Soko Banja - Ekoloska opstina

Sokobanja je predivno mesto sa najcistijim i naboljim vazduhom u Evropi. Najveca koncentracija negativnih jona u svetu i ima najlepsa izletista u Srbiji.

Sve je to tačno kada nas ne zasipa miomiris deponije (zapaljene, naravno) i slična "dešavanja" po samoj Sokobanji ...

Više informacija o ekologiji u Sokobanji pogledajte na sajtu ekosokobanja<dot>com !

Dejan

p.s. nadam se da će jednog dana i ljudi, a i oni-koji-su-na-određenim-pozicijama shvatiti da ne možemo da prodajemo OVAKVU Sokobanju već da moramo i nešto da u-RADIMO!
 
jao brate ja sam bio tamo dvaput na pripremama i secam se dosta stvari ali pravi kosmar mi je onaj park pored reke jer smo tu uvek crkavali od trcanja i ono brate umires trcis zedan ocu da crknem a pored tebe ona cista moravica gledas samo kako da uskocis i da se napijes vode....
 
:super: Izvolite u Sokobanju za doček Nove godine. Sprema se velika fešta u centru kod Miloševog Konaka. Na turističkom portalu Sokobanja , možete saznati sve cene i aranžmane koje su hoteli postavili. Cene variraju od hotela do hotela, a i privatni smeštaj u Sokobanji je skoro popunjen, pa zato požurite. Prošle godine je po priči momaka i devojaka iz Sokobanje , najlepše bilo u kafiću "SPA", a ove godine ćemo videti. Možete i da pogledate jedan snimak sa dočeka od prošle godine.
 
Pozdrav svim vernim ljubiteljima fudbala iz Soko BAnje i okoline!!!
Bavim se skupljanjem starih fudbalskih ulaznica. Na prvom mestu mi je bitna C.ZVezda i od nje skupljam ulaznice iz svih mogucih takmicenja - prvenstvo,domaci kup, medjunarodna takmicenja, prijateljske utakmice. Pored C.zvezde, zanimljiva mi je reprezetnacija Srbije (tj. Jugoslavije) kao i utakmice ostalih srpskih klubova (Partizan,Vojvodina,OFK Beograd,Sevojno,Napredak,RAdnicki Nis,Obilic,Zeleznik) koji su igrali u evropskim takmicenjima.
Da li neko moze da mi pomogne u pronalazenju tih starih ulaznica koje ljudi cesto bacaju.
Ukoliko bilo ko ima nesto slicno ili neku zanimljivu informaciju neka me pozove na 063/68 39 39 ili mi se obrati putem mejla markovaleron@yahoo.com
Pozdrav za sve ljubitelje fudbala
 

Back
Top