Da li biste se udale za coveka kojeg ne volite

Zvuci to interesantno, pripamljivo...Imas sve u zivotu, ali ne ono glavno! Ko zna mozda nije sve ni u ljubavi! Ali, ipak mislim da ne bih mogla, lose bi se ojecala, zamisli lijezes sa onim koga ne volis, budis se sa njim, vodis ljubav sa njim, svaki dan si sa njim...jel' treba jos da glumis da si zaljubljena, da ga volis?! A neces sigurno spavati sa njegovim parama, mada ces sve imati! Hmmmmmm, ne znam. 100 ljudi 100 cudi!
 
Ne kazes koliko imas godina. Ako si mlada (ono oko 20) onda mozes probati, pa se razvedes nakon nekog vremena, nesto od tog bogatstva ostane i tebi, a onda se udas iz ljubavi i zivite sretno do kraja zivota. (Moras znati da vvveooooma mozes zajebati svoj zivot, pa ako ces rizikovati...)
 
Ja sam bila u situaciji da li da se udam za prebogatog muskarca sa kojim sa inace bila u dugoj vezi, i voleli smo se, ali je ljubav prestala... Zaljubila sam se u drugog koji uopste nije bogat, ali vredi. Udala sam se za njega i nije mi zao, ali ako se odlucis na takav korak moras da se suocis sa tim da neces imati sve ono sto si imala ili mogla da imas, pa ako si materijalista onda bolje da se drzis doticnog gospodina. Materijaliste najvise boli ona recenica: dabogda imao pa nemao. Moja drugarica se udala iskljucivo zbog bogatstva. Posle godinu dana braka nije zadovoljna, zato sto joj u celom tom bogatstvu smeta sto ne zivi u gradu u kojem je zelela da zivi, za koji je emotivno vezan! Hocu da ti kazem da se bogatstvom ne moze kupiti sve, njene emocije bile su vezane za grad, a moje za drugog muskarca... Pa ti vidi sta ti je ciniti.
 
Ja sam bila u situaciji da li da se udam za prebogatog muskarca sa kojim sa inace bila u dugoj vezi, i voleli smo se, ali je ljubav prestala... Zaljubila sam se u drugog koji uopste nije bogat, ali vredi. Udala sam se za njega i nije mi zao, ali ako se odlucis na takav korak moras da se suocis sa tim da neces imati sve ono sto si imala ili mogla da imas, pa ako si materijalista onda bolje da se drzis doticnog gospodina. Materijaliste najvise boli ona recenica: dabogda imao pa nemao. Moja drugarica se udala iskljucivo zbog bogatstva. Posle godinu dana braka nije zadovoljna, zato sto joj u celom tom bogatstvu smeta sto ne zivi u gradu u kojem je zelela da zivi, za koji je emotivno vezan! Hocu da ti kazem da se bogatstvom ne moze kupiti sve, njene emocije bile su vezane za grad, a moje za drugog muskarca... Pa ti vidi sta ti je ciniti.
 
ciao:
ako je uzasno bogat, i moze da vam obezbedi veoma, ali veoma luxuzan zivot.
Onaj kojeg volim, voli drugu, tako da nema sanse da se udam iz ljubavi.
Sta da radim?

razmislli o loshim stranama..el cesh moci da se sexas sa bogatim? i nemoj da se oslonish samo na njega...sta znam...ali bolja stvar - pokusaj da nadjes karnegijevu knjigu "kako steci prijatelje i naklonost ljudi" i nadji o jednom braku..ne znam tacno de je to, probaj pod brak ili pod slusanje
ako vec oces reci mu da zna na chemu je
 
Dobrih deset godina zaljubljena sam u jednog muskarca,kao tinejdzeri bili smo simpatije ali nikad nista vise od toga.On je olicenje svega sto volim.U svakom pogledu podudaraju nam se razmisljanja.Za mene nepostoji bolji...Sudbina nam nikad nije dala nijednu priliku,on je uvijek bio tudji!A ja sam ga trazila u drugim muskarcima citav zivot!Sve sam pokusala,ali bezuspjesno.Godine su prolazile...Sudbina je htjela da se njegov brat smrtno zaljubi u mene.Prva moja pomisao je bila..pogadjate vec...ako vec nemogu imati onog za kim patim citav zivot mozda njegova kopija moze da me utjesi..Ah!Kakva zabluda!Iako sam se udala za njega i imamo lijep brak...u dubini duse nosim svoju tugu i najvecu tajnu sa kojom cu umrijeti.Kako sam samo glupo mogla i pomisliti da cu u njegovom bratu prepoznati nesto njegovo.Zaboga moj muz je covjek za sebe,totalno druga licnost..Godine su prosle u mom ocaju za koji niko nezna...pomirila sam se najzad sa svojom sudbinom..ali me i dan-danas strecne slucajni dodir sa NJIM.
Moj savjet:ako vec mozes da biras,odaberi LJUBAV i neuzimaj nista manje od toga.


Nemoj da patis citav zivot,sve je uzalud kad je dusa prazna.



PRAVO BOGASTVO JE LJUBAV!SAMO JE ONA VJECNA I NEUNISTIVA.
 
ciao:
ako je uzasno bogat, i moze da vam obezbedi veoma, ali veoma luxuzan zivot.
Onaj kojeg volim, voli drugu, tako da nema sanse da se udam iz ljubavi.
Sta da radim?
Ne znam sta je s'vama devojkama?Zasto ste u tolkoj frci oko udaje?Ako si jos uvek zaljubljena u tog sto voli drugu nije ti bas pametno da uskaces u brak,pusti da prodje neko vreme da ti se zalece rane i otvori srce ....a onda ..ko zna..mozda je taj bogatas bas onaj pravi :lol:
 
Da, bogatas mene voli.
Nema drugog razloga zbog kojeg bi hteo da se ozeni sa mnom.
A ovaj kojeg ja volim, mene NE VOLI, bili smo zajedno, svidjala sam mu se, ali on je sad nasao drugu devojku, koju obozava. Samo ga posmatram, mene nije ni priblizno tako.
A bogati je skroz ok, samo nisam zaljubljena.
A mozda to dodje vremenom...mozda? Cula sam za to...
 
ciao:
Da, bogatas mene voli.
Nema drugog razloga zbog kojeg bi hteo da se ozeni sa mnom.
A ovaj kojeg ja volim, mene NE VOLI, bili smo zajedno, svidjala sam mu se, ali on je sad nasao drugu devojku, koju obozava. Samo ga posmatram, mene nije ni priblizno tako.
A bogati je skroz ok, samo nisam zaljubljena.
A mozda to dodje vremenom...mozda? Cula sam za to...

naravno da je moguce, iako sam ja jako mlada uletela u to, sa 20 god, a sad posle dve godine ne bi mogla da zamislim zivot bez moga muza!
dozivela sam jedno veliko ljubavno razocarenje, bar sam onda mislila da je veliko, sada kad se setim smesno mi je, pa sam trazila utehu u nekom drugom!
mislila sam da vise nikada nikoga necu voleti kao njega (moju prvu ljubav), pa sam rekla onda sebi da cu bar obezbediti dobar zivot!
znam, glupo razmisljanje jedne klinke!
srecom, moj suprug je imao puno razumevanja za mene i puno strpljenja, verovatno zato sto je stariji 8 god od mene pa je iskusniji u nekim stvarima.
ja sam uzvratila najpre sa velikim postovanjem, a kasnije sa jos vecom ljubavi!

ne kazem da se to svima desi koji ulete u ovakav brak, ali ja sam stvarno izuzetak.
nalazis se u istoj situaciji kao ja pre 2-2,5 god...

razmisli jako dobro, verovatno si mlada i mozes da nadjes nekoga ko ce da te voli i ti njega!
ja sam svesna da sam napravila veliku gresku, da nisam zavolela svoga supruga, verovatno bi sada bila jako nesrecna!
 

Back
Top