NINDZA KORNJACE!

alf_neo

Početnik
Poruka
14
Jest da sam "matora konjina"ali ne mogu da ostanem ravnodusan kad se govori o kultnom crtacu s pocetka devedesetih(ili kraja osamdesetih,ne znam tacno),secam se da sam ucio gledanje na sat po nindza kornjacama koje su pocinjale u odredjeno vreme,kad se setim kranga,tehnodroma,Ejpril,kanala 6...,neutrinaca,bilo je to lepo vreme,ima li ovde fanova Mikelandela,Donatela,Rafaela i Leonarda...???
 
alf_neo:
Jest da sam "matora konjina"ali ne mogu da ostanem ravnodusan kad se govori o kultnom crtacu s pocetka devedesetih(ili kraja osamdesetih,ne znam tacno),secam se da sam ucio gledanje na sat po nindza kornjacama koje su pocinjale u odredjeno vreme,kad se setim kranga,tehnodroma,Ejpril,kanala 6...,neutrinaca,bilo je to lepo vreme,ima li ovde fanova Mikelandela,Donatela,Rafaela i Leonarda...???
Eeee bila su to lepa vremena cinimi se da su onda kad sam ja gledao nindza kornjace pocinjale u sedam sati to jes pre dnevnika na RTS ali ovo je bilo davno.Nindza kornjace RULES
 
alf_neo:
Jest da sam "matora konjina"ali ne mogu da ostanem ravnodusan kad se govori o kultnom crtacu s pocetka devedesetih(ili kraja osamdesetih,ne znam tacno),secam se da sam ucio gledanje na sat po nindza kornjacama koje su pocinjale u odredjeno vreme,kad se setim kranga,tehnodroma,Ejpril,kanala 6...,neutrinaca,bilo je to lepo vreme,ima li ovde fanova Mikelandela,Donatela,Rafaela i Leonarda...???
Slazem se punu je ljudi odrastalo uz cetiri simpaticne kornjace i kompaniju. U poredjenju sa mnogim danasnjim serijalima cratnih filmova su tri duzine ispred!
 
Teenage mutant ninja turtles
Teenage mutant ninja turtles
Teenage mutant ninja turtles
Heroes in a half shell, turtle power
They're the worlds most fearsome fighting teens
[ we're really hip ] Teenage mutant ninja turtles
They're heroes in a half shell and they're green
[ hey, get a grip ] Teenage mutant ninja turtles
When the evil shredder attacks
These turtle boys don't cut him no slack
Teenage mutant ninja turtles
Teenage mutant ninja turtles
Splinter taught them to be ninja teens
[ he's a radical rat ] Teenage mutant ninja turtles
Leonardo leads, Donatello does machines
[ that's a fact, Jack ] Teenage mutant ninja turtles
Raphael is K00L but rude
Michaelangelo is a party dude
Teenage mutant ninja turtles
Teenage mutant ninja turtles
Teenage mutant ninja turtles
Heroes in a half shell, turtle power

:D :D :D

Inace,ja sam najvise volela Donetela.. :wink:
 
Fenomenalni su bili. Kakvi su to bili zapleti i scenario, jednostavno si morao da odgledaš svaku epizodu. I reprizu... Crtaća takvog kvaliteta danas više nema, ili se to meni samo čini?
 
Normalno.. ko ih nezna. :D
Prije sam ik uvjek crtala u razredu.
Osim toga sam skupljala naljepnice sa albumom. Serija je bila prava.

Nazalaost sam sad prestara za to;) :roll:
A i u Njemackoj to nema vise nigdje vidjeti, ako sam dobro informisana.
 
Prave nindza kornjace su bile pocetkom devedesetih kada sam ih ja prosto gutao. Omiljeni lik mi je bio (verovali ili ne) Sekac. One novije epizode koje su emitovane na Pinku nisu bile toliko zanimljive kao "stare" (nije u pitanju to sto sam ja bio mladi) Uglavnom nindza kornjace su bile zakon! Kakav utisak su na vas ostavili filmovi? Meni je prvi deo odlican ali ostala dva (narocito treci) nista specijalno cak dosadno!
 
Opasno dobar crtac, obozavao sam da ih gledam!!!
Za danasnje klince bi bilo najbolje da gledaju njih, Transformerse i Toma i Dzerija, a ne neke iskompleksirano gadne Rena i Stimpija i retardirane kao sto je Sundjer Bob.
 

Back
Top