Tadić tek danas shvatio da neće dobiti povratno izvinjenje za Srpske žrtve

колико се ја сећам ти и твој дечко славонија сте синоћ добили неку опомену за лупање глупости

jer se dobijaju ovdje banovi zbog "gluposti"(drugacijeg misljenja)ili zbog psovki i osobnih uvreda.
koje ti i takvi saljete ovakvima kao sto sam ja.
 
Ako ne dobije to ne govori o njemu vec o njima ...

u mom kraju kazu stari ljudi, iskusni da se samo pi1ckice i slabici izvinjavaju ...

mislim ako se pokace sa nekim daju ili dobiju batine pravi muskarci to podnesu muski i sportski i ne kukaju ne placu posle niti se izvinjavaju.. u tom kontekstu. samo se sisice, feminizirani muskarcici izvinjavaju.

mislim to se videlo po tome sto se tadic svima izvinio u ime srbije a njemu nije niko....

tako je to kad imas feminizaranu sisicu, biseksualca i nasminkanu gay devojcicu za predsednika....

bruka te gde god da ode...
 
u mom kraju kazu stari ljudi, iskusni da se samo pi1ckice i slabici izvinjavaju ...

mislim ako se pokace sa nekim daju ili dobiju batine pravi muskarci to podnesu muski i sportski i ne kukaju ne placu posle niti se izvinjavaju.. u tom kontekstu. samo se sisice, feminizirani muskarcici izvinjavaju.

mislim to se videlo po tome sto se tadic svima izvinio u ime srbije a njemu nije niko....

tako je to kad imas feminizaranu sisicu, biseksualca i nasminkanu gay devojcicu za predsednika....

bruka te gde god da ode...

Pa nije Tadic pravio s.ranja pa da sad stane iza njih.
A to za biseksualca si licno proverio ili sta? :lol:
 
u mom kraju kazu stari ljudi, iskusni da se samo pi1ckice i slabici izvinjavaju ...

mislim ako se pokace sa nekim daju ili dobiju batine pravi muskarci to podnesu muski i sportski i ne kukaju ne placu posle niti se izvinjavaju.. u tom kontekstu. samo se sisice, feminizirani muskarcici izvinjavaju.

mislim to se videlo po tome sto se tadic svima izvinio u ime srbije a njemu nije niko....

tako je to kad imas feminizaranu sisicu, biseksualca i nasminkanu gay devojcicu za predsednika....

bruka te gde god da ode...
Bruka je ovo što si ti napisao. Bruka, i beda kompletna.
 
jer se dobijaju ovdje banovi zbog "gluposti"(drugacijeg misljenja)ili zbog psovki i osobnih uvreda.
koje ti i takvi saljete ovakvima kao sto sam ja.

твој ник је ЗаДомСпремни,када би ја имао ник ЗХШБ
закољи хрвата да шиптар нема брата не бих могао да се региструјем или да имам ник..Ратко Младић и сл.
 
Bruka je ovo što si ti napisao. Bruka, i beda kompletna.

Слажем се ја са Марковцем да Тадић брука Србију где год стигне и како стигне. Па самим тим што му је мајка јеврејка, он брука Србију.
 

Back
Top