Samo za forumasice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a sve sto je igrao na ovom evropskom prvenstvu, vas rikan je pao... i, sad... ne gubim ja tako lako nadu... optimista... al', recite vi sad meni jednu stvar... odigrao sam da portugal osvaja prvenstvo... i jutros shvatim da sam sinoc greskom bacio taj tiket... i da li ja sad da se kladim uopste na bilo sta?
 
taki, isto k'o i svi mi... znanje je krhko... niko tu, u stvari, nema pojma... kao kad je vas rikan nekada davno mislio da versace nikada nece postati popularan... al', kad je sam onda video cuvenu liniju sa crno-belim prugama, sve se okrenulo... mislim... sve je bilo ono kao uau...
 
sa 6:1, zoki... samo, da znas... u fudbalu se ne zna zbog cega je tako, al'... sve sto primis ispod 7, nije strasno... moze svima da se desi... to je neki broj koji moze da se podnese... al', ako primis sedmi, posle toga mozes da primis jos 12... gotovo... ni Sava ne moze da te opere... reka Sava, mislim... ne neki muskarac Sava sto ce da te okupa... ne tebe da okupa... nego taj tim sto je primio sedam...
 
sa 6:1, zoki... samo, da znas... u fudbalu se ne zna zbog cega je tako, al'... sve sto primis ispod 7, nije strasno... moze svima da se desi... to je neki broj koji moze da se podnese... al', ako primis sedmi, posle toga mozes da primis jos 12... gotovo... ni Sava ne moze da te opere... reka Sava, mislim... ne neki muskarac Sava sto ce da te okupa... ne tebe da okupa... nego taj tim sto je primio sedam...

Cudan sport taj fudbal. :) E da kad je Brazil pobedio valjda Argentinu sa 12:0 ako se ne varam. Al je to onda bilo vreme, Pele i kompanija. A sad ispadne da je predsednik drzave bivsi fudbaler a sad narkoman, no sta mi mozemo u vezi toga nego da se jedemo i negodujemo. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top