Uvjerio me da me voli pa me slijedeci dan ostavio preko sms-a

Hey .....ovako stvari stoje vise sam luda od njega....
Hodali smo godinu dana sve je bilo idealno savrseno da bi mi samo sms-om rekao da me ostavlja ..doslovno mi jednu vercer rekao volim te a drugi dan mi poslao sms da on vise nemoze tako da glumi i sili se biti u vezi samnom mislim milijunasica nisam da bi me trpio

HELP

Nemoj da te to čudi. Meni se dešavalo da ludim za nekim i ohladim se očas posla.

Samo mi dune odjednom da neću više da budem s tom osobom i kraj.
 
ej pa ti si srecna zena ostavio te je na vreme
nisi valjda nesrecna?
ma koga j....
iza coska je onaj ko ti treba
nije moguce da bi zbog takvog mogla da patis
pa takivih ima na svakom koraku samo se razlikuju po imenima
naravno nisu svi muskarci isti
sada si se oslobodila pere onda sledeci mika dok ne dodje onaj pravi
a do tad devojcice probaj da sto manje takvih otmu od tebe dane i mesece
 
d.jpg
 
Hey .....ovako stvari stoje vise sam luda od njega....
Hodali smo godinu dana sve je bilo idealno savrseno da bi mi samo sms-om rekao da me ostavlja ..doslovno mi jednu vercer rekao volim te a drugi dan mi poslao sms da on vise nemoze tako da glumi i sili se biti u vezi samnom mislim milijunasica nisam da bi me trpio

HELP

on je nastupio posteno...s tim ako se uzme da je zakasnio malo sa tim postenjem ..ali desava se ...nekad ni sam ne znas kako da se iscupas iz 'hodanja'...pa postavljas teme na netu i mucis se kao ja svojevremeno...ili ti pukne film pa nalupas gluposti ko taj tvoj...

ali ako ga bas volis onda treba da zasuces rukave pa zaradis milionce..on je ostavio odskrinuta vrata...mislim ...imas jak motiv i to....srecno!:mrgreen:
 
Hey .....ovako stvari stoje vise sam luda od njega....
Hodali smo godinu dana sve je bilo idealno savrseno da bi mi samo sms-om rekao da me ostavlja ..doslovno mi jednu vercer rekao volim te a drugi dan mi poslao sms da on vise nemoze tako da glumi i sili se biti u vezi samnom mislim milijunasica nisam da bi me trpio

HELP
pravi se luda,kao...nisi videla poruku :neutral:
 
Hey .....ovako stvari stoje vise sam luda od njega....
Hodali smo godinu dana sve je bilo idealno savrseno da bi mi samo sms-om rekao da me ostavlja ..doslovno mi jednu vercer rekao volim te a drugi dan mi poslao sms da on vise nemoze tako da glumi i sili se biti u vezi samnom mislim milijunasica nisam da bi me trpio

HELP

Au Hanigr, pa kol'ko ste vi presli za godinu dana...:eek:?

Shalu na stranu, neko od vas dvoje se muchio a neko nije video sustinu.
On se ochigledno muchio.
A mozda si ga drzala "na ledu" godinu dana nekim "sitnim" cecanjima, kao nisi sigurna da ga volis, pa je on odlucio da te ostavi cim primeti da ti je stalo do njega.
Mozda je jednostavno skot ili je nasao drugu.
Mozda se uclanio u sajentologe.
Mozda je tebe smatrao za svoju kaznu, pa nije mogao vise da glumi.

A?
 
Hey .....ovako stvari stoje vise sam luda od njega....
Hodali smo godinu dana sve je bilo idealno savrseno da bi mi samo sms-om rekao da me ostavlja ..doslovno mi jednu vercer rekao volim te a drugi dan mi poslao sms da on vise nemoze tako da glumi i sili se biti u vezi samnom mislim milijunasica nisam da bi me trpio

HELP

nema help, ustvari ne postoji recept. udahni duboko i idi dalje. bar ti je poslao sms, i to je nesto, nije ko neki;).
decko ocigledno nije siguran sta hoce, pa zasto bi ti imala glavobolje zbog toga.
aj srecno
 

Back
Top