Help please ubicu se ako mi ne pomognete

Prvo promašeno je mesto za postavljanje teme.
Skini program CCleaner i sa njime skeniraj i sve očisti.Mada postoji velika verovatnoća da je u pitanju virus.
Zatim sa adware programom skeniraj i zatim sa antivirusom skeniraj.
Koji anti virus koristiš obavezno navedi.
A sistem restore to je zadnje što možeš uraditi ali neznam dali može to da pomogne ako je u pitanju virus jer se u 99% on krije baš tu.
Obavezno da skeniraš sistem restore.
 
Poslednja izmena:
A sistem restore to je zadnje što možeš uraditi.....
A što? Mislim, što je poslednje? Nekoliko puta sam pročitala kako je to poslednja opcija, kao da se radi o reinstalaciji OS-a i ne znam zaista šta je toliko komplikovano, rizično ili nepreporučljivo u tom postupku :???: koji je krajnje jednostavan. Ozbiljno pitam, reko' da možda ne štetim sistemu što to uradim s vremena na vreme, kad nešto zabrljam.
 
Pa u sustini ne stetis sistemu,samo postoje situacije kad od toga nema koristi.Rece ti covek za virus....
Ja,recimo,kadzaradim tako neko bolestinu ako me ne mrzi probam da se otarasim (AV,Ad-aware,SpyBot....)u protivnom format c , ili norton ghost....jer restore point tad ne pomaze ;)
 
Poslednja izmena:
Može da se desi prilikom vršenja sistem restorea recimo do pada napona,smetnjie bilo kakvog tipa.Recimo mene je zeznulo neonsko svetlo,kada sam vršio sistem restore upalio sam neonku i starter iz neonke je izazvao neke elektro signale i sve mi je tada propalo.

Nisi odgovorilo ono najvažnije koji anti virus koristiš.
Možeš probati ovako ideš na start,control panel,add or remov i tu nadješ operu pa kada klikneš na operu ideš na promenu ne na brisanje i tada te pita repariranje i to potvrdiš i najverovatnije ćeš tako uspeti ako nije u pitanju virus.
 
Poslednja izmena:
Pa u sustini ne stetis sistemu,samo postoje situacije kad od toga nema koristi.Rece ti covek za virus....
Ja,recimo,kadzaradim tako neko bolestinu ako me ne mrzi probam da se otarasim (AV,Ad-aware,SpyBot....)u protivnom format c , ili norton ghost....jer restore point tad ne pomaze ;)

Ja koristim KIS i ima opciju skeniranje samo sistem restorea i tu nadjem virus i uništim ga,pa ponovo skeniranje sistem restorea i ako nenađe ništa tada restart računara pa ponovo skeniranje sistem restorea i to je to.
 

Back
Top