najljepsi osjecaj

Kao sto je neko rekao da woli da uziwa u prirodi e pa i ja tako wolim da uziwam u njoj ...pogotovu obozawam kada sam sa ziwotinjama to je nesto najlepse! I isto neko je rekao kad u hladnoj zimskoj noci se ususka u cebe e i ja to wolim......ali sa ziwotinjama sam najsrecnija!

Definitivno!
 
Kad provodim sate na tajnom mestu sama sa svojim dragim... cista bleya, dunav i zalazak sunca
Kad izadjem napolje sa Arijem (kucom) i na livadici bude gomilu kerova svih rasa, velicine i starosti i kad se svi kolektivno igraju... ponekad pozelim da je ceo svet takav.

i slicnim sitnicama...
 
Najlepši osećaj zavisi od situacije.

Recimo, putujes autobusom (starijeg tipa), piški ti se, znojiš se od muke, puca ti bešika, a sramota te da se upiškiš. Onda autobusu pukne guma i - eto iznenadne pauze. Sjuriš se u žbun i dugo, dugo uživaš u žuboru iz rasterećenog mokraćnog mehura.

Mesto neprijatne vlage i sramote, pucanje gume dovelo je do najlepšeg osećaja.
 
Na plazi dok iscekujem zalazak sunca :wink:

183215-Sunset-on-Ngapali-Beach-1.jpg
 
uziwam u pliwanju,u shetnji sa drushtwom-na bazen(da pliwamo),u grad,po zurkama...jedan od najlepshih osetjaja mi je i kada se zaljubim,ali ne samo kada mi se neko swidja,neko da LUDIM za tom osobom...to mi se desilo nekoliko puta,a osobe koje su mi se swidjale..ma daj-ima ih na milion..:lol:
wolim da spashawam ziwotinje,da se shetam po prirodi,uziwam i u slikanju,.:lol:
wolim da se podnowim(sa stwarima)..:lol:
uziwam u dobijanju petica...:lol:
..i takooo..ima puno sitnica-a uglawnom me one chine sretjnom..

npr-kad bih dobila 7-icu na lotou..ma nije li to samo sitnica koja bi me uchinila weoma sretjnom,a?!:lol:
 
citanje, pricanje, muzika.....volim i da cutim kada hodam s nekim...kad nastane ona tisina, mada meni ona nikada nije neprijatna.....uzivam kad jedem cokoladu....kad se probudim ujutro poslije 15h sna, a napolje sunce...kada primim poruku od neocekivane osobe....dok crtam....odusevljva me izraz lica ljudi dok gledaju romanticnu komediju......
uzivam dok ronim...dok lezim na plazi i samo slusam...uzivam u duugom, duugom kupanju u kadi....i lezanju na pod......
....dok slusam gitaru...dok gledam u nebo puno zvijezda....dok u toploj ljetnoj noci sjedim pored rijeke a pored logorska vatra..i gdje god pogledate mrak, samo na nebu milioni i milioni zvijezda...nazire se mlijecni put....i iako je pored vas osoba, znate da ne morate nista da kazete...samo uzivate......
 

Back
Top