pvt život

gost 101840

Legenda
Poruka
55.667
Zašto teme u kojima ljudi traže pomoć u savetu vezanom za bilo kakvu privatnost, imaju najviše uspeha na forumu...?
Zašto svi vole da se naslađuju tuđim mukama i onako ih vrte po rukama, proučavaju, dive se...?
 
Zašto teme u kojima ljudi traže pomoć u savetu vezanom za bilo kakvu privatnost, imaju najviše uspeha na forumu...?
Zašto svi vole da se naslađuju tuđim mukama i onako ih vrte po rukama, proučavaju, dive se...?

Зато што смо све остале 1000 пута прежвакали...
А овде још можемо и да паметујемо...
 
Zato shto je neverovatno da neko na taj nachin trazi savet od gomile nepoznatih likova koji su uglavnom tu da bi se druzili,zayebavali i ubijali vreme; da pri tom ochekuje da ce prochitati neshto shto ce reshiti njegov/njen problem; malom anaL_Lizom moze da se dodje do zakljuchka da se na takav nachin ne reshavaju problemi i da je u principu najveci problem u mozgu postavljavcha "ozbiljne" teme. Stoga i treba im dupe pomerati dok informacija ne doputuje do cortexa.
 
a meni je to ok.
ima zajebavanja, ovoga i onoga, al na kraju neko i kaže nešto pametno
a pomaže onom nesrećniku koji je temu postavio da vidi i druge uglove posmatranja, a ne samo njegov/njen i njegovih/njenih priajtelja.
 
Zašto teme u kojima ljudi traže pomoć u savetu vezanom za bilo kakvu privatnost, imaju najviše uspeha na forumu...?
Zašto svi vole da se naslađuju tuđim mukama i onako ih vrte po rukama, proučavaju, dive se...?

par puta sam se cudio ljudima zasto to rade, ali nismo svi isti. ali i dalje se cudim kako to da je redom jako puno (M/Z) ljudi nema sa bilo kime od PRIJATELJA u RL prica o problemima...
 
pa prijatelj će ti reći: pusti druže, sve su žene kruve, ti njoj ovovono, a vidi kako ti ona vraća..
a objektivni posmatrač će reći: eeeeeee batice, preterao si, možda i ona ima razloga da štajevećuradila..
 
par puta sam se cudio ljudima zasto to rade, ali nismo svi isti. ali i dalje se cudim kako to da je redom jako puno (M/Z) ljudi nema sa bilo kime od PRIJATELJA u RL prica o problemima...

Kako li je bilo pre interneta...Jel su to oni koji su pisali Praktichnoj zeni ili Huperu ili Bazaru?
 
pa prijatelj će ti reći: pusti druže, sve su žene kruve, ti njoj ovovono, a vidi kako ti ona vraća..
a objektivni posmatrač će reći: eeeeeee batice, preterao si, možda i ona ima razloga da štajevećuradila..

pa nece bas svi. izgleda da ja imam prave prijatelje(drugove) jer su me napusavali mnogo puta i nikad nije bilo ti si moj drug znas ona je pogresila...bla.bla.bla....ali jednostavno tako sam vaspitan i tako zivim ceo zivot ne moze da mi jedan neoznati lik da bolji savet od meni bliskih ljudi
 
Zašto teme u kojima ljudi traže pomoć u savetu vezanom za bilo kakvu privatnost, imaju najviše uspeha na forumu...?
Zašto svi vole da se naslađuju tuđim mukama i onako ih vrte po rukama, proučavaju, dive se...?

da, neko voli da se nasladjuje tudjim problemima, to bude jasno i ocigledno. neko se zeza zezanja radi, i to se vidi. neko proba da pomogne. neko sve to odjednom. pa nashi smo;)
 
pa prijatelj će ti reći: pusti druže, sve su žene kruve, ti njoj ovovono, a vidi kako ti ona vraća..
a objektivni posmatrač će reći: eeeeeee batice, preterao si, možda i ona ima razloga da štajevećuradila..
ih, ne potcenjuj prijatelje i ne precenjuj objektivne posmatrace.
objektivan posmatrac cesto prica iz svog ugla i iskustva.
a prijatelj te ipak poznaje (i - nadamo se - voli), pa ce ti pre dati upotrebljiv savet.

@luna - salim se, ne ljutim se
 
pa prijatelj će ti reći: pusti druže, sve su žene kruve, ti njoj ovovono, a vidi kako ti ona vraća..
a objektivni posmatrač će reći: eeeeeee batice, preterao si, možda i ona ima razloga da štajevećuradila..

a znas sta mene zanima? koliko mi objektivni u takvim situacijama mozemo da budemo? objektivni u sudu prema nama samima? tu ne mislim samo na blagu osudu nasih gresaka... posto se vrlo cesto desava da je neko prestrog prema sebi...
 
hm.
mi kao osoba u problemu, prijatelj ili objektivni posmatrač?

mislim,, čovek je zato čovek, što ne može da sa sigurnošću tvrdi šta je ispravno a šta ne,
al opet postoje neka pravila koja su opšte prihvaćena da bi ovaj svet kako-tako funkcionisao.
e, na te opšte norme može najbolje da nam ukaže neko sa strane, mi se izgubimo u šumi oprečnih osećanja.
 

Back
Top