kako za male pare nekome pokoniti ceo svet
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: kako za male pare nekome pokoniti ceo svet

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano kako za male pare nekome pokoniti ceo svet

Pre neki dan, u trenutcima teske dokonosti citam neki casopis, kome ne mogu da se setim imena (npr ROMANSA, nisam siguran), ali je ljubavnog karaktera i namenjen tinejdzerima. Kao citaoci salju ljubavne pesme i price. I sad, sve pisma su opasna klasika...znaci, ostavio me...trajalo je kratko...i dalje svuda vidim njene oci i sl. Medjutim, u gomili gluposti,ako si dovoljno uporan i strpljiv, moras da pronadjes biser. Klinka, 16 god, kroz pismo se obraca tipu koji je ostavio. Nakon uvodne retrospektive njihove tromesecne veze i ode velikoj ljubavi krece lamentiranje nad sopstvenom sudbinom, protkano setom i nevericom. U daljem tekstu citalac saznaje da im je veza bila "haos", da je tu bilo i dugih setnji i zalazaka sunca i popustanja u skoli...te da je sve okoncano njegovim iznenadnim odlaskom. Do samog kraja citalac se drzi u neznanju po pitanju razloga naglog prekida, ali PS sve objasnjava. A PS, koji sledi posle zakljucne recenice da ce ga uvek voleti, glasi (citiram):I DA ZNAS IVANE, PUT DO MOG HIMENA VODI PREKO VERENICKOG PRSTENA.
    Jos jednom potvrdjena Frojdova teorija da je sex koren svega, u svoj svojoj velicini.
    E sad, kad sam svojevremeno igrom slucaja saradjivao sa casopisom "Trece oko" imao sam cast i zadovoljstvo da upoznam ekipu novinara koja tamo radi. Grupica lakih narkomana koji sednu, odvale se i krenu da pisu o krilatoj deci koja iz Vukovara dolecu u Srbiju, reinkarnacijama, astralnim projekcijama i sl. Verujem da je i kod Romanse ista prica, ali to nije bitno. Bitno je da korelacija defloracije i prstenovanja i dalje egzistira. Mozda ne masovno, ali svakkako postoji. Koren je verovatno u tradiciji, ali ni to nije bitno. Bitno je da treba naci devojcicu koja je u tom fazonu i po vrlo povoljnoj ceni (verenicki prsten) dobiti privilegiju da joj poklonis ceo svet. Naravno, veridba se lako raskida, ali ti definitivno ostajes upamcen. I nema da te boli glava da li ces nesto da zapatis, da li te upravo poredi sa nekim od prethodnika i sl. Jedini tuzan rasplet je njeno eventualno razocarenje tipa "pa zar je to TO", ali verenik si i oprasta ti se.
    Kako je za pomenutu akciju neophodno da doticna bude maloletna (osim ako nije neki krsh, koji se u cetrdeset prvoj i dalje cuva za princa-ne mene), savet za sve koji bi da budu upamceni ravac skole. Ja se licno u akciju ne ukljucujem, jer ne preferiram srednjoskolke.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Naslov je obecavao ali tekst ...
    Ima li ovo neku poentu?
    Aj procitacu ponovo... mozda treba da se cita izmedju redova...

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Procitala sam jos jednom...
    Iskreno se nadam da je to sto sam osetila izmedju i u redovima ironija... ili cak sarkazam...
    U protivnom... treba da porazgovaras sa nekim strucnijim licem

Primećen član
    Učlanjen
    23.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Teshko je objasniti kojim pravcem ce da putuje evolucija ljudskog organizma(verovatno cemo uskoro izgubiti sve dlake sa tela i shake ce nam se, takodje, pretvoriti u stopala), a o evoluciji ljudske misli da i ne govorimo. Frojd je samo naslutio glavnu odrednicu koja usmerava te tokove i samim tim postao najblizi nachinu predvidjanja cilja ka kom galopira ljudski rod, ali i on je bio predaleko za tachan konachan zakljuchak. Danas smo sve dalje i dalje od jasnoce, jer nam je materijalnom oskudicom, kao i zakonom, ogranichen experiment u svrhu postizanja takvih saznanja, a takve prepreke nisu imali nekada Markiz de Sad i njegovi savremenici, koji su chak nekoliko vekova pre imali mnogo oshtriju sliku od ove nashe.
    Da sumiram, nemam kintu za prsten...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Hvala bogu da ne preferiraš, mislim da je za pomenutu akciju potreban i jedan od dva uslova:
    da si i sam srednjoškolac, ili da si minimum lakše retardiran...

Početnik
    Učlanjen
    28.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano 11 minuta

Da li je neko procitao 11 minuta? Poenta: za tih 11 minuta koliko u proseku traje odnos ljudi rizikuju porodicu, posao, ugled, cast... 11 MINUTA! Muskarci, razmislite o tome

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

razmisljanje... muskarci... razmisljanje... muskarci...
    Hm...
    nadjite gresku u recenici!

Ističe se kosmopolit (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano Re: 11 minuta

Citat Original postavio boya
    Da li je neko procitao 11 minuta? Poenta: za tih 11 minuta koliko u proseku traje odnos ljudi rizikuju porodicu, posao, ugled, cast... 11 MINUTA! Muskarci, razmislite o tome
    ali merak je MERAK

Početnik
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: 11 minuta

Citat Original postavio boya
    hm, ja sam citala 11 minuta i knjiga je odlicna, govori o trazenju ljubavi preko culnosti, tj. sexa, ali ne vidim kakve ona veze ima sa ovom temom ...
    ovde devojcica predaje sebe u zamenu za komad nakita, bez ikakvog razmisljanja, po sistemu: "ti si pravi, jer si mi poklonio prsten",
    a sa druge strane je decak, koji namenski kupuje bizuteriju kako bi je sto brze deflorisao...
    i eto sexa iz razlicitih pobuda, ili mozda bolje reci hirova...
    ova danasnja omladina...

Podrazumevano

Seljačenje uzrokovano preteranom upotrebom ljubavnih romana i narodnjaka....

Slične teme

1. WoW za male pare?
    Autor BIGBADWOLF u forumu Video igre
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.05.2005., 15:49
  2. NOV Samsung za male pare !!!!!!!!!!!
    Autor Stef-Ub u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.09.2004., 14:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor