam desetine prijatelja u hrvatskoj koji ne da nisu geonocidni, vec su LJudine sa veliko LJ.........

Te primitivne podele poticu od ljudi koji nikada hrvata, sem na TVu nisu ni videli.....:think:
Nema genocidnih naroda, niti naroda "boljih" ili "lošijih", ali postoji sticaj različitih faktora, pre svega istorijskih, uz loše elite, koji se na kraju reflektuju kao ono što zovemo "mentalitet", "osobine", nekakav možda, "feler", uslovno rečeno, nešto što je jako teško iskoreniti iz nekog naroda, jer, kako je nastalo dugotrajnim procesom, , tako isto, ako ne i mnogo više treba da bi se to promenilo.
 
Nisam do sada imao previse prepirki i nesporazuma sa nekim od posetilaca ovog foruma, iz Hrvatske......smatrao sam da svako treba da se brine o svojim budalama, pa sam se tako i ponasao.....najcesce sam se preganjao sa nasim , patriJotskim budalama...........

Ali.....evo jedne teme, u kojoj bi voleo da prodiskutujem upravo sa hrvatskim prijateljima.......naime, nisam pristalica teorija o "genocidnim narodima" , a narocito ne bih mogao hrvate da ubrojim u takve, ako uopste i postoje.....no, ipak.....ovakvi incidenti, se suvise cesto pojavljuju u hrvatskoj javnosti , i ostavljaju prilicno gorak ukus, i bude sumnju, da se deo hrvata nije odrekao svog ustaskog backgrounda........naprotiv, cak se i ponosi onim cega se pametni stide.......

I pored tolikih , brojnih ispada ustastva, i nacisticke podloge te famozne NDH......uspeli ste, i to vam odajem priznanje, da stvorite sliku u svetu, kako su srbi, koji su najvecim delom bili na strani antifasisticke borbe...........bad guys, a hrvati....drzavnom politikom privrzeni silama osovine.......zrtve..........

Ima tu svega.......od vase sposobnosti , do nase gluposti.....narocito sposobnosti vasih politicara, i gluposti nasih......

Molim , ipak objasnjenje za ovaj incident, koji je odjeknuo do Izraela............

http://www.haaretz.com/hasen/pages/ShArt.jhtml?itemNo=827790&contrassID=1&subContrassID=1

narocito su interesantni komentari citalaca "haaretza".......odvojite koji minut za to.....

dobro si gore nevo. čega se pametni stide, budale se ponose. budala koliko očeš (i sa vaše i sa naše strane)
 
Не бих да кварим тему, али то са кесицама шећера је старо, мислим више од године... или чак две.

jeste, pise lepo datum.....ima godinu dana......ali nisam znao za to
Slucajno sam naisao na tu neukusnu foru.....i procitao, iako nisam nesto obozavatelj tog izraelskog lista........kao sto rekoh, komentari citalaca su interesantni......ko da su ih pisali srbi.......:think:
 
Ma nisu genocidni narod,to stoji.
Milion Srba se samo speltom istoriJskih okolnosti samoubilo a preostalih pola miliona samoproteralo.
Ista stvar i sa Italijanima Madjarima i Nemcima.
Jednostavno,splet okolnosti.

nije u redu sa tvoje strane da skrečeš sa teme. nije ovdje rječ o brojevima nego o slici na šećeru, pa bi te molio da se uvatikš teme, a o brojevima možemo na nekoj drugoj temi;)
 
Ovo nisu ustase .......ovo su Veljini iz CaCka..........KKK made in serBia:hahaha:

koliko god ovo sve bilo tragikomicno,postavlja se jedno pitanje,tj.razmisljanje,to sto neki Hrvati koketiraju sa tom simbolikom lezi zasigurno u neslavnom poviesnoj periodu.


no,da unuci ubijenih Srba(100 :1),i genocida
koji je do neke granice bio i nad Srbima sproveden,
i to bas sa tom simbolikom,tu naci-simboliku
slave i prihvacaju.

meni je taj BOLESNI fenomen do dana
danasnjeg jedna velika enigma.:roll:
 

Back
Top