Šta je govorio Palma
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: Šta je govorio Palma

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Šta je govorio Palma

- Biće tu u jagodinskom muzeju voštanih figura Đinđić, Ceca, patrijarh Pavle, sveti Sava... Biće i Koštunica, samo još neće biti figure Tadića. On mora prvo da kupi svoj stan, svoju kuću. Kako ja da ga stavim u svoju kuću a on nema svoju? - pitao se gradonačelnik Jagodine april ove godine, zaboravljajući pri tom da je do pre samo pola godine tom istom Tadiću ironično nudio krov nad glavom.

- Vrlo sam rad da pomognem gospodinu Tadiću ukoliko ne pobedi na izborima. Predlažem mu da se doseli u Jagodinu i opština će mu dodeliti trosoban stan od sto kvadrata. Evo, javno ga pozivam. Ukoliko ne bude imao krov nad glavom, neka dođe ovde - rekao je Palma u decembru 2007. Njegov koalicioni partner Ivica Dačić pokazao je manje razumevanja za Tadićev problem.

Ne zna se tačno na koga je Palma mislio kada je aprila ove godine, gostujući u “Utisku nedelje”, izjavio da “ako treba homoseksualci da me vode u Evropu, ostaću u Končarevu da čuvam ovce”. Gradonačelnik Jagodine tada je rekao i da u vladu neće sa onima zbog kojih žene i devojke moraju u manastire zbog sve većeg broja pedera.

Kao što nije štedeo njihovog predsednika, Palma nije birao reči ni kada je govorio o ostalim funkcionerima u DS.

- Vi ste svi bedni slepci... Ovaj spava kod tetke na kauču, vi nemate auto - kratko je Palma odbrusio svom imenjaku Šutanovcu aprila ove godine.

Kad je reč o SSP, i o njemu je Dragan Marković imao sasvim drugačije mišljenje nego danas.

- Siguran sam da vlade u ovakvom sastavu neće biti posle 11. maja. Biće u njoj neki drugi ljudi, a i sastav sadašnjeg parlamenta biće izmenjen najmanje 30 odsto, i to bi oni koji nameravaju da potpišu SSP trebalo da imaju na umu - izjavio je Marković 29. aprila, dodavši da “u ovom političkom trenutku niko nema pravo da potpiše SSP”.

Aktivan član SargeBG (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Sta je govorio Palma

pa može mu se da zahebava,uostalom svi su posle izbora promenili ploču

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Mora da imaju mnogo rezervnih ploča, kad su im slušaoci toliko debilni.

Primećen član
    Učlanjen
    20.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio SargeBG Pogledaj poruku
    pa može mu se da zahebava,uostalom svi su posle izbora promenili ploču
    Pa nisu bas svi i nisu kao Palma i ekipa. Preko Palme se nastoji izigrati izborna volja gradjana Srbije. Koji je palmin glasac, hranjen godinama ovakvim njegovim izjavama mogao da ocekuje da ce se Palma prikloniti zutima?

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio WEISHAUPT Pogledaj poruku
    Palmini obozavaoci slusaju sve od Betovena do Cece

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ma da, sve same moderne pevače.

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Trosoban stan od 100 kvadarata ...

Ja bi pristao i na dvosoban od 300 kvadrata.
    Ljepo"ce, ljepo"ce probud' se
    Nemerem, nemerem zaćarana sam!

Iskusan zadovoljni kupac (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano Re: Šta je govorio Palma

Citat Original postavio Torrente-Bgd Pogledaj poruku
    - Biće tu u jagodinskom muzeju voštanih figura Đinđić, Ceca, patrijarh Pavle, sveti Sava... Biće i Koštunica, samo još neće biti figure Tadića. On mora prvo da kupi svoj stan, svoju kuću. Kako ja da ga stavim u svoju kuću a on nema svoju? - pitao se gradonačelnik Jagodine april ove godine, zaboravljajući pri tom da je do pre samo pola godine tom istom Tadiću ironično nudio krov nad glavom.

- Vrlo sam rad da pomognem gospodinu Tadiću ukoliko ne pobedi na izborima. Predlažem mu da se doseli u Jagodinu i opština će mu dodeliti trosoban stan od sto kvadrata. Evo, javno ga pozivam. Ukoliko ne bude imao krov nad glavom, neka dođe ovde - rekao je Palma u decembru 2007. Njegov koalicioni partner Ivica Dačić pokazao je manje razumevanja za Tadićev problem.

Ne zna se tačno na koga je Palma mislio kada je aprila ove godine, gostujući u “Utisku nedelje”, izjavio da “ako treba homoseksualci da me vode u Evropu, ostaću u Končarevu da čuvam ovce”. Gradonačelnik Jagodine tada je rekao i da u vladu neće sa onima zbog kojih žene i devojke moraju u manastire zbog sve većeg broja pedera.

Kao što nije štedeo njihovog predsednika, Palma nije birao reči ni kada je govorio o ostalim funkcionerima u DS.

- Vi ste svi bedni slepci... Ovaj spava kod tetke na kauču, vi nemate auto - kratko je Palma odbrusio svom imenjaku Šutanovcu aprila ove godine.

Kad je reč o SSP, i o njemu je Dragan Marković imao sasvim drugačije mišljenje nego danas.

- Siguran sam da vlade u ovakvom sastavu neće biti posle 11. maja. Biće u njoj neki drugi ljudi, a i sastav sadašnjeg parlamenta biće izmenjen najmanje 30 odsto, i to bi oni koji nameravaju da potpišu SSP trebalo da imaju na umu - izjavio je Marković 29. aprila, dodavši da “u ovom političkom trenutku niko nema pravo da potpiše SSP”.
    bice to jaka i stabilna koalicija....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Палма је цар за српску политичку сцену...

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio WEISHAUPT Pogledaj poruku
    tacno tako. moze neki politicar pricati sta hoce, ali ako ja ne podrzavam to, onda nema moj glas. medjutim ako sam i ja isti kao on [ ne mislim filovan lovom i sl. vec ...] onda mi to nece smetati.

Iskusan
    Učlanjen
    06.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Torrente-Bgd Pogledaj poruku
    Palmini obozavaoci slusaju sve od Betovena do Cece
    Naročito Betovena

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

ma neka pravi DS vladu sa Dacicem i Palmom ima da se usrece

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

I unerede od *SREĆE*.........................

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

JAGODINA - Dragan Marković Palma, lider Jedinstvene Srbije, najavio je pre nekoliko dana da je njegova stranka odlučila da uđe u vladu sa DS ili da ide na nove izbore.

- Ili će biti napravljena vlada sa DS, ili idemo na nove izbore, to je definitivan stav JS - poručio je Palma i dodao da se stavovi DS u potpunosti podudaraju sa programom JS.

Sve to, naravno, ne bi bilo čudno da neprikosnoveni gospodar Jagodine nije donedavno iz svih oružja napadao DS i Borisa Tadića!

- Naravno da je isključena koalicija s Tadićevim demokratama - izjavio je Palma za naš list 2. aprila ove godine, dakle pre izbora. On je izrazio nadu da će posle 11. maja s formiranjem nove vlade bez DS i uključivanjem novih ljudi u pregovarački tim prestati proces priznavanja nezavisnosti južne srpske pokrajine.

- Apsurdno bi bilo da se dođe u situaciju da poslanici skupljaju novčani prilog da se bivšem predsedniku kupi stan. Što se mene tiče, nema problema, odvojio bih neki dinar, ali mislim da bi pare trebalo da daju direktori javnih preduzeća, pošto oni imaju višak - smatra Dačić.

Zanimljivo je i držanje Borisa Tadića, koji je na sve Palmine napade odgovarao priznanjem da zna da u ovoj situaciji nije uputno govoriti bilo šta protiv JS “zbog osetljivosti trenutka.”

Primećen član caki72 (avatar)
    Učlanjen
    14.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Markowac Pogledaj poruku
    ma neka pravi DS vladu sa Dacicem i Palmom ima da se usrece
    Pa zar nije win-win situacija? Neka silna hapsenja 12.maja?

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio caki72 Pogledaj poruku
    Pa zar nije win-win situacija? Neka silna hapsenja 12.maja?
    naravno daj e win win situacija.

sobzirom da je izvesno da DS i SPS prave vladu , SRS ce dobiti vecinu SPS-ovih glasaca a SPS najverovatnije na sledecim izborima nece preci cenzus...

Primećen član Young (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

vidim u kuriru ispizdeli nacisto,ako im je hahahah

a ti markowac kako se osecas sad kad se tvoj svet srusio?

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Ja bash mislim da se Palma evropejac uklapa idealno u intelektualni profil prosechnog glasacha zute kulture.Samo je on za razliku od licemera iskren spram onoga shta jeste,ne folira se da je urban kad je najobichniji ljakse.

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1311

Kakva konurbacija takav i urbani lik.

Ko ono bese rece da je Palma car?

Primećen član Young (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio Derer Pogledaj poruku
    Ja bash mislim da se Palma evropejac uklapa idealno u intelektualni profil prosechnog glasacha zute kulture.Samo je on za razliku od licemera iskren spram onoga shta jeste,ne folira se da je urban kad je najobichniji ljakse.
    jedini koji se foliraju da su urbani jesu vucic i nikolic,a oni su najobicniji ljaksi!

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Citat Original postavio Young Pogledaj poruku
    jedini koji se foliraju da su urbani jesu vucic i nikolic,a oni su najobicniji ljaksi!
    Kad porastesh kashtje ti se samo.

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Di je zaturio beretku srpske dobrovojlacke garde?

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1311

Citat Original postavio Yopa_2.0 Pogledaj poruku
    Di je zaturio beretku srpske dobrovojlacke garde?
    To ce da stavi na inauguraciji, kad bude premijer.

"Komandante, ovo je za tebe!"

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

- Ko smo mi!?

- Srpska dobrovoljacka gar... Ovaj... Proevropska vlada Srbije...

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Evo šta je MIĆUNOVIĆ o Palmi govorio 2006.god.
    Sa sajta DS

"Da li će DSS biti naš partner u formiranju nove vlade nakon ovih izbora zavisiće od toga s kim je. Ako DSS sa sobom bude vukao i Palmu. mislim da ćemo imati teškoće" - izjavio je u intervjuu za novosadski "Dnevnik" predsednik Političkog saveta DS Dragoljub Mićunović, koji najavljuje da će ove nedelje Predsedništvo DS-a usvojiti program rada nove vlade koji je doneo Savet stranke na čijem je čelu.

-Vaši poslednji nastupi pokazuju da ne gajite preterane simpatije prema "narodnjačkom bloku", koji predvodi lider DSS, premijer Vojislav Koštunica?

"Moram priznati da sam začuđen formiranjem takve koalicije, mada je to urađeno s nekakvim 'stepenovanjem'. Sada DSS ulazi u koaliciju s NS-om i više ih se, kao, ne tiče šta će da radi njegov lider Velimir Ilić. A NS onda uvodi SDPO i JS, odnosno Dragana Markovića Palmu?!"

"Mene čudi da oni nisu razmišljali o tome kako će izgledati ako budemo morali da pravimo zajedničku vladu u kojoj bi se nalazio Palma. Jer, to pitanje nije više samo programsko. Ako ne možemo sa SRS-om, zašto bismo mogli s Palmom, koji pripada stranci koja je bila još žešća i sumnjivija nego što su bili radikali?
    I iznenađen sam što se DSS sa njima ujedinio u zajednički projekat. Ne mislim da je to nešto što treba da pokaže veliku sreću Srbiji, jer u tome ima dosta i retrogradnog, patrijarhalnog. demagoškog. I to što se tiče Palme, pa često i Velje Ilića, ne znam da li može da se smatra pravim demokratskim jezikom ili demokratskim programom."
    .................................................. ......

P.S.
    I td i tsl...............što bi NAROD rekao PLJUVALO-LIZALO-u društvo ISTIH..........

Slične teme

1. Šta je još govorio Zoran Đinđić...
    Autor zadovoljni kupac u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 08.05.2008., 13:15
  2. Ovako je govorio Putin
    Autor SURbel u forumu Politika
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 06.05.2008., 10:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor