dublje i stvarnije

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Ima zena koje su neugledne i opore na oci, kao seoski hlebac ali kriju u sebi veliku i zdravu slast za onoga ko se ne da zbuniti spoljasnoscu nego gleda i oseca dublje i stvarnije.

Zena stoji kao kapija na izlazu kao i na ulazu ovoga sveta.

Ivo Andric

ps.Veliko :heart: za sve dame ovoga foruma i ovoga sveta :)
 
Ima zena koje su neugledne i opore na oci, kao seoski hlebac ali kriju u sebi veliku i zdravu slast za onoga ko se ne da zbuniti spoljasnoscu nego gleda i oseca dublje i stvarnije.

Zena stoji kao kapija na izlazu kao i na ulazu ovoga sveta.

Ivo Andric

ps.Veliko :heart: za sve dame ovoga foruma i ovoga sveta :)

Ova tema je baš lepa, za razliku od onih drugih koje ne znam iz kog razloga postavljaš. Naravno ovo je subjektivno.

Hvala na pozdravima.

Tema je za muškarce, kako mi se čini, ali je veoma poučna za sve.
 
Upravo sam tako shvatila i ponavljam, baš je lepa tema.:D

Pa verovatno da jeste ali ja iskreno jos ne razumem temu sta je on hteo da postigne temom, ne vidim poentu posta bez pitanja bez dileme bez informacija. Mislim "zene su lepe" pa jesu lepe i sta s tim. :lol: Kao skuplja neke poene kod zena pa kad napuni 10 poena mozda ce se neka i upoznati sa njim? :lol: Covek veruje u cuda. :lol:
 
Pa verovatno da jeste ali ja iskreno jos ne razumem temu sta je on hteo da postigne temom, ne vidim poentu posta bez pitanja bez dileme bez informacija. Mislim "zene su lepe" pa jesu lepe i sta s tim. :lol: Kao skuplja neke poene kod zena pa kad napuni 10 poena mozda ce se neka i upoznati sa njim? :lol: Covek veruje u cuda. :lol:

Mislim da se može napisati puno o takvoj ženi ukoliko si je poznavao ili bio sa njom.

A on neka skuplja poene, to nije ništa ružno. Ružno je ako skuplja na prevaru, ali ne bih rekla da je prevara, jer daje šansu svim ženama i oporim i onim drugim, a posebno naoko oporim.

Od mene je dobio poene (ali samo poene, da ne bude zabune).
 
Koliko poena treba da se dobije nešto konkretno? ;) Pitam za dragana, pošto nije tu,
a rekoh da se ne muči i da ne čeka na odgovor pošto će ga sigurno zanimati.
I koliko poena se dobija po jedinici mere (points per post)?
(ne odgovarati na pitanja, šala)
 
Mislim da se može napisati puno o takvoj ženi ukoliko si je poznavao ili bio sa njom.

A on neka skuplja poene, to nije ništa ružno. Ružno je ako skuplja na prevaru, ali ne bih rekla da je prevara, jer daje šansu svim ženama i oporim i onim drugim, a posebno naoko oporim.

Od mene je dobio poene (ali samo poene, da ne bude zabune).

Draga, problem je sa Zoricinom sujetom...ako ti upitim kompliment, ne znaci da zelim i da spavam sa tobom..niti da " poene " ( zamisli Zoricu, poeni ) skupljam kod dama sa foruma...ali Zorica ne razume i valja mu oprostiti...dobice 100 pozitivnih poena od mene
 
Ja sam kao klinac skupljao sličice, tarzan i neko mi ukrao sve, a im'o sam ih baš puno. :(
Pre dvsta godina, al' još se sećam.
A skupljao sam svašta u životu, samo nikad' nikakve poene.
Ja sam po prirodi više rasipnik nego sakupljač. Energije, poena...
(koliko li sam sad' dobio poena? : D )
 
Ja sam kao klinac skupljao sličice, tarzan i neko mi ukrao sve, a im'o sam ih baš puno. :(
Pre dvsta godina, al' još se sećam.
A skupljao sam svašta u životu, samo nikad' nikakve poene.
Ja sam po prirodi više rasipnik nego sakupljač. Energije, poena...
(koliko li sam sad' dobio poena? : D )

I slicice i znacke....ali poene kao Zorica, nikako...
 

Back
Top