Зашто је Арканов саборац - Палма променио табор? Једна претпоставка...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 66

Tema: Зашто је Арканов саборац - Палма променио табор? Једна претпоставка...

Zainteresovan član Кртица (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Зашто је Арканов саборац - Палма променио табор? Једна претпоставка...

Бићу кратак, пошто је сигурно већ доста тога речено, па да се не понављају неке ствари. Све те приче како је Палма сада сазрео, па увидео шта је добро а шта лоше, па Европа, па инвестиције...све је то којешта!
    Методологија коју користе обавештајне и друге субверзивне организације је добро позната. Пусте те(у смислу да знају, али ћуте) да "нешто" украдеш, неког убијеш...то се држи у фиоци све "док не затреба". Е, да пређемо на ствар.
    Новинар Милан Пантић је из Рековца крај Јагодине... Писао је дуго против Палме и његове братије... Убијен је. Србија није толико велика да се не може сазнати ко је неког убио, пребио и сл.
    Плашим се да је Палмин досије извучен из фиоке и да ће "све то бити натоварено неком Легији, Будали, Шиптару и сл." А Палма ће "ићи у Европу".
    Sapienti sat! (Паметноме доста)

Iskusan IDI_DADA_AMIN (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Зашто је Арканов саборац - Палма променио табор? Једна претпоставка...

Vidi..........jesi razmisljao da napises scenario za film , po toj prichi???

Učlanjen
    30.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: Зашто је Арканов саборац - Палма променио табор? Једна претпоставка...

Citat Original postavio IDI_DADA_AMIN Pogledaj poruku
    Vidi..........jesi razmisljao da napises scenario za film , po toj prichi???
    Да си мало оштроумнији и информисанији, знао би и зашто је СПО деведесетих увек био најпожељнији део опозиције за Слобин режим. Пустили их да краду у БГ на велико...скупљали материјал и са њим уцењивали Веселина, Дану и остале...

Iskusan IDI_DADA_AMIN (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Кртица Pogledaj poruku
    Да си мало оштроумнији и информисанији, знао би и зашто је СПО деведесетих увек био најпожељнији део опозиције за Слобин режим. Пустили их да краду у БГ на велико...скупљали материјал и са њим уцењивали Веселина, Дану и остале...
    E ??...

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Raznovrsnost je sustina zivota. To mu dodje kao pravilna ishrana. Malo je covek pichio sa Arkanom po Vukovaru, overavao ratne zarobljenike, maznjavao porodicni nakit i belu tehniku, pa sad malo resio da promeni, da mu ne pripadne mukica od jednolicnosti. Sad je to covek Jevropejac, mrava ne bi zgazio, politicke protivnike ne proziva za nedostatak falusa, a i Betovena slusa. Uzivo.

Učlanjen
    30.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Yopa_2.0 Pogledaj poruku
    Raznovrsnost je sustina zivota. To mu dodje kao pravilna ishrana. Malo je covek pichio sa Arkanom po Vukovaru, overavao ratne zarobljenike, maznjavao porodicni nakit i belu tehniku, pa sad malo resio da promeni, da mu ne pripadne mukica od jednolicnosti. Sad je to covek Jevropejac, mrava ne bi zgazio, politicke protivnike ne proziva za nedostatak falusa, a i Betovena slusa. Uzivo.
    Поента је у томе што није он решио да промени страну...

Učlanjen
    30.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio IDI_DADA_AMIN Pogledaj poruku
    E ??...
    А упознао сам и човека који је заврбовао Вука пред "јун '68". Ништа то не треба да те чуди. Вук је деведесетих увек био центрифугални елемент у опозицији. А ни Црвени Маркс - Мићун није баш чист...

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Поента је у томе што није он решио да промени страну...
    Ti sumnjas u samostalnost odluka Gospodina Palme!? Pa zar se Boga ne bojis covece?

Ili bar Arkanovaca...

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Pa sve vise ljudi se opamecuje. Moj komsija penzioner koji je hteo Zlobi spomenik da pravi mi kaze da se ne treba kurrchiti pred svetom jer cemo nahebati. Vec sam poceo da mislim da mu je mozak otkazao kada tako nesto jednostavno nije mogao da ukapira. Ubedljivo najbolji primer je Rada Trajkovic. Radikalka koja je postala totalno liberalna. Toliko liberalna da u "Pescaniku" gostuje

A i vidimo da pro-evropske snage dobijaju sve vise glasova

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

E sam to za Pantica i Betovena odavno izvalio

Učlanjen
    30.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Ha-Nocri Pogledaj poruku
    Pa sve vise ljudi se opamecuje. Moj komsija penzioner koji je hteo Zlobi spomenik da pravi mi kaze da se ne treba kurrchiti pred svetom jer cemo nahebati. Vec sam poceo da mislim da mu je mozak otkazao kada tako nesto jednostavno nije mogao da ukapira. Ubedljivo najbolji primer je Rada Trajkovic. Radikalka koja je postala totalno liberalna. Toliko liberalna da u "Pescaniku" gostuje

Некако ми се чини да људи уз уцене и лову врло лаку постану либерални.

Primećen član
    Učlanjen
    20.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Da, zato su i izgubile na izborima

Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio The Gunslinger Pogledaj poruku
    Da, zato su i izgubile na izborima
    Rekao sam da dobijaju sve vise. A pobednik je onaj ko formira vladu. To je rekao Vucic the Ugly neposredno posle izbora. Cim sam to cuo rekao sam da je u potpunosti upravu. To i dalje mislim...

Primećen član
    Učlanjen
    20.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Rekao sam da dobijaju sve vise. A pobednik je onaj ko formira vladu. To je rekao Vucic the Ugly neposredno posle izbora. Cim sam to cuo rekao sam da je u potpunosti upravu. To i dalje mislim...
    Mozda ce zuti i sastaviti vladu ali to ne potire cinjenicu da patriotski glasaci cine vecinu u Srbiji. To sto ce neko izneveriti njihove zelje, druga je prica.

A ovo o Panticu i Palmi je javna tajna u Srbiji odavno.

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Бићу кратак, пошто је сигурно већ доста тога речено, па да се не понављају неке ствари. Све те приче како је Палма сада сазрео, па увидео шта је добро а шта лоше, па Европа, па инвестиције...све је то којешта!
    Методологија коју користе обавештајне и друге субверзивне организације је добро позната. Пусте те(у смислу да знају, али ћуте) да "нешто" украдеш, неког убијеш...то се држи у фиоци све "док не затреба". Е, да пређемо на ствар.
    Новинар Милан Пантић је из Рековца крај Јагодине... Писао је дуго против Палме и његове братије... Убијен је. Србија није толико велика да се не може сазнати ко је неког убио, пребио и сл.
    Плашим се да је Палмин досије извучен из фиоке и да ће "све то бити натоварено неком Легији, Будали, Шиптару и сл." А Палма ће "ићи у Европу".
    Sapienti sat! (Паметноме доста)
    Mnogo si se uživeo

Aktivan član SargeBG (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

palma ne bi ni mrava zgazio

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Citat Original postavio The Gunslinger Pogledaj poruku
    patriotski glasaci cine vecinu u Srbiji.
    Jasno, samo to nisu oni o kojima ti govoriš. Opet vi, nadri-patrioti, drmdate o nečem o čemu pojma nemate, pravom patriotizmu.

Ističe se zeksiv (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    57

Gospodin Betoven je promenio tabor jer da mu nije EU, jos bi njegova Jagodina bila birtija

Učlanjen
    30.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio zeksiv Pogledaj poruku
    Gospodin Betoven je promenio tabor jer da mu nije EU, jos bi njegova Jagodina bila birtija
    Алал ти вера на закључку!

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

A sta je to EU uradila u Jagodini???

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio Torrente-Bgd Pogledaj poruku
    A sta je to EU uradila u Jagodini???
    Pa piše ti u prvom postu

Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio Милунка Савић Pogledaj poruku
    Jasno, samo to nisu oni o kojima ti govoriš. Opet vi, nadri-patrioti, drmdate o nečem o čemu pojma nemate, pravom patriotizmu.
    E to. Svako ko prisvaja patriotizam zasigurno nije patriota. Mozda moze da se nadje i poneki izuzetak koji je tu samo da potvrdi pravilo

Učlanjen
    14.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    57

Gospodine Sejbe, investicije iz EU stizu i u Jagodinu

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Gospodine Sejbe, investicije iz EU stizu i u Jagodinu
    Pa koje ?? Ajde navedi neku od tih investicija.Evo bar dve - tri

Učlanjen
    14.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    57

Gradonačelnik Jagodine Dragan Marković i Anton Šramel, direktor firme Pol Veber iz Beča, potpisali su 18. maja ugovor o izgradnji regionalne deponije smeća vredne 14 miliona evra. Deponija će se graditi na lokaciji Gigoš nadomak Jagodine, a koristiće je i opština Ćuprija i Rekovac.

Slične teme

1. Odgovora: 139
    Poslednja poruka: 24.10.2010., 23:27
  2. Палма зна :)
    Autor nojkic_problem u forumu Politika
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 16.04.2009., 16:08
  3. ПАЛМА: ЕУЛЕКС ТРЕБА ПРИХВАТИТИ
    Autor DellBoy-011 u forumu Politika
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 21.10.2008., 02:30
  4. Odgovora: 33