Pušenje

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Posle optužbi da su teme dvosmislene evo jedne koja to zasigurno nije...
Da li pušite?
Da li izluđujete ukućane duvanskim dimom (ili obrnuto izluđuju li oni vas)?
Kojim trikovima se služite da eliminišete neprijatan zadah duvana iz prostorije?
Smatrate da su priče o štetnosti cigaraeta preterane?
Mislite da ako ne pušite ženske cigarete niste dovoljno ženstvene?
 
Posle optužbi da su teme dvosmislene evo jedne koja to zasigurno nije...
Da li pušite?
Da :confused:
Da li izluđujete ukućane duvanskim dimom (ili obrnuto izluđuju li oni vas)?
Donekle :confused:
Kojim trikovima se služite da eliminišete neprijatan zadah duvana iz prostorije?
Provetravam sve vreme i koristim osvezivace koji ubijaju miris dima
Smatrate da su priče o štetnosti cigaraeta preterane?
Ne smatram...To su ozbiljne studije. Smatram medjutim da je podnosenje stetnih efekata vrlo individualno. Svi poznajemo ljude koji nikada nisu zapalili a oboleli su od raka pluca na primer
Mislite da ako ne pušite ženske cigarete niste dovoljno ženstvene?
Musko sam :mrgreen:
 
Posle optužbi da su teme dvosmislene evo jedne koja to zasigurno nije...
Da li pušite?
Da li izluđujete ukućane duvanskim dimom (ili obrnuto izluđuju li oni vas)?
Kojim trikovima se služite da eliminišete neprijatan zadah duvana iz prostorije?
Smatrate da su priče o štetnosti cigaraeta preterane?
Mislite da ako ne pušite ženske cigarete niste dovoljno ženstvene?



:arrow:Ostavila taj porok pre 8 godina...
:arrow:......
:arrow:Vrištim po kući, psujem muža ( goste pušače baš i ne mogu!), otvaram prozore...Bivši pušači su najgori kritičari!:mrgreen: (JAaaaO, NOVI SMAJLLIJI!!!!):hahaha:
:arrow:Smatram vrlo, to mi profesionalna deformacija!!!!
:arrow:Tanke il debele, utiču na ten pa izgledate ko šar-pei za koju godinu...:mrgreen: ( tako kažu dermatolozi! Kardiolozi i pulmolozi se uglavnom slažu ...


jao, đe me nađe s temom!!!!:whistling: Sad ću da se uključujem u diskusiju posle svakog posta!
 
:arrow:Ostavila taj porok pre 8 godina...
:arrow:......
:arrow:Vrištim po kući, psujem muža ( goste pušače baš i ne mogu!), otvaram prozore...Bivši pušači su najgori kritičari!:mrgreen: (JAaaaO, NOVI SMAJLLIJI!!!!):hahaha:
:arrow:Smatram vrlo, to mi profesionalna deformacija!!!!
:arrow:Tanke il debele, utiču na ten pa izgledate ko šar-pei za koju godinu...:mrgreen: ( tako kažu dermatolozi! Kardiolozi i pulmolozi se uglavnom slažu ...


jao, đe me nađe s temom!!!!:whistling: Sad ću da se uključujem u diskusiju posle svakog posta!

Ja sam ostavljao jednom na 2.5 godina (i propusio opet kad sam se ozenio :mrgreen:)
a drugi put na godinu dana ( i zapalio u pripitom stanju, na svadbi kod dobre drugarice)

Moj tata je ostavio cigarete tako sto je rekao: Ja od sutra ne pusim. Mama i ja smo reagovali ovako: :hahaha::rotf:
medjutim....prodje od tada 24 godine a on nije zapalio

:confused: jesam karatker u p.m.
 
Ja sam ostavljao jednom na 2.5 godina (i propusio opet kad sam se ozenio :mrgreen:)a drugi put na godinu dana ( i zapalio u pripitom stanju, na svadbi kod dobre drugarice)

Moj tata je ostavio cigarete tako sto je rekao: Ja od sutra ne pusim. Mama i ja smo reagovali ovako: :hahaha::rotf:
medjutim....prodje od tada 24 godine a on nije zapalio

:confused: jesam karatker u p.m.

Ovo prvo razumem!

U ovu si bio zaljubljen, priznaj...:lol:
 
:klap:
Što ti trezan misli, pijan(po)kaže....:lol:

:super::klap: Ili, što reče pokojni lJuba Moljac, čovek, kad se uroka, pokaže svoje pravo lice.

Ne pušim, nikad nisam, probala u osnovnoj i videla da to nije za mene, muž ostavio nepunih mesec dana pošto smo počeli da se zabavljamo a jedan od razloga što sam požurila da se preselim kod njega, udam se... je verovatno makar i podsvesno bilo to što moj otac puši dve pakle dnevno. Mama, jadna, propade perući zavese ali ništa.
 
Posle optužbi da su teme dvosmislene evo jedne koja to zasigurno nije...
Da li pušite? Ne
Da li izluđujete ukućane duvanskim dimom (ili obrnuto izluđuju li oni vas)? Izludjuju
Kojim trikovima se služite da eliminišete neprijatan zadah duvana iz prostorije? Teranjem u pm
Smatrate da su priče o štetnosti cigaraeta preterane? Ne
Mislite da ako ne pušite ženske cigarete niste dovoljno ženstvene? Boles

I tako..
 
ne pusim,prestala pre skoro dve godine(dobro,malo manje), pa samim tim ne izludjujem ukucane dimom,ali mi je od kada ja ne pysim pocelo neverovatno da smeta kada neko zapali cigaretu u mom prisustvu,zbog dima prvenstveno,i odmah palim one svecie i otvaram sve prozore,toliko teatralno da me posle bude sramota od gostiju...ali,***,tacna je ona, da od nepusaca moze biti gori samo bivzi pusac : )
 
Posle optužbi da su teme dvosmislene evo jedne koja to zasigurno nije...
Da li pušite?
Da li izluđujete ukućane duvanskim dimom (ili obrnuto izluđuju li oni vas)?
Kojim trikovima se služite da eliminišete neprijatan zadah duvana iz prostorije?
Smatrate da su priče o štetnosti cigaraeta preterane?
Mislite da ako ne pušite ženske cigarete niste dovoljno ženstvene?

Da.
Ne.
Svasta a uglavnom cesto pranje svega, svece i slicno.
Ne slusam ih.
Poroci su sexy, barem meni. :D
 
Posle optužbi da su teme dvosmislene evo jedne koja to zasigurno nije...
Da li pušite?
Da li izluđujete ukućane duvanskim dimom (ili obrnuto izluđuju li oni vas)?
Kojim trikovima se služite da eliminišete neprijatan zadah duvana iz prostorije?
Smatrate da su priče o štetnosti cigaraeta preterane?
Mislite da ako ne pušite ženske cigarete niste dovoljno ženstvene?

Da.
Ne, moj ukucanin je isto pusac.
Redovno luftiranje, jedan prozor uvek na kip otvoren. Pre sam uzimala i one osvezivace vazduha. Sad nesto i ne. Nema potrebe.
Price nisu preterane, samo sto se ne opterecujem time. Ja uzivam u cigareti, ona za mene nikada nije predstavljala socijalni i drustveni status. Jednom sam bila prestala da pusim 2.5 godina. Pocela sam ponovo iz medicinskih razloga :thumbdown:
" Zenske " cigarete sam pocela da pusim pre godinu dana, do tada sam samo " muske " ;). Volim jake cigarete, a zenske slim su uglavnom slabije, osim mog omiljenog Davidoff-a crnog slim.
Ne razmisljam o zenstvenosti i imidzu, vec o uzitku ( sad ce nepusaci da me ispljuju ).
 

Smoking-Kills-Photographic-Print-C10223322.jpeg
 
Priče po medijima su preterane. Odgovorno tvrdim!
Pitajte koliko pušača obraća pažnju na te priče? Skoro ni jedan!

Prija mi, umiruje me i sl. priče su bezveze.
Ja sam pušač, zadrti i evo priznajem da mi ne prija nego sam prosto zavisna.

Smaraju me ne pušači sa tim pričama, jer da je lako ostaviti niko ne bi ni pušio.
 
Priče po medijima su preterane. Odgovorno tvrdim!Pitajte koliko pušača obraća pažnju na te priče? Skoro ni jedan!

Prija mi, umiruje me i sl. priče su bezveze.
Ja sam pušač, zadrti i evo priznajem da mi ne prija nego sam prosto zavisna.

Smaraju me ne pušači sa tim pričama, jer da je lako ostaviti niko ne bi ni pušio.

Ma, da, kako bi doktori inače dospeli u medije??! :hahaha:
 
Da li pušite?
Da li izluđujete ukućane duvanskim dimom (ili obrnuto izluđuju li oni vas)?
Kojim trikovima se služite da eliminišete neprijatan zadah duvana iz prostorije?
Smatrate da su priče o štetnosti cigaraeta preterane?
Mislite da ako ne pušite ženske cigarete niste dovoljno ženstvene?

Da,volim cigare....

Djeca me kritikuju(da li ima vece kritike),ostali odrasli isto su pusaci....i oni mene izludjuju...ja se trudim da zapalim samo u kuhinji ili vani....oni ne....dobro muz cijeli dan nije tu ...

Cistim,perem stalno,svece,indijan stapici,pjesak u piksle....sad ga ne mogu naci u radnjama,a odlican je....i balkonac i prozori su non stop otvoreni...mislim sada....a zimi stalno provjetravanje....

I jesu i nisu....sta znam....ja obrcem kanal cim vidim....

Pusim slabe cigare,inace,mada to sto je slims ne znaci i da su slabe,ali kao pazim sta pise na kutijici....
 
Posle optužbi da su teme dvosmislene evo jedne koja to zasigurno nije...
Da li pušite?
Da li izluđujete ukućane duvanskim dimom (ili obrnuto izluđuju li oni vas)?
Kojim trikovima se služite da eliminišete neprijatan zadah duvana iz prostorije?
Smatrate da su priče o štetnosti cigaraeta preterane?
Mislite da ako ne pušite ženske cigarete niste dovoljno ženstvene?

Ne pušim ... ne izludjujem nikog ... niti mene ko izludjuje.

Ceo život sam medju pušačima, tako da sam navikla .....
 

Back
Top