SPANSKE SERIJE I DOBAR/LOSH SEKS

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
dakle, jako vazna socioloska problematika.
kako i koliko spanse serije uticu seksualnu situaciju u srbiji?
koliko na romantiku?
koliko na konfliktne situacije?
gde sebe vidite u svemu ovome?
koliko vam serije pomazu da shvatite suprotni pol?
koliko ste postali emotivniji, usled gledanja istih?
i, konacno, kako uticu na stil vaseg oblacenja?
 
a tonovi na mobu iz seranovih??.........šo je to meni smešno.....a ta serija je bila korektna...mda nisam gledo otkad je loosija poginoola ni jednu epizodu......španske serije ...one hispano američke....latino i to...........afirmišu promiskooitet i afirmišu svašta još nešto........incest.....kako ide ono...nije on tvoj otac...stric je tvoj otac..........
 
То су својевремено за Династију проваљивали кад су већ искористили скоро све комбинације ко је коме шта и како, да у финалу серије Блејк сазнаје како је сам себи отац.
 
dakle, jako vazna socioloska problematika.
kako i koliko spanse serije uticu seksualnu situaciju u srbiji?
koliko na romantiku?
koliko na konfliktne situacije?
gde sebe vidite u svemu ovome?
koliko vam serije pomazu da shvatite suprotni pol?
koliko ste postali emotivniji, usled gledanja istih?
i, konacno, kako uticu na stil vaseg oblacenja?

Pomažu da iz drugog ugla sagledaš neke stvari. Recimo, u kući više nema konfliktnih situacija jer smo shvatili da su svi konflikti nastali davno pre našeg rođenja i da imaju veze sa mistrioznim strancem ledenog pogleda koji tek treba da se pojavi u 760. epizodi, pa samo čekamo da vidimo šta će da nam bude.
Što se tiče oblačenja, prestao sam da se oblačim retro kao moj otac, jer sad shvatam da mi i nije otac. Ne znam tačno ko je, ali sumnjam na mlađeg brata, kao i na komšnicu grubog glasa od preko puta.
Jedva čekam nastavak.
 
То су својевремено за Династију проваљивали кад су већ искористили скоро све комбинације ко је коме шта и како, да у финалу серије Блејк сазнаје како је сам себи отац.


e da...Dinastija...sjecam se kao da je bilo jucer... :hahaha: (aj probacu ovog novog smajlija...)

dynastiet.jpg
 
Најгоре су ове латино серије на нашем говорном језику (српском, а и ове нахрватском не заостају)...
Ја сам плакао од смеха кад је била она прва на БК.
Зна ли неко како се звала?
 
Најгоре су ове латино серије на нашем говорном језику (српском, а и ове нахрватском не заостају)...
Ја сам плакао од смеха кад је била она прва на БК.
Зна ли неко како се звала?

vila irena?
jelena?
mirjana...
e jbga...the truth is outhere... :think:
 
Recimo Jelena ili nešto slično originalno...
Kod nas se izgleda scene snimaju samo iz prvog pokušaja, jedino tako mogu da objasnim izveštačenost izgovorenih rečenica. Uzgred, ko priča tako, aman? Toliko dubokoumnih replika možeš samo tu da čuješ...
Uzgred, neko mi reče da glumci u španskim serijama imaju ˝bubicu˝ i da samo ponavljaju tekst koji im neko čita, jer nema smisla učiti tekst za 7256 epizoda serije...:mrgreen:
 
Најгоре су ове латино серије на нашем говорном језику (српском, а и ове нахрватском не заостају)...
Ја сам плакао од смеха кад је била она прва на БК.
Зна ли неко како се звала?

Мислим да је "Јелена".

А жао ми је што ми нико у кући не гледа шпанске серије, чини ме се као да пропуштам доста из опште културе... ето, па не знам шта је "vamolos", гледао сам само Касандру и Љовисну пре шеметнајс' година... :(
 

Back
Top