Da li pozelite ikada upoznati osobno nekoga sa foruma ?

Moj savjet je Nikada , ali nikada nemoj muvati trebu sa neta , ali nikada :)
Postoji mnogo razloga za ovu moju ogorcenost , neki od njih su da svi mi na chatu , forumu volimo da budemo ono sto nismo u stvarnome zivotu , pa onda zatajimo ili slazemo neke za nas "sitnice" , poput broja godina , starosti i autenticnosti slika itd.
Zato i je najbolje trebu upoznati offline , izaberes si onu koja ti se svidi , upoznas se ...
 
Icarus:
svi mi na chatu , forumu volimo da budemo ono sto nismo u stvarnome zivotu , pa onda zatajimo ili slazemo neke za nas "sitnice" , poput broja godina , starosti i autenticnosti slika itd.

e nije lepo da generalizuješ ljude ,-) pogotovo ako se to odnosi na loše osobine... kao i u životu tako i na netu ima različitih ljudi... a misliš da "in real" ljudi ne lažu??? ,-)
 
Icarus:
Moj savjet je Nikada , ali nikada nemoj muvati trebu sa neta , ali nikada :)
Postoji mnogo razloga za ovu moju ogorcenost , neki od njih su da svi mi na chatu , forumu volimo da budemo ono sto nismo u stvarnome zivotu , pa onda zatajimo ili slazemo neke za nas "sitnice" , poput broja godina , starosti i autenticnosti slika itd.
Zato i je najbolje trebu upoznati offline , izaberes si onu koja ti se svidi , upoznas se ...

Ne bih se s tobom slozila Icaruse, u vezi ove teme! Previse si ogorcen a cak mozda postoji i strah kod tebe da upoznas nekog preko chata ne mora to biti djevojka. A kao prvo imas i zastarjelo misljene i ne "muva" se treba na netu, nego net sluzi da komuniciramo s nekim, ako nam se taj ne dopada postoji ono zlatno dugme pa ga prekinemo i isljucimo. A drugo, nema potrebe da na netu bjezimo od stvarnog zivota i da se pretvaramo u ono sto nismo, ja to nikada ne radim. Kakva sam na netu takva sam i u prirodi, i imala sam prilike da upozneme neke osobe i bile su ok. Sve zavisi od tvoje procjene kakav je ko! Nekim net sluzi cisto zajebavanje" nekoga. Pa narode ne sluzi net samo da bi upoznavali osobe drugog pola, mozemo steci i prijatelja i prijateljicu zar ne ili? :twisted:
 
ja sam upoznala gazdaricu kad je bila u bgd-u.
malo je nezgodno sto ljudi ocekuju da posto je ovo 'ljubav i sex' pricas o takvim stvarima (mada je to ostavljeno kao licni izbor), nije mi prijatno iako sam ovde dala komentare na razne teme, jednostavno kada si uzivo to ne moze biti prva stvar o kojoj ces sa nekim razgovarati.
mozda posle, ali nije prirodno nekako je nategnuto.
 
Pcelica je potpuno u pravu, Net ipak daje preveliku slobodu izrazavanja i misljenja sto bi u realnosti ponekad bilo neprikladno i neprijatno! :shock:
Ja bas retko imam potrebu da uzivo upoznam ljude koje upoznajem na Netu. Komunikacija na taj nacin mi odgovara, i bez obzira koliko sam iskrena kada pisem na Netu, real world je ipak nesto drugo! :wink:
 
Pozelela sam par puta i upoznala sam se sa nekim likovima. Sa nekima sam ostala ok neke vise nisam videla, a u jednog sam se i zaljubila. I on u mene. Veza je trajala kratko, jer on nije iz BGD. Ali to vreme je bilo savrseno. Stvarno je bio moje drugo ja i sve onako kako sam ga zamisljala. Srecno svima koji pokusaju. Treba verovati... Ko zna. Zivot je cudan.
 

Back
Top