Popravni...

ja sam imao u muzickoj u petak ispit(bas na petak 13.)i nazalost nisam polozio.Pao sam.Ali na svu srecu zadnji rok mi je u sledeci ponedeljak,ako i tada ne polozim ode ja za avgust.U Osnovnoj sam odlican,a u muzickoj jedva dobar.Sad me je stigao i prijemni (kvalifikacioni)ne znam gde sam,ali dobro jos samo nedelju dana,pa je sve gotovo.
 
Popravni postoji da od dečaka napravi muškarca. Znači, ko nije bio na popravnom taj sebe ne može smatrati muškarcem. Ako ste gledali "Spasavanje redova Rajana", sigurno ste čuli kad kaže "30 seconds, clear the ramp. God be with you. Summer school is a thing that separates a boy from a man". Uzdravlje!
 
Da,prosle shk.godin iz mate...

Ne podnosim taj predmet,tako da tokom godine nisam nista ucila.

Ali,super je proslo.

Jedino sto se ja ubih od ucenja,i nauucih sve oblasti,a prof.ladno pustili one koji pojma nisu imali.:roll:

Ali,eto,ziva sam.:)
 
Blah..Na popravnom se provuku,iako naravno 99.99% koji padnu ne nauce nista,provuku se.Iz mog odeljenja jedna devojcica 4 godine za redom ima SVE keceve iz matematike i naravno pada na popravni i ponovo nista ne zna,al sta ljudi,puste je.To je stvarno lose za nju i sad ona hoce da polaze prijemni.Neverovatno...Ja to sebi nikad ne bi dozvolila.
 
Mislim da nikada niko ne bi trebao da dozvoli da se nadje u tako glupoj situaciji.Nista nije toliko tesko da se celo leto provede uz knjigu pa jos kada vidis da tvoje drustvo odlazi negde za vikend ili ide na bazene.Bolje je godinu dana uciti pomalo nego se celo leto bakcati sa glupostima.Zamisli da padnes iz istorije pa leti kada si znojav i lepljiv uzmes knjigu i krenes da ucis!:hahaha:
 
Mislim da nikada niko ne bi trebao da dozvoli da se nadje u tako glupoj situaciji.Nista nije toliko tesko da se celo leto provede uz knjigu pa jos kada vidis da tvoje drustvo odlazi negde za vikend ili ide na bazene.Bolje je godinu dana uciti pomalo nego se celo leto bakcati sa glupostima.Zamisli da padnes iz istorije pa leti kada si znojav i lepljiv uzmes knjigu i krenes da ucis!:hahaha:

:klap: :worth:
 
Mislim da nikada niko ne bi trebao da dozvoli da se nadje u tako glupoj situaciji.Nista nije toliko tesko da se celo leto provede uz knjigu pa jos kada vidis da tvoje drustvo odlazi negde za vikend ili ide na bazene.Bolje je godinu dana uciti pomalo nego se celo leto bakcati sa glupostima.Zamisli da padnes iz istorije pa leti kada si znojav i lepljiv uzmes knjigu i krenes da ucis!:hahaha:
Ono sto moras imati na umu jeste da ne idu svi da svesno padnu na popravni vec tome moze kumovati mnogo razloga i nije uvek pitanje da li sebi nesto treba dozvoliti ili ne.
Cisto da te razuverim, leto je potpuno isto isao na popravni ili ne! Nema tu neke sustinske razlike...ae kao ucis tu nesto, ali boze moj...
 
Nisam.Je'ote,koliko se meni cini,srednja skola je (po drugima sudeci) mnogo teza nego sto sam mislila.Tu verovatno nema zaebavanja,tako da sebi necu dozvoliti da se i makar nadjem u situaciji kada cu pomisliti da cu da padnem razred.
 
Nisam.Je'ote,koliko se meni cini,srednja skola je (po drugima sudeci) mnogo teza nego sto sam mislila.Tu verovatno nema zaebavanja,tako da sebi necu dozvoliti da se i makar nadjem u situaciji kada cu pomisliti da cu da padnem razred.

Ma nije teska uopste, sta ti je!!! :D ;)
Naravno da je zaebanija od osnovne, ali u sustini je buranija... *** moraces da ucis i sve, ali boze moj, cemu slusi skola? Racunaj da ces najverovatnije dobiti i po kojeg keca, nemoj da te to potrese... ali gledaj da bas ne roknjavas na popravni! ;)
 
Ni ne pomišljam na popravni...
Moja najdrugarica je okinula godinu zbog neiživljene profesorke...imala trojku na polugodištu i ova je na kraju bacila na popravni, ona učila ko stoka i obori je krava!!! Kroz pakao je prolazila...
 
Mene je ostavila vestica ove godine na popravnom iz matisa,i znate sta mi kaze ,,Ti si jednom morala da polazes,ja mislim da je bolje sada da te ostavim kad vec nisam prosle godine nego sledece u cetvrtoj da polazes. I sta sam ja tu mogla da skocim na nju i da je zadavim ili da se smeskam i zamisljam kako je cupam,ali ima vremena i za to...
 
Mene je ostavila vestica ove godine na popravnom iz matisa,i znate sta mi kaze ,,Ti si jednom morala da polazes,ja mislim da je bolje sada da te ostavim kad vec nisam prosle godine nego sledece u cetvrtoj da polazes. I sta sam ja tu mogla da skocim na nju i da je zadavim ili da se smeskam i zamisljam kako je cupam,ali ima vremena i za to...

Joj,ispade da ona tebi cini uslugu sto te sad obara,kakva kretenka.

@kejti,to je stvarno uzas,jadna devojka.:thumbdown:
 

Back
Top