Evropsko Prvenstvo 2008

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dupont

Domaćin
Poruka
4.644
Mozda Moderatori misle da je tema za pdf Sport (ako jeste neka je tamo prebace) ali ja imam jedno pitanje.
Dakle da li je iko od vas navijao za Hrvatsku remprezentaciju?Mislim postigli su dobre rezultate do sada pa pomislih mozda vas je nesto podstreklo da iole navijate za njih.Ja sam recimo navijao kad su igrali protiv Poljske i sa Nemackom!
p.s.Hteo bih usput da kazem da su se "sportske PatriJote" iz "njihovove Lijepe" dobro pokazali.Doslo ih je samo iz Hrvatske 50000 plus oni koji zive u Austriji,tako da su od gostiju na prvenstvu imali najvise navijaca!Sta mislite da li bi se mi u tolikom broju skupili?
 
ja cu u petak navijati za Turke ipak nas za njih vezu vekovi zajednickog bratskog zivota ,a i bilo je vise Turaka nego Hrvata kontam da ce biti zayebano na ulicama kad budu igrali

Znači, jedva čekam! Sastaju se dva tima sa najfanatičnijim navijačima. Otićiću u Fan Zonu i is ćoška posmatrati kako jedni drugima razbijaju glave :lol:
Navijaću za Turke iz jednog razloga - ako Hrvati prođu u polufinale neće se moći živeti od njihovog arogantnog ega...

Što se tiče naših navijača, ništa nas ne bi bilo manje, štaviše naprotiv...
 
Znači, jedva čekam! Sastaju se dva tima sa najfanatičnijim navijačima. Otićiću u Fan Zonu i is ćoška posmatrati kako jedni drugima razbijaju glave :lol:
Navijaću za Turke iz jednog razloga - ako Hrvati prođu u polufinale neće se moći živeti od njihovog arogantnog ega...
Što se tiče naših navijača, ništa nas ne bi bilo manje, štaviše naprotiv...
A od Turskog ces moci ziveti?Jesi li video kakvi su ono divljaci?
p.s.Mozda ces u njihovoj Fan Zonu da dobijes:
:hahaha::hahaha::worth:
 

Prilozi

  • D%C3%B6ner_kebab_slicing.jpg
    D%C3%B6ner_kebab_slicing.jpg
    58,5 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena:
Znači, jedva čekam! Sastaju se dva tima sa najfanatičnijim navijačima. Otićiću u Fan Zonu i is ćoška posmatrati kako jedni drugima razbijaju glave :lol:
Navijaću za Turke iz jednog razloga - ako Hrvati prođu u polufinale neće se moći živeti od njihovog arogantnog ega...

Što se tiče naših navijača, ništa nas ne bi bilo manje, štaviše naprotiv...
pa ne znam bas u Nemackoj nas je bilo manje nego Hrvata ,ipak je njima lakse da idu kad imaju duplo vece plate i ne trebaju im vize, a i blize im je ,da ne govorim o kvalitetu reprezentacije .Mada mislim da igra Srbija u Becu negde u septembru pa cemo videti mozda padne i neka ekskurzija .
E da stavi na forum neki foto- materijal posle tekme obavezno ,po mogucstvu da bude krvavih glava i opekotina od baklji :mrgreen:
 
A od Turskog ces moci ziveti?Jesi li video kakvi su ono divljaci?
p.s.Mozda ces u njihovoj Fan Zonu da dobijes:
:hahaha::hahaha::worth:
Pa Turke ne mogu da razumem, pa me nije briga šta pričaju :lol:
pa ne znam bas u Nemackoj nas je bilo manje nego Hrvata ,ipak je njima lakse da idu kad imaju duplo vece plate i ne trebaju im vize, a i blize im je ,da ne govorim o kvalitetu reprezentacije .Mada mislim da igra Srbija u Becu negde u septembru pa cemo videti mozda padne i neka ekskurzija .
E da stavi na forum neki foto- materijal posle tekme obavezno ,po mogucstvu da bude krvavih glava i opekotina od baklji :mrgreen:

U Beču ima bar duplo više Srba nego Hrvata.

Cenim da će na utakmici Austrija - Srbija biti više srpskih, nego austrijskoh navijača.
 
Nije bas da se polomih od navijanja ali cijenim ih sto igraju srcem. Bilic je pravi selektor, bez obzira kako se njegova epizoda zavrsila. Malo pretjeruju sa euforijom na televiziji. Jos da im je Du-Du, bili bi pravi favoriti. Ovako, predvidjam ispadanje u polufinalu. Posto ti je svrha teme vjerovatno odnos prema komsijama, red je da kazem da nemam problem sa njihovim uspjehom, u vecini slucajeva su mi drazi nego neke druge reprezentacije. Ipak, kada medjusobno igramo, tenzije znacajno porastu i oslobadjaju se nekakve drugacije emocije. Ni tada ih ne mrzim, ali bi se moglo reci da ih nikako ne volim. Ponesto bi se moglo i nauciti od njih, a vezano za fudbal. Ocit su primjer i dokaz, posto gajimo istu fudbalsku skolu, da je osnovni problem naseg fudbala losa organizacija odnosno korumpiranost kljucnih klupskih i funkcionera u Fudbalskom savezu, sa naglaskom na ove posljednje. Neuspjeh reprezentacije nije stvar mentaliteta vec lose selekcije igraca i nedostatka slobode selektora u biranju igraca.
 
ovo vise nije ni suptilno. za navedenu reprez. nikada necu navijati, naprotiv.

kad se svi srbi vrate na svoje i kada nas obaveste da su zadovoljni, kada se izvrsi deustasizacija i demokratizacija i regionalizacija cro, kada nam vrate pola mora, ma ni onda

i mislim da su drogirani cim onako igraju
 
ovo vise nije ni suptilno. za navedenu reprez. nikada necu navijati, naprotiv.

kad se svi srbi vrate na svoje i kada nas obaveste da su zadovoljni, kada se izvrsi deustasizacija i demokratizacija i regionalizacija cro, kada nam vrate pola mora, ma ni onda

i mislim da su drogirani cim onako igraju
Evo ima sve to odmah da urade samo da bi priredili sebi toliku cast da ti navijas za njih :)
A ova poslednja recenica je stvarno :dash::hahaha:
 
Prvenstveno navijam za Holandiju jer su prikazali apsolutno najbolji fudbal na prvenstvu do sada..............Pored njih navijaću za Hrvate jer su prijatno iznenađenje...............Samo iz tih razloga..........Gledam fudbal kao fudbal a ne kroz politiku..........
 
I ja mislim da Holanđani danas igraju fenomenalan fudbal. Nemci ko rudari, igraju 100 minuta od 90 ... A braća, ako se oslobode sindroma cinculiranja što je generalno osobina igre naših prostora, imaju šanse.
 
Nije bas da se polomih od navijanja ali cijenim ih sto igraju srcem. Bilic je pravi selektor, bez obzira kako se njegova epizoda zavrsila. Malo pretjeruju sa euforijom na televiziji. Jos da im je Du-Du, bili bi pravi favoriti. Ovako, predvidjam ispadanje u polufinalu. Posto ti je svrha teme vjerovatno odnos prema komsijama, red je da kazem da nemam problem sa njihovim uspjehom, u vecini slucajeva su mi drazi nego neke druge reprezentacije. Ipak, kada medjusobno igramo, tenzije znacajno porastu i oslobadjaju se nekakve drugacije emocije. Ni tada ih ne mrzim, ali bi se moglo reci da ih nikako ne volim. Ponesto bi se moglo i nauciti od njih, a vezano za fudbal. Ocit su primjer i dokaz, posto gajimo istu fudbalsku skolu, da je osnovni problem naseg fudbala losa organizacija odnosno korumpiranost kljucnih klupskih i funkcionera u Fudbalskom savezu, sa naglaskom na ove posljednje. Neuspjeh reprezentacije nije stvar mentaliteta vec lose selekcije igraca i nedostatka slobode selektora u biranju igraca.

recimo da je ovo tvoje razmišljanje na tragu mog, šta se tiče vas..:super:

bilo bi veselo da su i srbi na EURU u svakom pogledu..

inače jedna mala slikica, dvi večeri prije utakmice s austrijom u beču došli u bratislavu, grad lip ali nigdi mista za prispavat, naši okupirali cili grad i nemoš nać slobodan hotel..

na kraju dodjemo u neki židovski hotel u staron dijelu grada udjemo unutra i sad jeb--iga na engleskon pitamo ima li mista, kad recepcioner kaže "dašta bre da ima za vas" i nadje nan neke dvi sobe..:rotf:
s čovikon se malo zarakijali pa u noćni život..
 
I ja mislim da Holanđani danas igraju fenomenalan fudbal. Nemci ko rudari, igraju 100 minuta od 90 ... A braća, ako se oslobode sindroma cinculiranja što je generalno osobina igre naših prostora, imaju šanse.

To si u pravu...............yebiga ipak je to zaostavština iz bivše SFRJ.................Oni se brzo oslobađaju toga za razliku od naših paraplegičara...................:otkacio:
 
ovo vise nije ni suptilno. za navedenu reprez. nikada necu navijati, naprotiv.

kad se svi srbi vrate na svoje i kada nas obaveste da su zadovoljni, kada se izvrsi deustasizacija i demokratizacija i regionalizacija cro, kada nam vrate pola mora, ma ni onda

i mislim da su drogirani cim onako igraju

Svasta nesto navede samo ne pomenu deratizaciju i oprasivanje komaraca... :hahaha:

Naravno da navijam za komsije Hrvate, bas iz tog razloga sto su Balkanci i sto su bili dio one govnjive SFRJ zaje(b)nice...
Mada i Turci imaju jaku reprezentaciju, za njih sam navijao kad su igrali protiv Ceha i bas bio srecan kad pobijedise, samo me onaj golman Volkan iznervira, poslije onog gurkanja kad je dobio crveni opsovao sam mu majku siptarsku... :lol:
 
Svasta nesto navede samo ne pomenu deratizaciju i oprasivanje komaraca... :hahaha:

Naravno da navijam za komsije Hrvate, bas iz tog razloga sto su Balkanci i sto su bili dio one govnjive SFRJ zaje(b)nice...
Mada i Turci imaju jaku reprezentaciju, za njih sam navijao kad su igrali protiv Ceha i bas bio srecan kad pobijedise, samo me onaj golman Volkan iznervira, poslije onog gurkanja kad je dobio crveni opsovao sam mu majku siptarsku... :lol:


Hehehehehe................Turci mamu li vam šiparsku...............Ahahahahaaaaaa..........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top