Ko je za hot chat?

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Vidim cena je 48 dinara po minuti, to mu dodje preko 35e za sat....a zar nije sat seksa sa isporukom na kucnu adresu 30,40e + 15e.....

Jos razlicita klasa zadovoljstva, jos potrosis kalorije za ruku, jos zbunjujes majmuna.....
 
patak....posto se bavim tim poslom, znam da ima isuvise ljudi koji su nesigurni u seba, pa okrecu hot line......dewojke manje od muskaraca......takodje ljudi zele da ispune swoje fantazije, koje ne smeju da priznaju partneru.......

.....a gde ima za 35eur.....da odma oteram ove sto dahcu:roll:
 
Pa dok sam izlazio sa špancima,izraelcima i bosancima, znao sam više kuća , zgrada , na miljakovcu, voždovcu, zvezdari.....nešto su bile strankinje sa dobrim srpskim jezikom , a nešto domaće....

Cena je bila 30e , a +10e za dovoz i čekanje vozača na sat.....tj , on bi za sat došao i odvezo.....tako se prave žurke, koje nisu bahanalije , već može i u studentskom domu, da začiniš studentima, a da oni ne ukapiraju.....

A kad odeš tamo , ko hoće može po sobama, ko čeka može da pije viski i gleda tv i da mu neka od slobodnih sedi u krilu, gazde su to dozvoljavale.... ne ljubis je, možeš da je maziš dok ima prazan hod......preview kako iz ugla gazde izgleda....čak te ostavi samog u društvu onih koji ne šaltaju , dakle samo akcija po sobama i mi što dižemo atmosferu sebi gledajući tv u dnevnoj sobi.....

Ne verujem da se cena mnogo promenila....zato napisah 40e/h.....za noć je bilo 200,250e.....
Tu verovatno važi za mrežu popust...tj ako čovek vidi da znam strance, da im prija njegov opušteni , skoro nemakro pristup, gazda se preorjentiše na takvu klijentelu, a i radnice su bile kao po ugovoru, bar su tako rekle.....50/50.....

Ali me zainteresovalo kad izračunah koliko košta dahtanje, kome se to isplati....?
Pa ja bih prvi pre dodao 10e i napravio štimung sebi, gde bih mogao da se osetim i kao džek, i bez žurbe i maženje i čak i samoobmana na početku kad bi se njih 4,5 vrtele oko mene kao da sam šeik....svaku da dodirneš, omirišeš, osetiš, ....i na kraju jednu izabereš.....to vredi tih 10e razlike....

Čujem ja ponekad od nekih poznanika da su bili kod neke preko oglasa , pa ih uvedu studentkinje , neke mršavice, odradjene, nešto polumemljivo i sve u svemu "pica je centar sveta" prostorija .....
I čak bude i skuplje .....
Imao sam kolegu koji je sprcao ogromne pare na svežu robu.....i začudo četvrtinu koleginica je znao da li iz doma ili sa faksova.....ostale do ostatka od trećine je vidjao povremeno , ali ih nije znao lično pre tog premijernog "upoznavanja" a ostaje trećina koje su Native bg , neke kasirice, radnice, udate, bogatunke i slično.....

On je plaćao za sat baš puno od 120-200e....mada ga nisam pitao....koje je sve koleginice sa grupe, faxa , doma iznenadio.....

Da ne ispadne reklama, mene samo interesuje ko hot chatuje kad je na svim televizijama takav program posle 12h, a za malu doplatu dobijaš veliku doradu.....
 
лепо си друштво изабрао.
не знам зашто, али мислим да би ме сусрет са пријатељицом ноћи бацио у тешку депресију.
ма зашто би то себи урадио?
а како видим тиби је уреду тај: ''немакро приступ''', журке, хероинске зависнице, касирке...
 
Ja nikoga ne teram da bude moja kopija. Svako ima potpuno legitimno pravo da bude sve sta hoce....
Jedino ako njegove akcije izazivaju posledice po mene, onda ne prihvatam takav uticaj....

Dakle druzio sam se i sa snobovima i sa narkomanima i sa velikim prevarantima (tu pocinje da deluje njihova aktivnost na mene , pa sam maksimalno sankcionisao prisustvo i javno poznavanje prevaranata, jer iako su popularni kod mojih poznanica i zena uopste, izuzetno lose predrasude stvaraju kod dobrih ljudi , a to mi je bitnije, i zbog onoga skim si onakav si dobili su restrikciju) sa lezbosima , sa pederima, sa dacama, sa strancima, sa planincima, sa ludacima , sa budalama, sa najjacim politicarima, ali nisam ja za full politiku .....

Zasto bi ista od onog kako se drugi ponasaju uticalo na tvoje mentalno stanje?

Gledam mnoge doktore nauka kako se intimno ponasaju pa vidim svakakvih cudesa , ali sve je to za ljude....A jedino ako ste vi kao u Seks i gradu, da nista ispod glamuroznog ponasanja ne pije vodu....

Onda da vam kazem da mnoge glamurozne devojke u Srbiji brisu nos prstima i ne peru ruke u WC , kao i glamurozni deckici....

Jednom sam u resavi gledao koliko ce devojaka kad izadju iz WC oprati ruke na lavabou....bila guzva , a bili sa nekima bas ispred wc....

Isti broj kao i kod muskaraca.....1/3, samo sto je broj zena koje su ulazile u kabine mnogo veci.....
Ok, mozda su tamo radile nesto sa garderobom , a ne oko nuzde....ne sporim da je ofrlje tehnika uzimanja uzorka.....
 
Vidim cena je 48 dinara po minuti, to mu dodje preko 35e za sat....a zar nije sat seksa sa isporukom na kucnu adresu 30,40e + 15e.....

Jos razlicita klasa zadovoljstva, jos potrosis kalorije za ruku, jos zbunjujes majmuna.....
a sa druge strane telefona neka debela u masnoj haljini na cvetove,i sa papilotnama i mrezicom na glavi,u jednoj joj slusalica a u drugoj jeftina cigareta...i izgovara ti neznosti...mmm san svakog muskarca :heart:
 

Back
Top