Dracula: Origin

EpOx_

Domaćin
Poruka
3.506
Zanima me da li je neko igrao ovu igru.Mislim da je sada ove godine izasla.
Pa ko zna nesto neka postuje...Skidam je sa rapidshare-a..Evo nekih slicica sa neta.

jx84enoxuhx6vkqt263kal3.jpg
7elrh9f5z25mm2pmfotkrl2.jpg

827ba4140cgrt2gsgbjlvs3.jpg
hxvjdv5hv98w3vi1dw8mew7.jpg

draculaorigin01lc8.jpg



Koga zanima imam jos slika........ili jednostavno posetite sajt
http://www.dracula-origin.com;)
:bye::bye:
 
ja preporucujem da odigrate i dracula 1 (resurrection) i 2 (the last sanctuary)... ovo (origin) je deo koji je izasao neposredno pre trojke (koja se jos ceka), a kome je radnja smestena pre prvog dela... imam igru (i samo cekam jos koji dan, tj. kraj ispitnog roka da se bacim na nju) i nadam se da ce biti dobra bar koliko i 2. deo (1. je meni bio bas fenomenalan, pa necu ocekivati da bude bas tako dobra)... a trebalo bi da bude vise nego solidna sudeci po tragovima na koje mozes naici na netu :-D
btw- mislim da bez problema mozete uzivati u prva dva dela iako su igre nesto starije... izvodjenje je bilo iz prvog lica a citav gameplay baziran na kliktanju i skaknju kroz picture-like sredine; i grafika ne bi trebalo ni danas izgledati lose (tada je to meni bilo: wooow)... a igre bas imaju atmosferu :D
 
Poslednja izmena:
Fina point & click avantura. Stigao sam do Egipta i nikako da se nateram da nastavim dalje... Ali, uskoro cu...
Inache, videh da neko neko pomenu "Resurection" i "Last sanctuary". Uskoro izlazi i treci deo, ukoliko ga nisu odlozhili, mada mi se chini da nema mnogo veze sa prva dva. Glavni lik treba da utvrdi da li je Drakula zasluzhio da postane svetac a ono ispade... Sve vam je jasno...
Pogledajte na "Gamespot". Igra se zove "Dracula 3 - The Path of the Dragon".
Takodje, "Dracula - Origin" i ova trilogija, koliko mi je poznato, imaju veze jedno sa drugim, koliko FIFA sa PES. Ista tematika, ali to je, maltene, jedina slichnost...
 
ja imam demo ali nemogu da predjem nista ovako ja pricam sa nekom tamo sluzavkom sta je vec i onda neznam sta dalje sve sam uzeo sta je moglo ali neznam sta da radim sa onom mapom tamo imam olovku i gumici. i dalje neznam,
 
ja imam demo ali nemogu da predjem nista ovako ja pricam sa nekom tamo sluzavkom sta je vec i onda neznam sta dalje sve sam uzeo sta je moglo ali neznam sta da radim sa onom mapom tamo imam olovku i gumici. i dalje neznam,

Kakva crna sluzhavka? To je Mina Harker, ***... :dash:

Prochitaj shta pishe u onim novinama. Postoje 3 ili 4 (ne secam se tachno koliko...) sluchaja napada. Na mapi olovkom treba da povezhesh lokaciju napada sa pravcem bezhanja napadacha. Tipa... Pishe da se napad dogodio na Dorcolu a napadach pobegao u pravcu Vozhdovca, a ti lepo olovkom povuchesh liniju izmedju Dorcola i Vozhdovca. Razumesh? I tako 3 ili 4 puta. Na kraju ce se te linije ukrshtati na mestu na koje treba da odesh, a to je jedno groblje...
I tako dalje...
 
Zavrsila sam igricu danas.Brzo se igra, zavrsila bih je i ranije, ali me omela knjiga.
Evo sajt svima onima koji ne mogu da se snadju i negde im zapne.:think:

http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcDd/draculaorigin.htm

bez upotrebe instrukcija sa ovog sajta ne bih uspela da je zavrsim.Stavise, malo mi je falilo da batalim sve.:P

Ma mene je razocharao kraj... Ochekivao sam vishe... Mislim da su posle izvesnog vremena zhurili da zavrshe igru, pa su smuljali neshto "na brzaka"...
 
ja preporucujem da odigrate i dracula 1 (resurrection) i 2 (the last sanctuary)... ovo (origin) je deo koji je izasao neposredno pre trojke (koja se jos ceka), a kome je radnja smestena pre prvog dela... imam igru (i samo cekam jos koji dan, tj. kraj ispitnog roka da se bacim na nju) i nadam se da ce biti dobra bar koliko i 2. deo (1. je meni bio bas fenomenalan, pa necu ocekivati da bude bas tako dobra)... a trebalo bi da bude vise nego solidna sudeci po tragovima na koje mozes naici na netu :-D
btw- mislim da bez problema mozete uzivati u prva dva dela iako su igre nesto starije... izvodjenje je bilo iz prvog lica a citav gameplay baziran na kliktanju i skaknju kroz picture-like sredine; i grafika ne bi trebalo ni danas izgledati lose (tada je to meni bilo: wooow)... a igre bas imaju atmosferu :D

Drakula za ps one je prelepa avantura.Igrao sam je bez daha po celu noc taj pixel hunt!
 
Ja igram ovu igru i zaglavio sam na groblju kada posle resavanja zagonetki na kipovima kamenih andjela udjem u onu grobnicu i prodjem kroz podzemni prolaz, udjem na vrata u neku kuhinju de cuvar groblja kleci na pod i jede bube sa poda a ja treba da otvorim vrata levo od stola ali nemogu.Citao sam na walktrough ali neznam dovoljno engleski da bi razumeo sta treba da se radi, ako neko moze da mi resi problem neka odgovori.
 

Back
Top