Zivot........
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Zivot........

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Zivot........

Kada pogledam sada ove klince što idu po ulici znate šta čujem?
    E danas sam ubio trojicu sa bombom... Ja sam zaklao nekog marka itd.....
    I stvarno sam se naljutio. Ja kada pogledam unazad shvatim da mogu da se pohvalim "plodnim" detinjstvom.

Da elaboriram ja to malo: Kada sam ja bio mali (7-8 god) tada su se igrale žmurke, jurke, penjali smo se po drvecu, a sad klinici od 7,8 godina pricaju o klanju ubijanju silovanju... Ima više u životu od ubijanja-klanja-silovanja i zločina. Zar ne ??? Deca uopšte više ne razmišljaju o igranju sa igračkama. Ne, sada su tu igraonice i kompjuteri da zamene lutke i kocke.
    Šta to treba da znaci. Pre neki dan u Vr-u sedi klinac za kompom i mama i tata pored njega. Dečko igra GTA i sa testerom trsi ljude a majka i otac navijaju: I njega,i njega; zgazi nju, ubij njega... DA LI JE TO NORMALNO...
    Dečko od tričavih 5,6 godina da igra igru u kojoj je samo ubijanje...
    Možda zvuči čudno da ja koji provodim oko 4-5 sati pred kompom. Ali ja sam veći deo svog detinjstva proživeo. Prerastao sve vrste žmurki i jurki. Pa sad sedim za kompom. Bavim se ja pomalo i sportom ali ne u tolikoj meri. Ali sledeće generacije ne odrastaju na žmurkama i jurkama. već odrastaju na Counteru i drugim "krvavim" igrama. A roditeljima je lakše da daju detetu 50 dinara da igra igrice nego da odigraju sa njim neku društvenu igru...

Ali nisu krivi samo roditelji... nego i društvo koje propagira igranje igrica....
    Da prekinem ja da vas smaram. Ajde p0z

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Mislim da si u pravu....

Aktivan član
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Re: Zivot........

Citat Original postavio _7eDini_
    Kada pogledam sada ove klince što idu po ulici znate šta čujem?
    E danas sam ubio trojicu sa bombom... Ja sam zaklao nekog marka itd.....
    I stvarno sam se naljutio. Ja kada pogledam unazad shvatim da mogu da se pohvalim "plodnim" detinjstvom.

Da elaboriram ja to malo: Kada sam ja bio mali (7-8 god) tada su se igrale žmurke, jurke, penjali smo se po drvecu, a sad klinici od 7,8 godina pricaju o klanju ubijanju silovanju... Ima više u životu od ubijanja-klanja-silovanja i zločina. Zar ne ??? Deca uopšte više ne razmišljaju o igranju sa igračkama. Ne, sada su tu igraonice i kompjuteri da zamene lutke i kocke.
    Šta to treba da znaci. Pre neki dan u Vr-u sedi klinac za kompom i mama i tata pored njega. Dečko igra GTA i sa testerom trsi ljude a majka i otac navijaju: I njega,i njega; zgazi nju, ubij njega... DA LI JE TO NORMALNO...
    Dečko od tričavih 5,6 godina da igra igru u kojoj je samo ubijanje...
    Možda zvuči čudno da ja koji provodim oko 4-5 sati pred kompom. Ali ja sam veći deo svog detinjstva proživeo. Prerastao sve vrste žmurki i jurki. Pa sad sedim za kompom. Bavim se ja pomalo i sportom ali ne u tolikoj meri. Ali sledeće generacije ne odrastaju na žmurkama i jurkama. već odrastaju na Counteru i drugim "krvavim" igrama. A roditeljima je lakše da daju detetu 50 dinara da igra igrice nego da odigraju sa njim neku društvenu igru...

Ali nisu krivi samo roditelji... nego i društvo koje propagira igranje igrica....
    Da prekinem ja da vas smaram. Ajde p0z

Upravu si brate...)

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

pa dobro, nama je bilo bolje, tu se svi slazemo... vremena se menjaju, oduvek bilo...

Ističe se Alexandra9 (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

all true... na zalost...
    ,,Drustvo'' jeste krivo... ali ,,drustvo'' cine ljudi koji veruju da ono postoji... Dakle, sve opet ostaje na karakteru roditelja i dece...

~~~~~~~~~
    Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...

Aktivan član
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

...Samo da se pohvalim da sam ja od toga izlechen...Pre sam provodio prosechno po 10sati igrajucji CS....A sada max pola sata dnevno..Igram CS.........

Aktivan član
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Staces dosla nova vremena.

Aktivan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Cobweb sticks to molten years, cockroaches served with cream...
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio d4ch4
    ...Samo da se pohvalim da sam ja od toga izlechen...Pre sam provodio prosechno po 10sati igrajucji CS....A sada max pola sata dnevno..Igram CS.........
    same here

Primećen član
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Odvatno mi je kad sad vidim ove kince.......Klinke vec u 10 god jurisaju naokolo u stiklama. Klinci bleje pred kompom. Balavche koje je pre koji mesec krenulo u prvi razred osnovne, jos ne zna kako treba ni da cita, vec ne moze da zamisli svoj zivot bez mobilnog telefona......Gde je toj deci detinjstvo ? PRAVO detinjstvo : (malo ili ni malo briga, jurenje po kraju, ili ne daj Boze, da odgledaju i neki crtani film )
    Sta li se onda tek sprema nasoj deci ?

Aktivan član
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Kako je krenulo deca u buducnosti nece ni izlaziti iz kuce.

Primećen član
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio Cheaf
    Kako je krenulo deca u buducnosti nece ni izlaziti iz kuce.
    Nemoj tako. Decica izlaze. Idu u diskoteku i ostaju do 1. Da, da.....Moja najdrugarica ima malu sestru koja je 6. raz i ide u neku diskoteku i ostaje sa drugaricama do pola 1, a do 1 da je kuci. Kad sam ja bila 6. raz u 11h sam morala da budem kod kuce ili da se uopste ni ne vracam jer me roditelji ne bi primili.

Aktivan član
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

U pravu ste.Ma jos odvratnije mi je kad cujem da devojcice sa 12-13 godina vec spavaju sa svojim deckom!Moja drugarica je u 5. raz. vec isla u diskoteke,do 1-2 nocu.Mi smo je gledali belo kad nam je pricala kako se muvala sa nekim deckom 2. godina...Strasno.Vec se tada sminkala i imala je njih milion...Pa je pocela i da pusi

Aktivan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Cobweb sticks to molten years, cockroaches served with cream...
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio Black_Swan
    U pravu ste.Ma jos odvratnije mi je kad cujem da devojcice sa 12-13 godina vec spavaju sa svojim deckom!Moja drugarica je u 5. raz. vec isla u diskoteke,do 1-2 nocu.Mi smo je gledali belo kad nam je pricala kako se muvala sa nekim deckom 2. godina...Strasno.Vec se tada sminkala i imala je njih milion...Pa je pocela i da pusi
    jes' gadno...

Primećen član
    Učlanjen
    23.01.2004.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio Black_Swan
    Ma, na moru, letos....c,c,c,c.....slusam dve klinke, ej, piskavi glasici, uopste jos nisu pocele ni da se razvijaju, 11/12 godina max......Kaze jedna drugoj :"Kupila sam tange. Hocu veceras da ih obucem. Ali, posto mama ne da i ne zna da sam ih kupila, je l' mogu da dodjem kod tebe i da se tu presvucem ? ".....

Aktivan član
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio Bleak WinterFullMoon
    Citat Original postavio d4ch4
    same here
    Jesi li chuo za Clan NoName...?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.02.2004.
    ...volim sve ulice tvoje,obale Tise plave,zidine staroga grada...
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio QchCK*a
    Odvatno mi je kad sad vidim ove kince.......Klinke vec u 10 god jurisaju naokolo u stiklama. Klinci bleje pred kompom. Balavche koje je pre koji mesec krenulo u prvi razred osnovne, jos ne zna kako treba ni da cita, vec ne moze da zamisli svoj zivot bez mobilnog telefona......Gde je toj deci detinjstvo ? PRAVO detinjstvo : (malo ili ni malo briga, jurenje po kraju, ili ne daj Boze, da odgledaju i neki crtani film )
    Sta li se onda tek sprema nasoj deci ?
    Ja sa 10 god. nisam ni razmisljala o sminkanju i stiklama.Samo mi je u glavi bilo da odem u ulicu da se igram zmurke i da budem sa drustvom.Mada i sad dosta vremena provodim napolju.

Slične teme

1. Zivot u NS
    Autor Benshi u forumu Srbija
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 19.10.2006., 15:53
  2. DA LI JE ON ZA CEO ZIVOT????
    Autor **case-problem**becejka u forumu Žene
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 03.10.2006., 19:49
  3. sta je zivot?
    Autor aned u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 10