Vladimir Vukčević dobio ponovo ozbiljne pretnje!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

1234

Domaćin
Banovan
Poruka
4.833
Beograd -- Tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević dobio je novu pretnju da će biti ubijen ako još neko od haških optuženika bude uhapšen, izjavio je portparol Tužilaštva Bruno Vekarić.



Poziv je stigao na privatan telefon tužioca, precizirao je Vekarić za B92. "To je samo jedna u nizu pretnji otkada je uhapšen Stojan Župljanin. Bila je dramatična: 'Opraštamo ti Župljanina, ali ukoliko neko od ostale trojice bude izručen, sa tvojim životom je gotovo'", navodi Vekarić pretnje upućene Vladimiru Vukčeviću.

On dodaje da se osoba predstavila kao Gauš. "To nas ne remeti preterano, samo želimo da prikažemo u kakvim uslovima radimo", kaže Vekarić.

Ministarstvo pravde najoštrije je osudilo nove pretnje upućene tužiocu za ratne zločine Vladimiru Vukčeviću.

S obzirom na učestale pretnje, Ministarstvo pravde je preduzelo sve mere u svojoj nadležnosti kako bi dodatno zaštitilo nosioce pravosudnih funkcija i blagovremeno otklonilo sve rizike kojima su oni izloženi, kaže se u saopštenju Ministarstva.

"Očekujemo da će nadležne službe javne i državne bezbednosti i ovom prilikom pružiti punu zaštitu svim licima angažovanim na državnim poslovima kojima je ugrožen lični i profesionalni integritet", dodaje se u saopštenju.

Ministarstvo pravde ističe da država ima snage i volje da otkrije i najstrože kazni počinioce takvih krivičnih dela.

502811540485714dc1a736147871204_extreme.jpg
 
A ne mogu oni kad peru klonje i rade baustelu po 12 sati dnevno i jos su daleko od Srbije mada ne sumnjam u njihovu hrabrost , al zatoi bi vi domace patriote trebalo da preuzmete inicijativu :)

nemoj tako o dupontu , naljutice ti se covek, malopre sam ga ja proizvao za ribanje on rece da je ponosan sto riba klonjare po becu i da ce uskoro da kupi gaMc novog mercedesa c klase od 50.000 eura na austrijske table da moze da se kurci sa njime sad na leto po svom selu...

mada ja mislim da ce pre biti isti uzet na rent kar nego kupljen :mrgreen:
 
nemoj tako o dupontu , naljutice ti se covek, malopre sam ga ja proizvao za ribanje on rece da je ponosan sto riba klonjare po becu i da ce uskoro da kupi gaMc novog mercedesa c klase od 50.000 eura na austrijske table da moze da se kurci sa njime sad na leto po svom selu...

mada ja mislim da ce pre biti isti uzet na rent kar nego kupljen :mrgreen:
cujem da su kod klozetara ove godine vema popularni polovni Range Roveri za 10 iljada ojra da mogu bolje da uzoru zavicajna polja i livade :)
 
Ko onaj novinar Anastasijevic.

Kao pokusali da ga ubiju tako sto su stavili neku smesnu bombu na prozor .Ista je samo uspela staklo da razbije. I to kao pokusaj ubistva??
Price iz nepricave.

да би мало добио на медијској популарности ,наместио целу причу...толико људи је убијало по тим ратиштима да су могли ладно да га рокну кад год су хтели,а као оно две бомбе а оне само оштетиле прозор...:whistling:
 
Хоће да га рокну ови европејци пошто испаде да су Слоба, Шешељ и компанија пре њих отишли у ЕУ.

највећи екстремисти већ живе у ЕУ а имамо и НАТО базу на Косову а Косово је :heart: Србије па смо у исто време и у НАТО и у ЕУ....мала шала

али ово са Вукчевићем је само дизање прашине и ништа друго
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top