Kako Sastaviti Gitaru

blackmore95

Domaćin
Poruka
3.757
Zelim da uzmem neku dobru kopiju les paul gibsona i da joj dodam dobre magnete.Danas sam nasao jednu skroz anonimnu sa savrsenim telom i vratom (samo ima ruznu boju) koju imaju u prodavnici po eksperimentalnoj ceni od oko 15000 din da vide kako se prodaje - to im je jedina takva tamo.Zvuci dobro.Koju kopiju i koje magnete za obe pozicije preporucujete.
 
Zelim da uzmem neku dobru kopiju les paul gibsona i da joj dodam dobre magnete.Danas sam nasao jednu skroz anonimnu sa savrsenim telom i vratom (samo ima ruznu boju) koju imaju u prodavnici po eksperimentalnoj ceni od oko 15000 din da vide kako se prodaje - to im je jedina takva tamo.Zvuci dobro.Koju kopiju i koje magnete za obe pozicije preporucujete.
Ne preporucujem, osim ako nisi baš sa dobrom kilometražom pa možeš da prepoznaš jeftinu gitaru koja je slučajno ispala ok komad. Tada možda ima smisla budžiti je i imam i ja jendu takvu ovde. Obično to ispadne kao da kupiš polovnog juga, a onda u njega uložiš 1500 evra da "napucaš"... Jednostavno gitara od 200e+ 200e magneti ispadne da si stigao do 400e pa si onda odmah mogao da kupiš bolju gitaru. Kao što rekoh jedino ima smisla ako si siguran da se radi o nekom do jaja komadu jeftine gitare i recimo planiraš da zameniš samo bridge magnet šta naleti u oglasima polovno pa onda to i nije tolika investicija.
 
A to je neverovatno lako prepoznati.
:
Uzmes gitaru i sviras je na suvo, to jest bez pojacala, i slusas sa zadnje strane (Dje ide palac na vratu) na spoju vrata i glave....
Ili je sviras ovako bez pojacala i slusas u sobi.
Ako je glasna i ako ti se svidi zvuk ok je...
 

Back
Top