Klasichna tema i nestandardni odgovori
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 136

Tema: Klasichna tema i nestandardni odgovori

Ističe se Fibo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Klasichna tema i nestandardni odgovori

Zasto zene svesno ulaze u kombinaciju sa tipom koji im otvoreno kaze da ima drugu (zenu, devojku...) ? Nada, zelja, hir...? Zasto veliki deo njih posle svega "kuka"?

Samo inteligentni odgovori i praktichni primeri, ako nije problem.

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano Re: Klasichna tema i nestandardni odgovori

Pretpostavljam da je ego u pitanju .... time dokazuju da su zavodnice .... da su bolje od njegove ''lepše polovine'' .... da su kvalitetnije čim je On sa njom, a ne sa svojom devojkom/ženom.

A zašto kukaju .... pa zato što se same upletu u mrežu sopstvenih osećanja ..... isključe racio i puste da ih ''baja'' ubedi u to da su zaista jedinstvene.

Ponekad su žene usamljene/očajne/u strahu da će ostati same, pa ko vele daj šta daš .... Ima tu 594758974 varijanti zašto/zato.

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio Fibo Pogledaj poruku
    Zasto zene svesno ulaze u kombinaciju sa tipom koji im otvoreno kaze da ima drugu (zenu, devojku...) ? Nada, zelja, hir...? Zasto veliki deo njih posle svega "kuka"?

Možda misle da se neće zaljubiti, vezati, pa da je samo neko sa kime će moći da imaju neobavezan seks. Ali imaš i one muškarce koji sami nedaju ženama da odu iz tih veza, iako one ne žele da se upuštaju dublje. Nisu samo žene krive u takvim slučajevima. Treba imati jaku volju da se kaže ne, ali to važi za obe strane. Nije sve crno belo, ali zbija postoje slučajevi koji potpuno nepotrebno ulaze u te kombinacije i posle kukaju. Ni ja to ne razumem.

Ističe se Fibo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Najgora varijanta koju sam juche chuo je:

"Samo da dokazem sebi da mogu da joj kresnem muza"

jos sam pod sedativima od ovakve gluposti...

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio NatasaNatasa Pogledaj poruku
    Pretpostavljam da je ego u pitanju .... time dokazuju da su zavodnice .... da su bolje od njegove ''lepše polovine'' .... da su kvalitetnije čim je On sa njom, a ne sa svojom devojkom/ženom.

A zašto kukaju .... pa zato što se same upletu u mrežu sopstvenih osećanja ..... isključe racio i puste da ih ''baja'' ubedi u to da su zaista jedinstvene.

Ponekad su žene usamljene/očajne/u strahu da će ostati same, pa ko vele daj šta daš .... Ima tu 594758974 varijanti zašto/zato.
    Znaš, prevare se ne dešavaju samo kada nekoga upoznaš na nekom neobaveznom mestu. Postoje slučajevi kada si sa nekim u jako bliskom kontaktu, povezan npr. poslom, pa se svakodnevno susrećete, radite zajedno i ako postoji privlačnost, pa se bolje upoznate tokom rada, sve može da postane mnogo ozbiljnije i ego i dokazivanje da si bolje od žene nema ama baš nikakve veze sa bilo čim. E tad na snagu stupa samokontrola.

Ističe se Fibo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Neshto bash samokontrole i nema toliko, uopshte recheno , koliko mogu da primetim ....

Ističe se allice (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    82

ego i takmichenje izmedju zena, usamljenost a neko se i zaljubi pa je teshko da izadje iz te paukove mreze

Ističe se Fibo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Shto bi se zene takmichile...? Kad vec barem jedna ni ne zna da je u mechu?

Ističe se allice (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    82

Shto bi se zene takmichile...? Kad vec barem jedna ni ne zna da je u mechu?
    pa evo prochitaj svoj post gore gde si naveo jednu od izjava pa cesh shvatiti.

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

zato sto u nekom delu(htele to da priznaju ili ne) veruju da ce on ostaviti devojku/zenu i biti samo sa njom...

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Neshto bash samokontrole i nema toliko, uopshte recheno , koliko mogu da primetim ....
    Pa nisu sve žene iste. Ja sam jednom bila u iskušenju, baš jakom, i oduprla sam se. Nije bilo takmičenja, nikakvih ego tripova, jednostavno sam se zaljubila/smo se zaljubili. Ali ništa nije bilo, zato što nisam idiot/nismo idioti.

Ističe se Fibo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio allice Pogledaj poruku
    pa evo prochitaj svoj post gore gde si naveo jednu od izjava pa cesh shvatiti.
    Pa upravo mi to nije jasno....

Ističe se Fibo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio Treća Pogledaj poruku
    Pa nisu sve žene iste. Ja sam jednom bila u iskušenju, baš jakom, i oduprla sam se. Nije bilo takmičenja, nikakvih ego tripova, jednostavno sam se zaljubila/smo se zaljubili. Ali ništa nije bilo, zato što nisam idiot/nismo idioti.
    Chekaj .. prevare nije bilo , ali si se zaljubila, shto je kao bolje???? ja sam amater za zenski rod, svega mi...

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

Podrazumevano STAMENA

Žene se izgleda pale na vozove. Svaki čas izviruju kroz prozor, pogletkuju, izlaze na prugu samo da čuju da li kompozicija pišti iz daljine. U svakojh ženi, izgleda, čuči po jedna Ana Karenjina i samo čeka da lokomotiva zatutnji pa da se pod nju baci. Ko zna zašto su vozovi za žene toliko uzbudljivi i napaljivi, pored svih dostignuća u plastičnoj hirurgiji, kozmetici i seksu. Masažom se danas čine čuda, doživljavaju nepojamna blaženstva, ali žene još uvek trepere kada se voz nađe u blizini.

Postoje i takvi ženski karakteri koji nisu skloni provokacijama. Njihova ženska priroda ne skreće sa pravog puta ma šta se u železničkom saobraćaju dešavalo. Moj prijatelj Kojatkin Gorjanovič, čuveni tvorac transevropskog reda vožnje, pokušava da svoju ženu Marinu istangira na delikt, tako što povremeno oblači železničarske uniforme i u njima šeta po kući. Nedeljom obuče letnju Staljinku, kaki boje, za večerom se pojavi u teget strukiranom modelu poznatom kao Marsejska kragna, ili u sakou s narandžastim paspulima, koji oblači šef stanice u Nepalu, kada prolazi voz s budističkim sveštenicima.

Njegova žena Maca, nimalo se ne uzbuđuje, već mirno prži ribu za majstora Bujanca koji kreči potkrovlje. Pogleda žena uniformu i nastavi da radi po kuhinji. Ima ona druga posla, neće sebi da dozvoli da neurotično vibrira. Vozovi jesu izazov, ali ima brate i stamenih žena.
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Pa upravo mi to nije jasno....
    Pa isto tako one razmišljaju, koje tako razmišljaju, kao i muškarci koji misle da mogu svaku da kresnu i da probaju. Ne vode računa ni o svojoj ženi/devojci, ni o toj sa kojom varaju. I jedni i drugi su samo ego manijaci, bahati i jadni ljudi.

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

postavila bih obrnuto pitanje:zasto lik koji ima drugu(zenu,devojku...)ulazi u novu kombinaciju (zar na forumu bar 99% njih ne raskine prvo pa tek onda pravi prostor za novu kombinaciju)
    a za odgovore-wow neko ulazi u vezu zbog ega do yaya,ovo mi nikad nije palo na pamet

Ističe se Fibo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio hanibal77 Pogledaj poruku
    postavila bih obrnuto pitanje:zasto lik koji ima drugu(zenu,devojku...)ulazi u novu kombinaciju (zar na forumu bar 99% njih ne raskine prvo pa tek onda pravi prostor za novu kombinaciju)
    a za odgovore-wow neko ulazi u vezu zbog ega do yaya,ovo mi nikad nije palo na pamet
    A teshko zabu u vodu naterati

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Chekaj .. prevare nije bilo , ali si se zaljubila, shto je kao bolje???? ja sam amater za zenski rod, svega mi...
    Pa emocije ne možeš da kontrolišeš. I nisam ja njega naterala da se zaljubi u mene. A ja sam bila slobodna. Ipak, oboje smo se kontrolisali maksimalno i trudili se da nikada ne budemo sami, a to su i neki iz društva primetili, pa se stalno muvali tu negde. Tako da je sve to prošlo nakon nekoliko meseci i nije došlo do fizičke prevare. E sad, ja nikoga nisam varala, a kako je on sam sa sobom izašao na kraj ne znam i kako mu je žena oprostila, pojma nemam. Porasla je u mojim očima. Ja ne bih mogla.

Buduća legenda baby jane (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    2988

zato sto zene znaju da budu jako sujetne....bar kad je njihova moc zavodjenja u pitanju
    Poslednji put ažurirao/la baby jane : 16.06.2008. u 16:02

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio baby jane Pogledaj poruku
    zato sto zene znaju da budu jako sujeverne....bar kad je njihova moc zavodjenja u pitanju
    sujeverne?

Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    2988

Citat Original postavio Treća Pogledaj poruku
    sujeverne?
    htedoh napisati sujetne...

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

e imam i ja pitanje.
    zasto gomila muskaraca muva i smuva zenu da bi se posle ispostavilo da vec imaju (bar jednu) devojku.eto to je postao bas rasprostranjen fenomen i zanima me koji mu je uzrok.
    you make me sick because i adore you so

Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    2988

Citat Original postavio Banshee Pogledaj poruku
    e imam i ja pitanje.
    zasto gomila muskaraca muva i smuva zenu da bi se posle ispostavilo da vec imaju (bar jednu) devojku.eto to je postao bas rasprostranjen fenomen i zanima me koji mu je uzrok.
    da bi dokazali da su face...sebi i svojim prijateljima

kao da je to merilo necega

Ističe se Fibo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio Banshee Pogledaj poruku
    e imam i ja pitanje.
    Zato shto su mushkarci muzjaci i gone se prirodnim instiktima. Ljubav je smislio jedan dobrar marketinshko komercijalni mag...i lepo vam je prodao...

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Zato shto su mushkarci muzjaci i gone se prirodnim instiktima. Ljubav je smislio jedan dobrar marketinshko komercijalni mag...i lepo vam je prodao...
    Dakle životinje i to najgore vrste. A da li znaš da postoje vrste životinja koje su monogamne? I ti mužjaci su mužjaci, pa ih ne goni nikakav zov. A postoje i muškarci koji ne varaju.
    Loš vam je izgovor. A šta je onda sa onim muškarcima koji ne jure žene već čekaju da budu smuvani ili sanjare, a beže od stvarnim dešavanja. Šta su oni? A nisu ******, već nemaju želju za svakom p u gradu.

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. odgovori mi :)
    Autor cokim te u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 15.01.2009., 08:11
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.05.2007., 16:12
  3. odgovori
    Autor ctn dal u forumu Jezik
    Odgovora: 0