Zašto 80% mladih želi da pobegne iz Srbije kojom vladaju demokrate?

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
Bila je neka anketa u DS-ovom listu Blic pre par meseci i 80% mladih je izjavilo da bi volelo da pobegne iz Srbije. Zasto je to tako ? Sta mislite?

Moje misljenje je zbog totalne besperktivne buducnosti.

Najveca nezaposlenost u Evropi od svih drzava je kod mladih Srba ispod 30 godina starosti.

Privreda umrla, nista ne radi, jedina radna mesta su u bankama, na salterima, u birokratiji tj administraciji. Konkurencija za ta parazitska mesta je zestoka, da bi dosao moras biti clan odabrane stranke ili platiti mitom radno mesto .

U privatnom sektoru situacija je jos gora, ogromni porezi i nameti drzave, do poslova se vrlo tesko stize jer su sa 90% poslova povezani stranke i strancice , opet moras davati mito da bi dobio / pobedio na tenderu, ne cene se stvari kao sto je kvalitet i cena vec ko daje koliko % mita vise ....

Eto zato ja smatram da 80% mladih zeli da pobegne iz ove crne rupe ....
 
Zato sto za 8 godine vladavine nisu nista uradili osim prodaje drzavne imovine:thumbdown:
Svaki izbori donose nova radna mesta oko 20000 hiljada ljudi se zaposljava od lokalnog do drzavnog mesta.:thumbdown:

U proteklih osam godina, tokom svoje demokratske obnove, Srbija je primila blizu četiri milijarde evra donacija koje su najvećim delom stigle iz zemalja Evropske unije, saznaje „Blic“ u Ministarstvu finansija Vlade Srbije. U ovu cifru, naravno, nisu uračunate investicije u privredne projekte ili pare od privatizacije.
 
Eto zato ja smatram da 80% mladih zeli da pobegne iz ove crne rupe ....

Eto......da sam ja napisao za voljenu mi srbiju da je crna rupa, patriJote bi odmah graknule kao jedan i trazile BAN:twisted:.....sram te bilo , Jerry.....:twisted:

A sto se teme tice.......tako je , i tako ce biti sve dok srbija ne postane clanica EU...zato svi kao jedan .........

LONG LIVE EU........
:super::super::super::super::super:

:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:
 
Eto......da sam ja napisao za voljenu mi srbiju da je crna rupa, patriJote bi odmah graknule kao jedan i trazile BAN:twisted:.....sram te bilo , Jerry.....:twisted:

A sto se teme tice.......tako je , i tako ce biti sve dok srbija ne postane clanica EU...zato svi kao jedan .........

LONG LIVE EU........
:super::super::super::super::super:

:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:
ispravka, tad nece trebati vize da zapale odavde.
 
Zato sto za 8 godine vladavine nisu nista uradili osim prodaje drzavne imovine:thumbdown:
Svaki izbori donose nova radna mesta oko 20000 hiljada ljudi se zaposljava od lokalnog do drzavnog mesta.:thumbdown:

U proteklih osam godina, tokom svoje demokratske obnove, Srbija je primila blizu četiri milijarde evra donacija koje su najvećim delom stigle iz zemalja Evropske unije, saznaje „Blic“ u Ministarstvu finansija Vlade Srbije. U ovu cifru, naravno, nisu uračunate investicije u privredne projekte ili pare od privatizacije.

Koje su (pare) progutali Velja,Kostunica,Nikolic,Vucic,Palma, i ostali megalomani srpske politike......
 
Bila je neka anketa u DS-ovom listu Blic pre par meseci i 80% mladih je izjavilo da bi volelo da pobegne iz Srbije. Zasto je to tako ? Sta mislite?

Moje misljenje je zbog totalne besperktivne buducnosti.

Najveca nezaposlenost u Evropi od svih drzava je kod mladih Srba ispod 30 godina starosti.

Privreda umrla, nista ne radi, jedina radna mesta su u bankama, na salterima, u birokratiji tj administraciji. Konkurencija za ta parazitska mesta je zestoka, da bi dosao moras biti clan odabrane stranke ili platiti mitom radno mesto .

U privatnom sektoru situacija je jos gora, ogromni porezi i nameti drzave, do poslova se vrlo tesko stize jer su sa 90% poslova povezani stranke i strancice , opet moras davati mito da bi dobio / pobedio na tenderu, ne cene se stvari kao sto je kvalitet i cena vec ko daje koliko % mita vise ....

Eto zato ja smatram da 80% mladih zeli da pobegne iz ove crne rupe ....
Mamu im njihovu demokratsku!!! Eto u vreme Ante Markovića kako smo dobro živeli, a onda od 91 godine pustili te demokrate da vršljaju i vidi šta su nam napravili, zemlju upropastili, mamicu im njihovu plavu na žute tufne!!! Rat, sranja, nezaposlenost, bombardovanje, uništili zadruge društvene firme, pokarabasili nam osnovne organizacije udruženog rada! I nek si im rekao lepo, pa nek vide sad šta je njihova demokratija napravila ovom jadnom, napaćenom narodu!!!
 
Mamu im njihovu demokratsku!!! Eto u vreme Ante Markovića kako smo dobro živeli, a onda od 91 pustili te demokrate da vršljaju i vidi šta su nam napravili, zemlju upropastili, mamicu im njihovu plavu na žute tufne!!! I nek si im rekao lepo, pa nek vide sad šta je njihova demokratija napravila ovom jadnom, napaćenom narodu!!!

pa da. zar nam nije pre neki dan tadic porucio da SPS i DS imaju istu ideologiju , da zajedno pate zbog gubitaka iz proslosti i da je Djindjic jos 1993 planirao da pravi vladu sa SPS-om? :mrgreen:

I DS i SPS su ostaci Komunisticke Partije Srbije . Ona frakcija koja je pobedila na tzv. Osmoj Sednici je oformila SPS a ova sto je izgubila je oformila DS. Sad se konacno ujedinjuju opet :mrgreen:
 
pa da. zar nam nije pre neki dan tadic porucio da SPS i DS imaju istu ideologiju , da zajedno pate zbog gubitaka iz proslosti i da je Djindjic jos 1993 planirao da pravi vladu sa SPS-om? :mrgreen:

I DS i SPS su ostaci Komunisticke Partije Srbije . Ona frakcija koja je pobedila na tzv. Osmoj Sednici je oformila SPS a ova sto je izgubila je oformila DS. Sad se konacno ujedinjuju opet :mrgreen:

Tadic je isti mentol kao i Gljivica........sa tom razlikom, sto je Gljivicin cale jedan fini gospodin u penziji , a Botin........da ne lajem.......ko ga je pravio , dobar je i ispao:thumbdown:
 
HEbiga, 90-ih smo imali novcanice od 169 nula sto je znak totalne pljacke i nebrige za narod. Nema sta nije bilo opljackano. Visokoobrazovani ljudi nisu imali para za 1 hleb dnevno. Izjednacavati to vreme sa ovim danas moze da radi samo totalna neznalica ili neko ko je zlonameran...

Mladjan Dinkic - Ekonomija destrukcije (knjiga o tome za neupucene)
 
Koje su (pare) progutali Velja,Kostunica,Nikolic,Vucic,Palma, i ostali megalomani srpske politike......

заиста је интересантно разумевање које показујеш овде када је у питању познавање политичких прилика у Србији од 5 октобра 2000.

обавештење:
Николић,Вучић и Палма нису били у власти
Веља је имао један ресор и за капиталне инветиције који не прима донације
Коштуница премијер ....шта је ту нејасно

реченица треба да гласи

Koje su (pare) progutali Динкић,Ђелић,Тадић,Кандић,Бисерко,Дулић,Ђилас,Влаховић,Колесар,Јанушевић,Пајтић.... i ostali megalomani srpske politike......


захваљујем на разумевању:bye:
 
Bila je neka anketa u DS-ovom listu Blic pre par meseci i 80% mladih je izjavilo da bi volelo da pobegne iz Srbije. Zasto je to tako ? Sta mislite?

Moje misljenje je zbog totalne besperktivne buducnosti.

Najveca nezaposlenost u Evropi od svih drzava je kod mladih Srba ispod 30 godina starosti.

Privreda umrla, nista ne radi, jedina radna mesta su u bankama, na salterima, u birokratiji tj administraciji. Konkurencija za ta parazitska mesta je zestoka, da bi dosao moras biti clan odabrane stranke ili platiti mitom radno mesto .

U privatnom sektoru situacija je jos gora, ogromni porezi i nameti drzave, do poslova se vrlo tesko stize jer su sa 90% poslova povezani stranke i strancice , opet moras davati mito da bi dobio / pobedio na tenderu, ne cene se stvari kao sto je kvalitet i cena vec ko daje koliko % mita vise ....

Eto zato ja smatram da 80% mladih zeli da pobegne iz ove crne rupe ....

Зато што смо добили робовласнички систем на крилима НАТО авијације,најшколованије ескперте за лоповлук послате од мултинац.корпорација који су земљу увели у дужничко ропство,реку незапослених,тоталну моралну деградацију и суноврат система вредности,распродате привредне субјекте који су преживели НАТО бомбе; због 24-оро часовне пропаганде која велича ЕУ као обећану земљу и рај на Земљи,тајкунизација,колонизација...
Дакле,због стварања колективног незадовољства и апатије на коју веома утиче и потпуна незаинтересованост за одбрану земље,чиме показују однос према људима и њиховим животним потребама.
 
заиста је интересантно разумевање које показујеш овде када је у питању познавање политичких прилика у Србији од 5 октобра 2000.

обавештење:
Николић,Вучић и Палма нису били у власти
Веља је имао један ресор и за капиталне инветиције који не прима донације
Коштуница премијер ....шта је ту нејасно

реченица треба да гласи

Koje su (pare) progutali Динкић,Ђелић,Тадић,Кандић,Бисерко,Дулић,Ђилас,Влаховић,Колесар,Јанушевић,Пајтић.... i ostali megalomani srpske politike......


захваљујем на разумевању:bye:
:rotf::rotf::rotf:
a oni silni putevi,saobracjnice i mostovi podignuti od donacija i kredita su sigurno u nadleznosti minisarstva prosvete ili zdravlja :mrgreen:
e da i koju funkciju u vlasti obavljaju Kandicka i Biserka ako bi hteo da nas prosvetlis posto vidim da ti je krenulo danas ?:)
 
Веља је имао један ресор и за капиталне инветиције који не прима донације

:rotf:......sve , sve........ali aboliranje ove seljacke dzumare , lopovske, sa sve bazenom i privatnom klinikom..............pokazuje koliki idiot moze covek da bude, kada je politicki slep i ostrascen........:dash:

Velja " kraduckajte po malo" ........posten ........:rotf::rotf::rotf:
 
:rotf::rotf::rotf:
a oni silni putevi,saobracjnice i mostovi podignuti od donacija i kredita su sigurno u nadleznosti minisarstva prosvete ili zdravlja :mrgreen:
e da i koju funkciju u vlasti obavljaju Kandicka i Biserka ako bi hteo da nas prosvetlis posto vidim da ti je krenulo danas ?:)

савет за информисање са иностранством је државна функција

а они примају паре и од шиптара и осталих г-ована сличних њима..........

примећујем да си се негде препознао8)
 
савет за информисање са иностранством је државна функција

а они примају паре и од шиптара и осталих г-ована сличних њима..........

примећујем да си се негде препознао8)
kakav sad savez sa informisanje sa inostranstvom ,jel si ti normalan ? :rotf::rotf:
 

Back
Top