pomoc
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: pomoc

pochetnik
    Guest

Podrazumevano pomoc

Kako da udjem u CHEATS mod kod VICE CITY ??!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Vidi se da si pocetnik.U ceats se ne ulazi nego direktno pises sifru dok igras samo utipkaj i to je to.

pochetnik
    Guest

Podrazumevano cheaf odgovor

druze,hvala na pomoci,ali pazi nije mi prva igrica,znam za chetove preko registry baze ili preko preograma i sl.jesam pochetnik, ali mi bas ovo za vice city nije jasni,no nebitno,imas pozdrav od mene,jer u uputstyvu ne pise tako nesto tj.pise al ne tako....nadam e da si u pravu posto ovo pisem ovako nevidjeno chisto na osnovu tvog odgovora,hvala ako je tako !!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano Re: cheaf odgovor

Citat Original postavio pochetnik
    druze,hvala na pomoci,ali pazi nije mi prva igrica,znam za chetove preko registry baze ili preko preograma i sl.jesam pochetnik, ali mi bas ovo za vice city nije jasni,no nebitno,imas pozdrav od mene,jer u uputstyvu ne pise tako nesto tj.pise al ne tako....nadam e da si u pravu posto ovo pisem ovako nevidjeno chisto na osnovu tvog odgovora,hvala ako je tako !!!!
    Ovaj nacin koji sam ti ja dao je 100% siguran zato sto ja licno imam Vice City i sve sifre funkcionisu.Probaj i ti pa javi jel funkcionise.
    Poz

Guest

Podrazumevano Re: cheaf odgovor

ONDA AKO TO NECE IDES NA ESCILI NA NEKO DRUGO DUGME KOJE TI OZNACAVA PAUSE, UKUCAS SIFRU IZADJES IZ PAUZE I TO JE TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1

pochetnik
    Guest

Podrazumevano

pozdrav odma za CHEAF i GOST-a, radi bre kao ves machina, ok

Uvek nesto naucis,ali ovo mi je prva igra gde se cheats ukucava direktno u igru(na slepo),mada sam pregazio dosta igrica za 365 dana (novih uglavnom).

jos jednom ziveli !!!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

pozdrav odma za CHEAF i GOST-a, radi bre kao ves machina, ok

Uvek nesto naucis,ali ovo mi je prva igra gde se cheats ukucava direktno u igru(na slepo),mada sam pregazio dosta igrica za 365 dana (novih uglavnom).

jos jednom ziveli !!!!!
    Znaci moj savet je bio od koristi.Srecno sa daljim igranjem. 8)

Slične teme

1. POMOC! Potrebne slike igracha Crwene Zvezde .POMOC
    Autor Interista u forumu Fudbal
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.03.2007., 16:40
  2. !! POMOC !! Dodatna antena za mobilni telefon !! POMOC !!
    Autor ludak1985 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.08.2005., 00:10
  3. pomoc pomoc yahoo mail i krstarica pricaonica
    Autor copex u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.11.2004., 23:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku