Animals

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

***MaR!nA***

Poznat
Poruka
8.652
E owako owu temu nisam htela da postawim na pdf-u ''Kucni ljubimci'' nego BAS owde, zato sto owde ima wise ljudi koji nisu ''neki'' ljubitelji ziwotinja...dakle:

Koliko wolite ziwotinje?
Koliko wam one znache?
Sta mislite o tome sto su one NEKIM ljudima hrana?

Molim was nemojte da zakljucate owu temu, zato sto me bas zanimaju misljenja drugih ljudi!
 
E owako owu temu nisam htela da postawim na pdf-u ''Kucni ljubimci'' nego BAS owde, zato sto owde ima wise ljudi koji nisu ''neki'' ljubitelji ziwotinja...dakle:

Koliko wolite ziwotinje?
Koliko wam one znache?
Sta mislite o tome sto su one NEKIM ljudima hrana?

Molim was nemojte da zakljucate owu temu, zato sto me bas zanimaju misljenja drugih ljudi!

Volim skoro sve zivotinje, a pse posebno!
Mozda cak kupim, niej nista sigurno, ali vidjecu!........Imam macka Lea koji mi mnogo znaci, i mnogo ga volim!
A sto se tice toga da su nekim ljudima hrana, to mi uopste nije nista nowo, sta vise, ja sam danas upravo jeo ribu, a ona spada u zivotinje!:roll:

To ti je moje misljenje o njima!:bye:
 
evo ja sam bash razmishljala sta sam i nashla na netu spisak i ispade da sam ovolakto-peskovegetarijanac...
inace taj termin ne postoji,nego je to kombinacija dve vrste vegetarijanca
ali ajde necemo u off topic......
pozdrav
 
Koliko wolite ziwotinje?
Koliko wam one znache?
Sta mislite o tome sto su one NEKIM ljudima hrana?

Mnogo volim životinje, čak toliko da nemam kućnog ljubimca je ne volim da ih gledam zatvorene.
Znače mi mnogo kad ih vidim na slobodi, a to što su nekim ljudima hrana to se ne da izbeći takav je lanac ishrane, svi smo nečija hrana pre ili kasnije.
 
Volim zivotinje, msm, one na neki nachin predstavljaju nashu okolinu, zivotinje mi ne znache puno, ali postoje zivotinje koje su simpatichne, i imaju chudan nachin zivljenja, ili taj njihov opstanak u prirodi....
Najveca zivotinja je chovek!
 
ja obozavam :heart:zivotinje!!! imam psa, rotvaljlera. sto se tice ishrani nesto mnogo i ne volim meso. da ne ubijamo zivotinje zbog ishrane svi bi bolovali od anemije (kao vegeterijanci). sto se tice njihog ubijanja zbog krzna ili koze tu sam PROTIV! KO GOD TO RADI ILI NOSI KRZNO NJEGU TREBA ODRADI KOZU DA VIDI KAKAV JE OSECAJ!!!!!!!! zato prezirem Jeniffer Lopez i Saru Jessiku Parker.:twisted::twisted::twisted:
 
ja obozavam :heart:zivotinje!!! imam psa, rotvaljlera. sto se tice ishrani nesto mnogo i ne volim meso. da ne ubijamo zivotinje zbog ishrane svi bi bolovali od anemije (kao vegeterijanci). sto se tice njihog ubijanja zbog krzna ili koze tu sam PROTIV! KO GOD TO RADI ILI NOSI KRZNO NJEGU TREBA ODRADI KOZU DA VIDI KAKAV JE OSECAJ!!!!!!!! zato prezirem Jeniffer Lopez i Saru Jessiku Parker.:twisted::twisted::twisted:

a odkud tebi ta ideja da svi vegetarijanci boluju od anemije,majke ti?
 
Nisam neki ljubitelj zivotinja.Imam psa,sarplaninca.Ali ga cak i retko vidjam jer je on danju vezan i napolju je.A i ne vezujem se bas mnogo za zivotinje.I slozila bih se sa blackmore-om.Mislim ono za hranu.
Ne bas onoliko grubo koliko zvuci iz njegovog posta ali u sustini to je to.
 
ja sam ogromni ljubitelj zivotinja i malo mi je zao kada chujem da neko ne voli zivotinje.Ipak su one stanovnici ove planete i postojale su mnogo pre choveka...
ali meni ne smeta kada neko ne voli zivotinju,vec kada je ne postuje i kada maltretira zivotinje...
ako ne vole,neka ne vole izdaleka a ne da se izivljavaju...
zivi i pusti druge da zive i gotovo....
zivotinje su ziva bica a ne predmeti i treba im ukoliko su u nashem "vlasnishtvu" obezbediti sto udobniji zivot...niko ne voli da zivi u losim uslovima,da gladuje i slichno.....
ako neko ne moze zivotinji da obezbedi sve potrebne uslove za njen normalan zivot,ne treba istu da ima...
eto,toliko
 
E owako owu temu nisam htela da postawim na pdf-u ''Kucni ljubimci'' nego BAS owde, zato sto owde ima wise ljudi koji nisu ''neki'' ljubitelji ziwotinja...dakle:

Koliko wolite ziwotinje?
Koliko wam one znache?
Sta mislite o tome sto su one NEKIM ljudima hrana?

Molim was nemojte da zakljucate owu temu, zato sto me bas zanimaju misljenja drugih ljudi!

1.ObOzawam ziwOtinje!bash,bash!
2.Mnogo-sweee...
3.Mislim swe najg0re,bljaaak,kako m0gy?
 
E owako owu temu nisam htela da postawim na pdf-u ''Kucni ljubimci'' nego BAS owde, zato sto owde ima wise ljudi koji nisu ''neki'' ljubitelji ziwotinja...dakle:

Koliko wolite ziwotinje?
Koliko wam one znache?
Sta mislite o tome sto su one NEKIM ljudima hrana?

Molim was nemojte da zakljucate owu temu, zato sto me bas zanimaju misljenja drugih ljudi!


1.Ziwotinje woli puno
2.Znace mi dosta
3.msm, owo ti je jako glupo,90% ljudi iz nashe zemlje jedu meso tako da ...sta otjes da kazem kad i sam jedem meso ...na owo ti niko nece istinu odgovoriti,jer pola njih pokusavaju samo da budu cool(ne odnosi se na osobe 18+(mada , ...nisu ni svi preko 18 tako bistri),koji znaju sta pricaju,tj pishu)

msm,sarma,shnitzla,piletji batak:whistling::whistling:
 
Poslednja izmena:
Volim zivotinje....i imam jednu zvijer kuci...hhh...
Jedem meso....

....pomagala sam i udomila dosta zivotinja....kao mala napravila sam organizaciju da se pomaze zivotinjama tada prije svega pticama,jer ima puno oni koje zimi promrznu,ili selice koje zbog nekih povreda nisu odletele u toplije krajeve.....sad su moji klinci naslednici....:)
 
ne volim zivotinje. OBOZAVAM IH!!!! Vise nego ljude!!
Iako me neki ovde napadaju da volim samo cistokrvne kokere... :roll:

kao sto vec rekoh volim ih vise nego ljude, i toliko mi i znace.

nisam vegeterijanac, oduvek sam htela da budem al to je jace od mene.... ne smeta mi to sto su nekim ljudima hrana, ne samo zato sto sam i ja medju tim ljudima, nego zato sto je to normalan zivotni tok. Zivotinje su i drugim zivotinjama hrana, ne samo ljudima...
 
a odkud tebi ta ideja da svi vegetarijanci boluju od anemije,majke ti?
anemicni ljudi nemaju dovljno gvodzdja u krvi, a gvodzdje se nalazi u mesu. nema ga u vocu,povrcu niti u testu (mada vegeterijanci ne jedu testu). skoro sam na tu temu razgovarala sa mamom (koja je biohemicar) i rekla mi je da kod nje stalno dolaze vegeterijanci jer su anemicni zato sto ne jedu meso, takodje je rekla da su mnogo mrsavi i da nije zdravo biti vegeterijanac. naravno nije zdravo ni jesti samo meso.:heart:
 
anemicni ljudi nemaju dovljno gvodzdja u krvi, a gvodzdje se nalazi u mesu. nema ga u vocu,povrcu niti u testu (mada vegeterijanci ne jedu testu). skoro sam na tu temu razgovarala sa mamom (koja je biohemicar) i rekla mi je da kod nje stalno dolaze vegeterijanci jer su anemicni zato sto ne jedu meso, takodje je rekla da su mnogo mrsavi i da nije zdravo biti vegeterijanac. naravno nije zdravo ni jesti samo meso.:heart:


E silno gresis dete :mrgreen:

Suncokret, cvekla, socivo, susam, grasak, kupus, zrno zitarice, spanac, zeleno lisnato povrce, crno bobicasto voce,..... svi navedeni sadrze gvozdje tako da nije istina da su svi malokrvni, imam jednog vegetarijanca u familiji koji vec 30 godina nije otisao doktoru i odlicnog je zdravlja :p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top