Analgetik,narkotik?

bol_u_ledjima

Početnik
Poruka
1
Vec dugo imam problema sa bolovima u donjem delu ledja, traje to vec godinama, sa prekidima doduse, bio sam i kod mog lekara i covek mi kaze otprilike "nije to nista, ispitali smo sto smo mogli, nemate nista ozbiljnije, ugrejte to necim (crepom ?!) kad bas zaboli, imam i ja isti problem" itd....E, sad, meni to i nije tako naivno kad me stegne, pokusavao sam raznim kremama i prepisanim mi lekovima (Diklofenak, Rapten i slicno...) da ublazim bolove u tim trenucima, ali mi nisu nista pomogli. Onda sam slucajno od jednog rodjaka iz Amerike koji ima slicne probleme dobio lek protiv bolova koji je njemu jako puno pomogao, ............. se zove, to se tamo lako dobija, a kod nas niko nece da prepise jer ovde vazi za prejak analgetik, kod nas se prodaje taj isti lek po dimenom ........... Meni je to jedini spas kad imam bolove vec duzi period. Da li je neko od vas probao da koristi isti lek i kakva su vam iskustva ? Da li neko gde se moze u Beogradu nabaviti doticni lek, mozda neka privatna apoteka uvozi ?
 
To je narkotik i nije cudo sto Vam prolaze bolovi od toga.
Ali ne mozete na duze staze da resavate problem time jedino ukoliko ne zelite da postane zavisnik pa onda da se skidate sa takvih lekova kao narkoman.
Sta je tacno Vasa dijagnoza jer "problem sa kicmom" je jako sirok pojam.
 

Back
Top