neko poseban...

samouka

Ističe se
Poruka
2.750
Ima li neko na forumu, ko je vaša tajna simpatija, i svašta bi mu rekli, ali ne smete. I svaki dan , u istom krugu, vodimo priče, glupe ili pametne, a vi bi da se obratite baš toj osobi, ali se osećate kao glupi klinac/klinka, pa se sve završi na kretenskim komentarima?
I imate li sada hrabrosti, da javno, nešto kažete, toj osobi (svi smo ovde naši)?
 
Već vidim banovanja...:lol:

A takođe vidim i brisanje teme...

Imam tako par njih koji se baš onako prave pametni i prodaju muda za bubrege... A cenim da su u realu baš obični... Ali nemam hrabrosti, jer će gospoda modovi na meni da vežbaju komandu za ban, slatko sa šlagom...
A postao sam ovisnik foruma...:lol:
 
Ima li neko na forumu, ko je vaša tajna simpatija, i svašta bi mu rekli, ali ne smete. I svaki dan , u istom krugu, vodimo priče, glupe ili pametne, a vi bi da se obratite baš toj osobi, ali se osećate kao glupi klinac/klinka, pa se sve završi na kretenskim komentarima?
I imate li sada hrabrosti, da javno, nešto kažete, toj osobi (svi smo ovde naši)?

Nemam takvu osobu ....

sve bih vas ****
 
Ima li neko na forumu, ko je vaša tajna simpatija, i svašta bi mu rekli, ali ne smete. I svaki dan , u istom krugu, vodimo priče, glupe ili pametne, a vi bi da se obratite baš toj osobi, ali se osećate kao glupi klinac/klinka, pa se sve završi na kretenskim komentarima?
I imate li sada hrabrosti, da javno, nešto kažete, toj osobi (svi smo ovde naši)?

e sad realno,chak i da ima(a nema) i da ne smem da mu kazem,bas cu tebi reci pa da prochita :lol:
 
iskreno ja ljude preko neta uopste ne gledam kao zive ljude dok ih ne upoznam :rotf:
nickovi, avatari, sa nekim dobro zezanje i to je sve, da pricam i sa kompjuterskim programom meni bi bilo isto :rotf: .ljudi su potpuno drugacijij u RL..eto tako
 

Back
Top