Zna li neko nesto o Adut International-u

Pa dobro cime se taj bogoljub karic i njegova braca bave **** im ja mater mafijasku, jer sada i reklamama poceli da jebavaju narod, u smislu kao dobili ste nagradu od 700.000 din. pa jesu li isplatili tu sumu ili smo jedu govna a sebe reklamiraju. Mislim da su i oni zreli za cuzu ali ni ova vlada ih ne dira jer i njima puse i placaju im globe da ih zadovolje. Jebeni su i ti karici **** im ja mater treba ih trciti postepeno a treba ih i unistiti odakle im taj kapital steknut u toku jedne ili dve generacije na zAPAdu se taj kapital stice desetinama generacija. Pa iz kog tatinog jajeta je izvadio bogoljub tu mudrost i pamet da stekne toliki novac i kapital.Zna se dogovor i saradnje sa vladom malo njima malo njeemu svi zatvore oci u tim slucajevima , svima dobro avi narode placajte porez i pusite to je njihova parola. Pa sada vidi gde si jedni vladu ruse dodje drugi pa opet karic plati i uvuce mu se u dupe, a vi ostali pusite i dalje. pozdrav za pametne i osvestene
 
google:
Pa dobro cime se taj bogoljub karic i njegova braca bave * im ja mater mafijasku, jer sada i reklamama poceli da * narod, u smislu kao dobili ste nagradu od 700.000 din. pa jesu li isplatili tu sumu ili smo jedu govna a sebe reklamiraju. Mislim da su i oni zreli za cuzu ali ni ova vlada ih ne dira jer i njima puse i placaju im globe da ih zadovolje. * su i ti karici * im ja mater treba ih trciti postepeno a treba ih i unistiti odakle im taj kapital steknut u toku jedne ili dve generacije na zAPAdu se taj kapital stice desetinama generacija. Pa iz kog tatinog jajeta je izvadio bogoljub tu mudrost i pamet da stekne toliki novac i kapital.Zna se dogovor i saradnje sa vladom malo njima malo njeemu svi zatvore oci u tim slucajevima , svima dobro avi narode placajte porez i pusite to je njihova parola. Pa sada vidi gde si jedni vladu ruse dodje drugi pa opet karic plati i uvuce mu se u dupe, a vi ostali pusite i dalje. pozdrav za pametne i osvestene

ne volim Karice ali ne volim one koji su ljubomorni na druge i hteli bi ih u cuzu i u 3.p.m.,a u stvari hteli bi rado da budu na njegovom mestu.zivite bez ljubomore i vise cete imati st\rece u zivotu.
 
lujka:
Dobila sam u sanducetu neko cudno pismo koje me obavestava o nekom dobitku (novcanom!!!!) a sve sto treba je da narucim neki proizvod od gore navedene firme i imam 5 dana rok da to uradim
Pomagajte ako znate!!!!!
Unapred zahvalna
Lujkica
Ignorisi ih u potpunosti. Koriste raznorazne trikove, a u stvari vrse samo prodaju svojih izdanja. Koriste dosta marketingske trikove, ali u sluzbi zavaravanja i navlacenja. Savet - ignorisi. :wink:
 

Back
Top