Da li biste se udale za coveka kojeg ne volite
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 91

Tema: Da li biste se udale za coveka kojeg ne volite

ciao
    Guest

Podrazumevano Da li biste se udale za coveka kojeg ne volite

ako je uzasno bogat, i moze da vam obezbedi veoma, ali veoma luxuzan zivot.
    Onaj kojeg volim, voli drugu, tako da nema sanse da se udam iz ljubavi.
    Sta da radim?

Iskusan taja (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

para vrti de burgija nece... :x

Vanesa
    Guest

Podrazumevano Re: Da li biste se udale za coveka kojeg ne volite

Citat Original postavio ciao
    Sta da radim?
    GRESIS U TOME JER SAM JA TO URADILA-PAZI DA NEBUDES POVREDjENA KAO JA???

atleticarka
    Guest

Podrazumevano

Zvuci to interesantno, pripamljivo...Imas sve u zivotu, ali ne ono glavno! Ko zna mozda nije sve ni u ljubavi! Ali, ipak mislim da ne bih mogla, lose bi se ojecala, zamisli lijezes sa onim koga ne volis, budis se sa njim, vodis ljubav sa njim, svaki dan si sa njim...jel' treba jos da glumis da si zaljubljena, da ga volis?! A neces sigurno spavati sa njegovim parama, mada ces sve imati! Hmmmmmm, ne znam. 100 ljudi 100 cudi!

marijamarija
    Guest

Podrazumevano

Nikad se ne bih udala zbog para. Nemam bas sve, mogu deci da priustim osnovno, ali sam srecna i ne bih menjala mnogo zivot. Pare fuj......kvare ljude

yes
    Guest

Podrazumevano

Ne kazes koliko imas godina. Ako si mlada (ono oko 20) onda mozes probati, pa se razvedes nakon nekog vremena, nesto od tog bogatstva ostane i tebi, a onda se udas iz ljubavi i zivite sretno do kraja zivota. (Moras znati da vvveooooma mozes zajebati svoj zivot, pa ako ces rizikovati...)

Aktivan član Emily_Bg (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Neznam nikada se ne bih udala zbog love-jer prvo radi sebe,nisam roba,a druga stvar je to sto ako je taj covek stvarno dobar prema tebi mislim da ne bi mogla da ga usrecis......
    Zato,pamet u glavu.......

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

[quote="ciao"]ako je uzasno bogat so what :? , i moze da vam obezbedi veoma, ali veoma luxuzan zivot and .
    Onaj kojeg volim, voli drugu, tako da nema sanse da se udam iz ljubavi ima sanse, samo si slepa.
    Sta da radim? no comment. Srecno

Obećava
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Nikada se ne bih udala za coveka koga ne volim,i uvek bih tezila tome da budem materijalno nezavisna.

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Nemoj to da uradis ako ga ne volis

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Sta da radim?
    I da li ces ikada biti ZAISTA srecna? Dobro razmusli. Lako je udati se, tesko je sa nekim provesti ostatak zivota.

ciao
    Guest

Podrazumevano

Evo da napomenem,
    imam 25 godina.
    Nije da ga ne volim ni malo, ali nisam bas ni zaljubljena. On je dobar, zabavan..pazljiv, voli me, sve je to ok, ali ja volim onog drugog, koji mene ne voli!
    Hvala vam svima na savetima.

Zainteresovan član trejsi (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Nikada se ne bih udala zbog para to mi je tako bljak.

Janica
    Guest

Podrazumevano

Ja sam bila u situaciji da li da se udam za prebogatog muskarca sa kojim sa inace bila u dugoj vezi, i voleli smo se, ali je ljubav prestala... Zaljubila sam se u drugog koji uopste nije bogat, ali vredi. Udala sam se za njega i nije mi zao, ali ako se odlucis na takav korak moras da se suocis sa tim da neces imati sve ono sto si imala ili mogla da imas, pa ako si materijalista onda bolje da se drzis doticnog gospodina. Materijaliste najvise boli ona recenica: dabogda imao pa nemao. Moja drugarica se udala iskljucivo zbog bogatstva. Posle godinu dana braka nije zadovoljna, zato sto joj u celom tom bogatstvu smeta sto ne zivi u gradu u kojem je zelela da zivi, za koji je emotivno vezan! Hocu da ti kazem da se bogatstvom ne moze kupiti sve, njene emocije bile su vezane za grad, a moje za drugog muskarca... Pa ti vidi sta ti je ciniti.

Udata
    Guest

Podrazumevano

Ja sam bila u situaciji da li da se udam za prebogatog muskarca sa kojim sa inace bila u dugoj vezi, i voleli smo se, ali je ljubav prestala... Zaljubila sam se u drugog koji uopste nije bogat, ali vredi. Udala sam se za njega i nije mi zao, ali ako se odlucis na takav korak moras da se suocis sa tim da neces imati sve ono sto si imala ili mogla da imas, pa ako si materijalista onda bolje da se drzis doticnog gospodina. Materijaliste najvise boli ona recenica: dabogda imao pa nemao. Moja drugarica se udala iskljucivo zbog bogatstva. Posle godinu dana braka nije zadovoljna, zato sto joj u celom tom bogatstvu smeta sto ne zivi u gradu u kojem je zelela da zivi, za koji je emotivno vezan! Hocu da ti kazem da se bogatstvom ne moze kupiti sve, njene emocije bile su vezane za grad, a moje za drugog muskarca... Pa ti vidi sta ti je ciniti.

Guest

Sta da radim?
    razmislli o loshim stranama..el cesh moci da se sexas sa bogatim? i nemoj da se oslonish samo na njega...sta znam...ali bolja stvar - pokusaj da nadjes karnegijevu knjigu "kako steci prijatelje i naklonost ljudi" i nadji o jednom braku..ne znam tacno de je to, probaj pod brak ili pod slusanje
    ako vec oces reci mu da zna na chemu je

Guest

Podrazumevano

pazi...sve se vraca sve se placa...nije ni luxuz za dzabe... zavisi nemoj da uletish u neke neprilike

Guest

Podrazumevano

Dobrih deset godina zaljubljena sam u jednog muskarca,kao tinejdzeri bili smo simpatije ali nikad nista vise od toga.On je olicenje svega sto volim.U svakom pogledu podudaraju nam se razmisljanja.Za mene nepostoji bolji...Sudbina nam nikad nije dala nijednu priliku,on je uvijek bio tudji!A ja sam ga trazila u drugim muskarcima citav zivot!Sve sam pokusala,ali bezuspjesno.Godine su prolazile...Sudbina je htjela da se njegov brat smrtno zaljubi u mene.Prva moja pomisao je bila..pogadjate vec...ako vec nemogu imati onog za kim patim citav zivot mozda njegova kopija moze da me utjesi..Ah!Kakva zabluda!Iako sam se udala za njega i imamo lijep brak...u dubini duse nosim svoju tugu i najvecu tajnu sa kojom cu umrijeti.Kako sam samo glupo mogla i pomisliti da cu u njegovom bratu prepoznati nesto njegovo.Zaboga moj muz je covjek za sebe,totalno druga licnost..Godine su prosle u mom ocaju za koji niko nezna...pomirila sam se najzad sa svojom sudbinom..ali me i dan-danas strecne slucajni dodir sa NJIM.
    Moj savjet:ako vec mozes da biras,odaberi LJUBAV i neuzimaj nista manje od toga.

Nemoj da patis citav zivot,sve je uzalud kad je dusa prazna.

PRAVO BOGASTVO JE LJUBAV!SAMO JE ONA VJECNA I NEUNISTIVA.

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano

Ne budi luda...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Sta da radim?
    Ne znam sta je s'vama devojkama?Zasto ste u tolkoj frci oko udaje?Ako si jos uvek zaljubljena u tog sto voli drugu nije ti bas pametno da uskaces u brak,pusti da prodje neko vreme da ti se zalece rane i otvori srce ....a onda ..ko zna..mozda je taj bogatas bas onaj pravi

zagi
    Guest

Podrazumevano

E svi bi se j-e-b-a-l-i- a da ne udje!E nemere!

Zainteresovan član lujka (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano pitanje

da li bogatas ima neki kvalitet pored para?
    Da li on tebe voli?
    nema dvoje ljudi koji se vole isto...ali ako on tebe voli mozda i ti njega zavolis...ako ne mozes se razvesti (razvode se i oni koji se zene iz najvece ljubavi)
    pozdrav
    lujka

ciao
    Guest

Podrazumevano

Da, bogatas mene voli.
    Nema drugog razloga zbog kojeg bi hteo da se ozeni sa mnom.
    A ovaj kojeg ja volim, mene NE VOLI, bili smo zajedno, svidjala sam mu se, ali on je sad nasao drugu devojku, koju obozava. Samo ga posmatram, mene nije ni priblizno tako.
    A bogati je skroz ok, samo nisam zaljubljena.
    A mozda to dodje vremenom...mozda? Cula sam za to...

anjeli
    Guest

Podrazumevano srecno

Da, bogatas mene voli.
    Nema drugog razloga zbog kojeg bi hteo da se ozeni sa mnom.
    A ovaj kojeg ja volim, mene NE VOLI, bili smo zajedno, svidjala sam mu se, ali on je sad nasao drugu devojku, koju obozava. Samo ga posmatram, mene nije ni priblizno tako.
    A bogati je skroz ok, samo nisam zaljubljena.
    A mozda to dodje vremenom...mozda? Cula sam za to...
    naravno da je moguce, iako sam ja jako mlada uletela u to, sa 20 god, a sad posle dve godine ne bi mogla da zamislim zivot bez moga muza!
    dozivela sam jedno veliko ljubavno razocarenje, bar sam onda mislila da je veliko, sada kad se setim smesno mi je, pa sam trazila utehu u nekom drugom!
    mislila sam da vise nikada nikoga necu voleti kao njega (moju prvu ljubav), pa sam rekla onda sebi da cu bar obezbediti dobar zivot!
    znam, glupo razmisljanje jedne klinke!
    srecom, moj suprug je imao puno razumevanja za mene i puno strpljenja, verovatno zato sto je stariji 8 god od mene pa je iskusniji u nekim stvarima.
    ja sam uzvratila najpre sa velikim postovanjem, a kasnije sa jos vecom ljubavi!

ne kazem da se to svima desi koji ulete u ovakav brak, ali ja sam stvarno izuzetak.
    nalazis se u istoj situaciji kao ja pre 2-2,5 god...

razmisli jako dobro, verovatno si mlada i mozes da nadjes nekoga ko ce da te voli i ti njega!
    ja sam svesna da sam napravila veliku gresku, da nisam zavolela svoga supruga, verovatno bi sada bila jako nesrecna!

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Citat Original postavio *Crnokosa*
    Nikada se ne bih udala za coveka koga ne volim,i uvek bih tezila tome da budem materijalno nezavisna.
    Pravi odgovor jos samo kad bi sve mislile kao ti.... 8)

Slične teme

1. Kojeg knjizevnika biste rado intervjuisali?
    Autor JERIHONSKA RUZA u forumu Književnost
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 10.09.2014., 23:15
  2. Da li biste se udale...
    Autor Zefirra u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 30.01.2008., 13:07
  3. Kojeg tv voditelja biste poslali u pakao?
    Autor Manic Street Preacher u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 03.01.2008., 22:03
  4. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 08.01.2007., 00:41
  5. Kojeg forumasa biste kresnuli?
    Autor Gost118 u forumu Žene
    Odgovora: 595
    Poslednja poruka: 02.10.2006., 03:55

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor