Ova mi je pesma najmilija pesma najmilija kad zapevam živela srbija živela srbija!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Poddrigivac

Početnik
Banovan
Poruka
24
Kralju pero mi bi htijeli znati kako ce se ova zemlja zvati ova zemlja zvati od mostara sve srbija stara sve srbija stara od mostara i nova i stara i nova i stara.....vojvodina kosovo srbija kosovo srbija crna gora i makedonija i makedonija....deset bosna kodun ivanija slavonija lika dalmacija lika dalmacija....porucuje kraljica marija kraljica nek se zove velika srbija veika srbija....ova mi je pesma najmilija..pesma najmilija kad zapjevam zivela srbija srbija!
 
Baja Mali Knindža-Duni vjetre preko jetre

Drhte ruke, oko moje plavo
Oj rakijo, odnio te đavo
Mlad sam momak velika je šteta
Što po mozgu rakija mi šeta.
Duni vjetre malo preko jetre
Umrijet ću od bola
Izgorjelo sve od alkohola.

Trošio sam čajeve od nane,
Ali nisam zaliječio rane
Rakija se približila duši
Crna mi se džigerica suši.
Duni vjetre malo preko jetre
Umrijet ću od bola
Izgorjelo sve od alkohola.

Nekako bi moglo bez duvana,
Bez rakije ne mogu ni dana
Rakija me uzela pod svoje
Sad mi pare konobari broje.
Duni vjetre malo preko jetre
Umrijet ću od bola
Izgorjelo sve od alkohola.
:)
meni ova
 
Ozbiljno te pitam. Posto si redovno sarkastican, pa nikako da provalim zasto ti sebe smatras dobrim drzavljaninom Srbije (ne mogu reci dobrim Srbinom, jer ne znam da li si to po nacionalnosti)?
pa naravno da sam dobar drzavljanin Srbije jer ispunjavam sve obaveze prema njoj i ne krsim njene zakone ,mislim velika mudrost biti dobar drzavljanin :rolleyes:
 
Onda da prosirim pitanje. Sto si bolji? Ako nije vec tesko biti dobar drzavljanin, sta si to ti uradio pa da neko moze da se ugleda na tebe?

sta ima da se na mene ugleda , sta si ti uradio da se na tebe neko ugleda osim sto si dosao iz Niksica u Beograd al to je vec davno provaljena fora kod vas pa nije ubas za uzor ?
 
sta ima da se na mene ugleda , sta si ti uradio da se na tebe neko ugleda osim sto si dosao iz Niksica u Beograd al to je vec davno provaljena fora kod vas ?

Pa nista. Ali ja sam na pocetku, imam tek 20 godina, jos ni faks nisam zavrsio, jos nisam poceo ni da placam porez Srbiji...Ali me zivo zanima u cemu ti nalazis uporiste svog sarkazma? Jer imas stav kao da si mnogo pametniji od svih na forumu. Ok, mozda i jesi. Ali evo pitam te, sta je to sto si uradio, ne rekao, sto bi ikom moglo posluziti kao primjer?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top