Spasi Srbiju i ..., Borise!

adrenochrome junkie

Ističe se
Poruka
2.259
Najpre da napomenem da umesto ove tri tacke u naslovu teme svako moze napisati sta mu je po volji.
Ja necu ici toliko daleko da trazim od naseg dragog cika Bokija da se ubije ali mu mogu poruciti,u stilu vojvode od Sheveningena,da ce pojesti sva g0vna koja je izasr'o.
Pitam se samo dokle ce vise brukati sebe,svoju stranku i svoje glasace? Da li je stvarno toliko glup da veruje u vladu koja je unapred osudjena na propast? Njemu su prihvatljivi likovi poput Gljivice cija nas je stranka unazadila 100 godina,a da ne pominjem propalog kickboxera iz Jagodine,koji se setio demokratije tek kada je namirisao lovu i investicije sa zapada ulozene u tu njegovu selendru.Sta je sledece nakon oslobadjanja onog debila iz Pozarevca? Mira pocasni gradjanin grada Beograda i bulevar Slobe Milosevica.
Zasto Borise nisi odmah porucio Gljivici,mlohavom i grobaru da se nose u pizdu materinu i sami formiraju vladu,pa da vidimo dokle bi dogurali.Nakon jos jednog 5.oktobra,predpostavljam da bi SPS i DSS nestali sa politicke scene, a radikali bi,po navici, bili vecita opozicija..
Tako bi bar ispao covek u ocima svih onih koji su te podrzavali,a ne pichketina kao sto jesi.Zar su fotelje vaznije od zivota ljudi?
Ima li na ovom forumu onih koji su glasali za DS i SPS?Ako ima, neka kazu da li se osecaju iznevereno od strane svojih lidera ili jednostavno prihvataju buducu koaliciju kao realnost.Znam da se ogromna vecina pristalica demokratske stranke smatra izigranim dok za ove matore mazohiste koji glasaju za SPS ne znam sta da kazem jer njih mozes izneveriti samo ako im uskratis patnju na koju su navikli ovih poslednjih 20-ak godina.Za njih ,kao iskrene mazohiste,zivot bez patnje i nije neki zivot.
Prvi put nakon toliko godina nisam glasao za DS i drago mi je da sam bio u pravu,a njihove pristalice neka dobro razmisle koga ce zaokruiti na sledecim izborima,koji se ,ako bude srece,mogu desiti u vrlo skorije vreme.
 
Najpre da napomenem da umesto ove tri tacke u naslovu teme svako moze napisati sta mu je po volji.
Ja necu ici toliko daleko da trazim od naseg dragog cika Bokija da se ubije ali mu mogu poruciti,u stilu vojvode od Sheveningena,da ce pojesti sva g0vna koja je izasr'o.
Pitam se samo dokle ce vise brukati sebe,svoju stranku i svoje glasace? Da li je stvarno toliko glup da veruje u vladu koja je unapred osudjena na propast? Njemu su prihvatljivi likovi poput Gljivice cija nas je stranka unazadila 100 godina,a da ne pominjem propalog kickboxera iz Jagodine,koji se setio demokratije tek kada je namirisao lovu i investicije sa zapada ulozene u tu njegovu selendru.Sta je sledece nakon oslobadjanja onog debila iz Pozarevca? Mira pocasni gradjanin grada Beograda i bulevar Slobe Milosevica.
Zasto Borise nisi odmah porucio Gljivici,mlohavom i grobaru da se nose u pizdu materinu i sami formiraju vladu,pa da vidimo dokle bi dogurali.Nakon jos jednog 5.oktobra,predpostavljam da bi SPS i DSS nestali sa politicke scene, a radikali bi,po navici, bili vecita opozicija..
Tako bi bar ispao covek u ocima svih onih koji su te podrzavali,a ne pichketina kao sto jesi.Zar su fotelje vaznije od zivota ljudi?
Ima li na ovom forumu onih koji su glasali za DS i SPS?Ako ima, neka kazu da li se osecaju iznevereno od strane svojih lidera ili jednostavno prihvataju buducu koaliciju kao realnost.Znam da se ogromna vecina pristalica demokratske stranke smatra izigranim dok za ove matore mazohiste koji glasaju za SPS ne znam sta da kazem jer njih mozes izneveriti samo ako im uskratis patnju na koju su navikli ovih poslednjih 20-ak godina.Za njih ,kao iskrene mazohiste,zivot bez patnje i nije neki zivot.
Prvi put nakon toliko godina nisam glasao za DS i drago mi je da sam bio u pravu,a njihove pristalice neka dobro razmisle koga ce zaokruiti na sledecim izborima,koji se ,ako bude srece,mogu desiti u vrlo skorije vreme.

prvo po milioniti put kazem da SPS ne vodi politiku 90-tih vise vec vode SRS i DSS.

drugo kazes zasto tadic nije rekao ivici da se nosi i nek pravi sa tomom i kostunjavim vladu.Pa zar ti mislis da su gradjani Srbije u stanju da ponovo prolaze kroz izolacije i sankcije,zar mi imamo vise vremena za gubljenje?
i evo kao clan DS-a ti kazem da se uopste ne osecam iznevereno i DS forever!
 
i evo kao clan DS-a ti kazem da se uopste ne osecam iznevereno i DS forever!----

vi ste kao neki sektasi


zamisli vlada gde su canak,boris,vuk,sulejman,palma hahahahha
e
zaboravio Vuka ***,pa njemu ubili 4 coveka na ibarskoj magistrali a on sad u vladi sa njima
sta sve ljude nece uraditi za fotelju
 
Spasi Srbiju i kupi bagere i brodove Borise i negde iza Novog Zelanda nasuj evropskim ivesticijama milijarde tona zemlje i kada ostrvo bude gotovo da se svi preselimo u piz.u lepu materinu i ostavimo jezero iza sebe...

A EU ce za to ostrvo da da pare jer nas voli, a drzava ce da bude i dalje ovako dobro organizovana. Oni ce nam pomoci da se jos bolje organizujemo i za taj trud nece nista da nam naplate. Probudi se, covjece! Niko nam nece urediti drzavu dok to sami ne uradimo i niko ne daje pare za dzabe. Svi se oni dobro naplate. Najbogatiji u EU su oni koji su vodili osvajacke ratove. I sada oni vode rat (zakonima, robama, kvotama, porezima) da osvoje i iscjede jos ovo malo jada sto je ostalo. A blesavi Srbi (i ne samo Srbi) ce i dalje da idu u Evropu, da rade visokointelektualne poslove koje ovdje nikad ne bi htjeli (razne forme ciscenja, pranja, sluzenja itd.-cast izuzecima) i da prave njihove drzave. Umjesto one tri tacke bih dodao: " i radi ono sto ti srce kaze, a ne savjetnici i naredbodavci".
 
prvo po milioniti put kazem da SPS ne vodi politiku 90-tih vise vec vode SRS i DSS.

drugo kazes zasto tadic nije rekao ivici da se nosi i nek pravi sa tomom i kostunjavim vladu.Pa zar ti mislis da su gradjani Srbije u stanju da ponovo prolaze kroz izolacije i sankcije,zar mi imamo vise vremena za gubljenje?
i evo kao clan DS-a ti kazem da se uopste ne osecam iznevereno i DS forever!

E vidiš, Mladiću,
zbog takvih kao što si ti - stranačkih ostrašćenih navijača koji ne vole da koriste mozak, već misle ono što im stranački mediji kažu, zbog vas smo ovde gde smo. A to je Ivica provalije, ako nisi primetio. Zbog ljudi koji ne razmišljaju, koji nikada ne bi kritikovali sulude poteze svojih stranačih lidera, zbog vas stranački lideri i postoje i zbog vas ni jedna stranka nije demokratska, već su sve najobičnija perverzija demokratije u kojoj jedan čovek odlučuje u svemu.

Ako si zaljubljen u Tadića, udaj se za njega. Ako bi da se baviš politikom i da pomogneš svom narodu, onda okreni novu stranicu u tom svom SPS-u ili DS-u, gde si li već. Prestani da klimaš glavom i počni da kritikuješ ono što ti smeta. Koga ubeđuješ u ovo što pričaš, sebe ili ostale? Ajd, razmisli. Razmisli kako bi prošao kada bi se usudio da uzmeš reč i kažeš "ljudi, Tadić je pogrešio..." Koliko bi još minuta trajala tvoja stranačka karijera? E, onda mi objasni po čemu se razlikuju Milošević i tvoj Tadić.

Srećno, "DS forever" i "you'll never walk alone", ajd odrasti. :super:
 
..."спаси Србију и убиј се, Борисе"...

ja reko da vishe ne postujem na politici

ali... slozio sam se sa Bl - om
a to se deshava tako retko
da treba da se pribelezi

posle ubistva Zorana Djindjica

najgora stvar koja se desila Srbiji
je izbor bote soma za predsednika Demokratske Stranke!

sve ostalo bi, kao shto reche kolega u uvodnom postu
doshlo i proshlo, pre ili kasnije

ovako je sve ostalo
a mi sve brze i brze unazad :(
 
i evo kao clan DS-a ti kazem da se uopste ne osecam iznevereno i DS forever!----

vi ste kao neki sektasi


zamisli vlada gde su canak,boris,vuk,sulejman,palma hahahahha
e
zaboravio Vuka ***,pa njemu ubili 4 coveka na ibarskoj magistrali a on sad u vladi sa njima
sta sve ljude nece uraditi za fotelju

:D
egzaktli!

danichinog brata odstrelio ivica
a sad ivica europejac :D

a chanak kao
"ljudi, al shta drugo!?"

kako Chanak Gospodin Nenade uopshte dodje do tog prvog???

svako ko je mogo na republichkom nivou s ivicom u koaliciju
za mene je spsovac iz 90

shto, budimo realni, i jeste sushta istina
 
Najpre da napomenem da umesto ove tri tacke u naslovu teme svako moze napisati sta mu je po volji.
Ja necu ici toliko daleko da trazim od naseg dragog cika Bokija da se ubije ali mu mogu poruciti,u stilu vojvode od Sheveningena,da ce pojesti sva g0vna koja je izasr'o.
Pitam se samo dokle ce vise brukati sebe,svoju stranku i svoje glasace? Da li je stvarno toliko glup da veruje u vladu koja je unapred osudjena na propast? Njemu su prihvatljivi likovi poput Gljivice cija nas je stranka unazadila 100 godina,a da ne pominjem propalog kickboxera iz Jagodine,koji se setio demokratije tek kada je namirisao lovu i investicije sa zapada ulozene u tu njegovu selendru.Sta je sledece nakon oslobadjanja onog debila iz Pozarevca? Mira pocasni gradjanin grada Beograda i bulevar Slobe Milosevica.
Zasto Borise nisi odmah porucio Gljivici,mlohavom i grobaru da se nose u pizdu materinu i sami formiraju vladu,pa da vidimo dokle bi dogurali.Nakon jos jednog 5.oktobra,predpostavljam da bi SPS i DSS nestali sa politicke scene, a radikali bi,po navici, bili vecita opozicija..
Tako bi bar ispao covek u ocima svih onih koji su te podrzavali,a ne pichketina kao sto jesi.Zar su fotelje vaznije od zivota ljudi?
Ima li na ovom forumu onih koji su glasali za DS i SPS?Ako ima, neka kazu da li se osecaju iznevereno od strane svojih lidera ili jednostavno prihvataju buducu koaliciju kao realnost.Znam da se ogromna vecina pristalica demokratske stranke smatra izigranim dok za ove matore mazohiste koji glasaju za SPS ne znam sta da kazem jer njih mozes izneveriti samo ako im uskratis patnju na koju su navikli ovih poslednjih 20-ak godina.Za njih ,kao iskrene mazohiste,zivot bez patnje i nije neki zivot.
Prvi put nakon toliko godina nisam glasao za DS i drago mi je da sam bio u pravu,a njihove pristalice neka dobro razmisle koga ce zaokruiti na sledecim izborima,koji se ,ako bude srece,mogu desiti u vrlo skorije vreme.

Neka Borisa tamo gde jeste.......Demokratska stranka je od osnivanja i bila upravo ovo sto je sada.......interesna grupacija mlakih , salonskih , kvazi demokrata.......malo bi da se yebuckaju , ali bi malo da im ne udje.......

Onda je dosao na celo stranke Djindjic, razyebao dopisne clanove akademije nauka i sviranja qrzu za male pare.......i napravio pravu , zdravu i modernu DS kakva je i potrebna ovoj vukoyebini na balkanu....srbistanu......

Nakon Zoranove smrti, ponovo su se mali mishevi, koji do tada nisu ni u mesnim kancelarijama mogli da avanzuju dalje od kafe kuvara ( ice) , preuzeli kormilo DSa , i nastavili svetle tradicije one Demokratske stranke , u kojoj se i Kostunjavi osecao kao riba u vodi.............

Zato, neka budalama i mishevima kojima je kohabitacija vrhunac borbe za demokratiju i evropeizaciju jos uvek otomanskog srbistana, jer i TO ima pravo da postoji.........

Ko hoce da se ozbiljno razracuna sa radikalsko - domachinskom , nakazom, neka ubuduce glasa za LDP....
 

Back
Top