Koga foliraju demokrate

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pretpostavljam da si ovu temu otvorio kao kontru ovom idi aminu, i to posle 4 minuta! Glupost po meni, a nervirate se sto vac covek zajebava! Mislim, sta reci...
@motorola

ми морамо да се бранимо јер немамо кредит код супермодератора.


п.с. у коју се групу ти убрајаш?


демократе
патриЈоте
 
:
O temama o korupciji, mitu,fiatu, o laznim akcijama,o budzetu, ne ispunjenih obecanja .................bla bla bla...... demokrata nema nigde,:thumbdown:

ja sebe ne smatram za demokratu, ali ako treba da odgovorim , posto je ova tema direktan odgovor ( doduse, ni malo mastovit ) na moju.........ne vidim kakve veze ima mito sa demokratijom???,,,,,,,,,pa ovde je mito , bre, deo srBskog nacionalnog bica, i znak dobrog domacinskog odgoja..............:super:

fiat??.......sta fali fiatu??......:dontunderstand:

lazne akcije??........videcemo, ja se upisao , za svaki slucaj.....a i ti, sa sve mamom i tatom, garant:ok:
 
ja sebe ne smatram za demokratu, ali ako treba da odgovorim , posto je ova tema direktan odgovor ( doduse, ni malo mastovit ) na moju.........ne vidim kakve veze ima mito sa demokratijom???,,,,,,,,,pa ovde je mito , bre, deo srBskog nacionalnog bica, i znak dobrog domacinskog odgoja..............:super:

fiat??.......sta fali fiatu??......:dontunderstand:

lazne akcije??........videcemo, ja se upisao , za svaki slucaj.....a i ti, sa sve mamom i tatom, garant:ok:
Takvi su medju prvima bili! Mito se kod nas samo zove mito, dok je u drugim zemljama (razvijenim) to sasvim normalna pojava, a ne zove se mito. Ako ja ko osoba A, povezem osobe B i C, i koje naprave posao, ja tu imam svoj deo, i to se ne zove mito, i ne trazim ga, nego se to smatra normalnim, i sami ti ljudi daju kao nagradu. Doduse posto smo mi prost narod, i mito nam je prost.
 
ja sebe ne smatram za demokratu, ali ako treba da odgovorim , posto je ova tema direktan odgovor ( doduse, ni malo mastovit ) na moju.........ne vidim kakve veze ima mito sa demokratijom???,,,,,,,,,pa ovde je mito , bre, deo srBskog nacionalnog bica, i znak dobrog domacinskog odgoja..............:super:

fiat??.......sta fali fiatu??......:dontunderstand:

lazne akcije??........videcemo, ja se upisao , za svaki slucaj.....a i ti, sa sve mamom i tatom, garant:ok:


Da ti si LDPedovac, ako ste vi odgajani da uzimate mito i ako ti je domacinski odgoj takav,
e onda nema nade za vas:!::thumbdown:
Sto si ti duhovit :thumbdown:
 
Pa to treba da menjamo da iskorenimo, da prijavimo,sankcionisemo:!:
Svako treba da radi svoj posao postenoi:!:

Ne ide to tako lako, za pocetak, bi li ti prijavio sebe?
nastavak, da li verujes da nasi politicari hoce da izmene zakon, a po sadasnjem, davalac mita i primalac su isto krivi, i jedno i drugo su krivicna dela, da li mislis da to njima ne odgovara da se promeni zakon?
 
Ne ide to tako lako, za pocetak, bi li ti prijavio sebe?
nastavak, da li verujes da nasi politicari hoce da izmene zakon, a po sadasnjem, davalac mita i primalac su isto krivi, i jedno i drugo su krivicna dela, da li mislis da to njima ne odgovara da se promeni zakon?

Normalno da im ne odgovara , sami bi sebe lisili dodatnih prihoda.
Svako treba da radi svoj posao i da bude za to adekvatno placen, primer :ali ne moze neko da mi trazi pare za nedaj boze neku operaciju.Kad je to njegov posao.
 
Posto ti to znas iz iskustva, a i vidim da ga imas objasni nam kako su tvoji to radili a i ti zajedno sa njima:!:

Mnogo laprdas za svoje godine:bye:

Moji , a i ja , nosimo lekaru, sluzbeniku u opstini, ili nekome ko treba da nam zavrsi posao za koji je inace debelo placen, kafu, viski , ili ako je nesto krupnije parfem......

Tvoji nose ono sto su "domacini " oduvek nosili , pecenu kokosku , sira, jaja , rakiju.......

Mislim, princip je isti......sve su ostalo nijanse:super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top