POMOC POTREBNA!!

sweexy

Početnik
Poruka
38
Zove me drugar juce i kaže da je počeo da radi extra posao. Kaže švajcarska firma, postoje već 13 godina, a kod nas rade 4 godine. Ne reče ništa o delatnosti.... Kaže, može da me povede na sastanak, gde će mi "pravi ljudi" objasniti šta i kako,posebno kako da zaradim novac. Rezervacija 15€:rtfm:!-navodno,videcu gde ce novac otici,zakup prostora,upitnik.. Kaže - ogromna zarada, rad po mogućnostima i tako to (std kliše)... E, sad, poznajem ovaj obrazac, jer ga koriste mnogi, ali da li neko zna na osnovu ovoga konkretno o kojoj se firmi radi? Jeste rebus, ali možda je neko baš imao iskustvo sa ovim?A da,navodno,bave se prodajom jedinstvenog proizvoda u svetu,licenciranog...hvala unapred
 
ja sam nesto skeptican. firma ovakva onakva KO JOS ZA ZAKAZANI SASTANAK UZIMA PARE?
promenio sam par poslova ali nikad osim u jednoj budjavoj multilevel kompaniji "jakoj najjacoj" su mi trazili za robu unapred 100 DM(onda ti je jasno kad je to bilo)
daj tih 15 e meni pa da se napijemo ko ljudi
teraji ih bre
 
ja sam nesto skeptican. firma ovakva onakva KO JOS ZA ZAKAZANI SASTANAK UZIMA PARE?
promenio sam par poslova ali nikad osim u jednoj budjavoj multilevel kompaniji "jakoj najjacoj" su mi trazili za robu unapred 100 DM(onda ti je jasno kad je to bilo)
daj tih 15 e meni pa da se napijemo ko ljudi
teraji ih bre[/QUO


Aaa,rece on meni da nije mreza u pitanju jer nisu ribari,a da nije ni piramida jer nisu faraoni,
pare su navodno za svedski sto,zakup prostora,upitnik...a firma je inace puna para,a treba im mojih 15e,smesno,nego ajd svacega ima.Mozemo i da pojedemo nesto uz pice za za te pare;)
 
Moraš o svemu da se raspitaš ! Pitaj tog drugara koja je delatnost te firme, gde se nalazi sedište ili predstavništvo firme u Srbiji, koja im je web adresa, čime se bave, kakav je to proizvod...Mislim da ne bi trebalo da daješ tih 15€ pre nego što dobiješ osnovne potrebne informacije ili pre nego što se eventualno učlaniš. Ako ti ne da nikakve informacije, nemoj da se učlanjuješ i nemoj da ideš na taj sastanak.
 
Pogledaj sta pise na fiskalnom racunu kad budes davao tih 15e.
I ne zaboravi Mladjine reci: "niste duzni da platite za dobijenu robu ili uslugu ukoliko ne dobijete fiskalni racun".
Ako bude bilo problema, mozes se obratiti ministarstvu finansija i dobiti 500 dinara za prijavu neizdavanja racuna.
 
rece da se nalaze na N.Beogradu ali nekad menjaju lokacije..potrebno je u odelu sa kravatom na sastanak,sa poslovnim cipelama,ne trebaju novi clanovi vec samo ja,(to me je zbunilo),jer obicno svi traze da nekog uclaniš ,sve mi on naprica kako cemo se kupati u parama da je bogata firma,a treba im 15e.a najveca provala od svega je kad sam narucio kiselu vodu(vruce je bilo) da popijem u toku razgovora rece
mi:"pa sto si tako skroman,uzmi viski,nesto zestoko,ja placam,treba da častim,od sada ce ti se zivot promeniti,samo bahato"...eee,a kad ga budem video za 1god.u Bmw X 6.:hahaha:
 
to ti je ispiranje mozga sa ogromnim ciframa,ali kada cujes ,koliko moras da uloziz,sve ce ti biti jasno.
nemas potrebe uopste da brines oko toga ,jer to je najveca glupost,koju promovisu .jeste da menjaju relacije,i to se radi o prljavom poslu.slobodno ih otkaci
 
Smorice te za medalju jedno cirka 2-3sata, a ako budes naivan pa "udjes" u posao...onda ces ti redovno dovlaciti i smarati druge;)

Takozvani zivotni ciklus.

Proguglaj, ili na Krsti, o GEM i MEGA BOOK
 
Smorice te za medalju jedno cirka 2-3sata, a ako budes naivan pa "udjes" u posao...onda ces ti redovno dovlaciti i smarati druge;)

Takozvani zivotni ciklus.

Proguglaj, ili na Krsti, o GEM i MEGA BOOK

Kaze da nista od toga nije u pitanju,ne trebaju drugi clanovi,nema nikakvih uplata osim tih,15e.Nemam pojma,u svakom slucaju sam ga odbio,na sta mi odgovori:"da veruj drugima oni ti misle dobro".Nije vise ni bitno,ako se obogati,javicu vam.Hvala vam u svakom slucaju.
 
Zove me drugar juce i kaže da je počeo da radi extra posao. Kaže švajcarska firma, postoje već 13 godina, a kod nas rade 4 godine. Ne reče ništa o delatnosti.... Kaže, može da me povede na sastanak, gde će mi "pravi ljudi" objasniti šta i kako,posebno kako da zaradim novac. Rezervacija 15€:rtfm:!-navodno,videcu gde ce novac otici,zakup prostora,upitnik.. Kaže - ogromna zarada, rad po mogućnostima i tako to (std kliše)... E, sad, poznajem ovaj obrazac, jer ga koriste mnogi, ali da li neko zna na osnovu ovoga konkretno o kojoj se firmi radi? Jeste rebus, ali možda je neko baš imao iskustvo sa ovim?A da,navodno,bave se prodajom jedinstvenog proizvoda u svetu,licenciranog...hvala unapred

Kažeš , drugar te pozvao ?!
Pa zašto se obraćaš preko neta ljudima koje nikada u životu nisi video?
Da li ti je palo na pamet kakav profil ljudi će se javiti na tvoje pitanje?
Drugara koji te pozvao počinješ da ismevaš sa tebi nepoznatim ljudima!?
Ako sebi dozvoljavaš da posle svega tog čoveka nazivaš drugarom onda izdvoj pišljivih 15€
i možda ti se isplati!
POZDRAV!
 
Kažeš , drugar te pozvao ?!
Pa zašto se obraćaš preko neta ljudima koje nikada u životu nisi video?
Da li ti je palo na pamet kakav profil ljudi će se javiti na tvoje pitanje?
Drugara koji te pozvao počinješ da ismevaš sa tebi nepoznatim ljudima!?
Ako sebi dozvoljavaš da posle svega tog čoveka nazivaš drugarom onda izdvoj pišljivih 15€
i možda ti se isplati!
POZDRAV!

aj posalji mi pisljivih 15e !!!!!!
meni nisu pisljivi....ebote kako ti zaradjujes pare kad su pisljive?
eeee sine
 
Naravno da ne znam ali ga i ne odvraćam.
Meni je dovoljan GEM tako da ne moram nigde da idem!
Mozda je tebi taj nacin poslovanja normalan, ali nekima nije, npr. onima koji znaju kako ozbiljne firme posluju...
"Ozbiljna firma iz Svajcarske koja 13 godina uspesno radi" ne trazi zaposlene na taj nacin, 15eur za obradu podataka:dash:, ko, sta-nista se nezna- bice receno kad das pare:dash::dash:
Molim ove malo bolje upoznate da mi kazu ime jedne vece kompanije koja tako radi a da nije GEM(koju ne smatram ni za uspesnu ni za kompaniju). Na primer Frikom, Delta, bilo koja banka, auto salon, prodavnica namestaja...ma ne mora ni da bude velika ni uspesna firma.:whistling:
 
"Ozbiljna firma iz Svajcarske koja 13 godina uspesno radi" ne trazi zaposlene na taj nacin, 15eur za obradu podataka
a115.gif
Imas li ti oci zemljace
a093.gif
 
Mozda je tebi taj nacin poslovanja normalan, ali nekima nije, npr. onima koji znaju kako ozbiljne firme posluju...
"Ozbiljna firma iz Svajcarske koja 13 godina uspesno radi" ne trazi zaposlene na taj nacin, 15eur za obradu podataka:dash:, ko, sta-nista se nezna- bice receno kad das pare:dash::dash:
Molim ove malo bolje upoznate da mi kazu ime jedne vece kompanije koja tako radi a da nije GEM(koju ne smatram ni za uspesnu ni za kompaniju). Na primer Frikom, Delta, bilo koja banka, auto salon, prodavnica namestaja...ma ne mora ni da bude velika ni uspesna firma.:whistling:

Hajde da skratimo priču.
Odgovori mi samo na jedno pitanje.
OD DAKLE TI PRAVO DA PRIČAŠ O NEČEMU ŠTO NISI NI VIDEO A DECIDNO TVRDIŠ DA TO NEVALJA????
Za razliku od tebe,ja sam tamo bio, video,sam odlučio i hvala onome ko mi je pružio takvu priliku.
Niko me nije naterao da pristupim takvom poslovanju!!!!!
Za sve što sam u tom periodu stekao zahvalan sam samo mom prijatelju koji me pozvao iGEM-u što postoji!
 

Back
Top