pomoc

  • Začetnik teme pochetnik
  • Datum pokretanja
druze,hvala na pomoci,ali pazi nije mi prva igrica,znam za chetove preko registry baze ili preko preograma i sl.jesam pochetnik, ali mi bas ovo za vice city nije jasni,no nebitno,imas pozdrav od mene,jer u uputstyvu ne pise tako nesto tj.pise al ne tako....nadam e da si u pravu posto ovo pisem ovako nevidjeno chisto na osnovu tvog odgovora,hvala ako je tako !!!!
 
pochetnik:
druze,hvala na pomoci,ali pazi nije mi prva igrica,znam za chetove preko registry baze ili preko preograma i sl.jesam pochetnik, ali mi bas ovo za vice city nije jasni,no nebitno,imas pozdrav od mene,jer u uputstyvu ne pise tako nesto tj.pise al ne tako....nadam e da si u pravu posto ovo pisem ovako nevidjeno chisto na osnovu tvog odgovora,hvala ako je tako !!!!
Ovaj nacin koji sam ti ja dao je 100% siguran zato sto ja licno imam Vice City i sve sifre funkcionisu.Probaj i ti pa javi jel funkcionise.
Poz
 
pochetnik:
druze,hvala na pomoci,ali pazi nije mi prva igrica,znam za chetove preko registry baze ili preko preograma i sl.jesam pochetnik, ali mi bas ovo za vice city nije jasni,no nebitno,imas pozdrav od mene,jer u uputstyvu ne pise tako nesto tj.pise al ne tako....nadam e da si u pravu posto ovo pisem ovako nevidjeno chisto na osnovu tvog odgovora,hvala ako je tako !!!!
ONDA AKO TO NECE IDES NA ESCILI NA NEKO DRUGO DUGME KOJE TI OZNACAVA PAUSE, UKUCAS SIFRU IZADJES IZ PAUZE I TO JE TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
pozdrav odma za CHEAF i GOST-a, radi bre kao ves machina, ok


Uvek nesto naucis,ali ovo mi je prva igra gde se cheats ukucava direktno u igru(na slepo),mada sam pregazio dosta igrica za 365 dana (novih uglavnom).

jos jednom ziveli !!!!!
 
pochetnik:
pozdrav odma za CHEAF i GOST-a, radi bre kao ves machina, ok


Uvek nesto naucis,ali ovo mi je prva igra gde se cheats ukucava direktno u igru(na slepo),mada sam pregazio dosta igrica za 365 dana (novih uglavnom).

jos jednom ziveli !!!!!
Znaci moj savet je bio od koristi.Srecno sa daljim igranjem. 8)
 

Back
Top