Pitanje za sve

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vuda

Domaćin
Poruka
3.387
Kako nisam od onih što se predaje, postavljam pitanje za sve :
KAKO IZAĆI NA KRAJ SA POSTOJEĆIM POLITIČARIMA , UVOZNIČKIM LOBIJIMA ,
TAJKUNIMA , NEZAPOSLENOŠĆU , NEMAŠTINOM ?
 
Potrebni su ovakvi ljudi

1franciscofrancoro7.jpg
 

Njega ne cenim....Svaku licnost treba posmatrati u vremenskom kontekstu u kom je delovala.....Da nije bilo Franka verovatno ne bi bilo ni Spanije u ovom obliku, da je pustio one crvene divljake, ojacane sa raznim olosom koji se dovukao iz drugih zemlja da divljaju po njoj....

Teska vremena traze teske odluke

Mudro je iskoristio pomoc nacista da se obracuna sa crvenima, a u WW2, se drzao neutralno i nije zeleo da veze Spaniju za gubitnike......., a nikad sebi nije dozvolio da ima lose odnose sa USA, Francuzima, Britancima

Sve sto je uradio, uradio je za dobrobit Spanije...

Ja nisam rekao da nam je potreban diktator, nego takvi ljudi.....
 
u spaniji je franko oborio demokratski izbranu vladu, jel` to poziv nasima iz afrike da dodju i ...

za mlade je tesko da se zivi i bice jos teze. ova partija karata je davno podeljena i samo se odigravaju unapred odredjeni potezi. mladi ako hoce nesto neka prave sebi partije ili nesto (pusku pa u sumu) za sledecih 20-30 godina. od ovih nema leba.
 
Emigracija je univerzalni lek za sve probleme. Odeš da živiš kao čovek u normalnom društvu i ostaviš goveda da se zanimaju u svom toru.
Nažalost,ovaj lek je nedelotvoran kod zadrtih,ruralnih tipova koji se uklapaju samo u svoje selo.
 
U ponekim trenutcima potrebne su radikalne odluke da bi se moglo napredovati u celini,nesto slicno kao sa rakom.
Mi u Srbiji i Srbskim zemljama NEMAMO dostojne predstavnike naseg/svog naroda,svi su na kraju neciji ali samo ne NASI kako bi valjda trebalo!
Sve postojece stranke rade za tudje "NACIONALNE INTERESE" i njihova logika postojanja je jasna,zaludeti nas narod do te mere da nasem narodu vise nije ni milo Glasati za izbor bilo kojih predstavnika tako da ONI imaju Vlast sa manjinom populacije-zivlja jedne drzave.Da bi to neko shvatio nije potrebna velika matematika.
Sadasnju POLITICKU ELITU jedino je moguce ukloniti NASILNO ako neko misli uciniti nesto za dobro SRBIJE ali postavlja se sledece pitanje sta je to "dobro Srbije",jer Vladajuca klasa nas uci da je dobro biti Sluga u novom milenijumu ali zato imati Posao/raditi za nekog nemca...i biti clan EU i sav kapital prodati njima!
Pa sto se ti "FILOZOFI" ne pitaju kad su oni toliko dobri sto im onda ovi drugi sve pokupovase sto se moze kupiti i time postadose Vlasnici,ja ako vidim nekoga da je u problemu pa ako sam mu prijatelj i zelim MU dobro,ja necu traziti da mi proda svoj kapital "dzabe" vec cu mu pomoci i izvesti ga na pravi put naravno uz neki procenat ali ne da mu ODUZMEM kapital/kupim. Nadam se da ste me razumeli!
U Svici je usao jedan covek u Parlament i "Ubio" iz automata; ne znam koliko njih jer nesto nisu uradili kako je trebalo,a kod nas gde imamo tolike ratnike i Heroje a tolika beda!
Znamo svi mi dobro sta i ko i kako,nemojte da se foliramo! ali od price nema puno vajde onaj pridje pa ti opali Samar,pa ti prica,a on opet,pa ti prica...e dok jednom NEokrenes svoj nacin razmisljanja,ali kako se kaze" Ovaca ce uvek biti!" ili " dok je ovaca bice i nekoga da ih Sisa"
ZIVELA SRBIJA
 
Nekoga ili neke sam pogodio ,firewall mi radi , al nema veze ,izgleda da treba reinstalirati Srbiju !

Pitanje je: Sta je to lider , i sta je to kriticna masa (ne u fizici ) ?
 
Sve sto je uradio, uradio je za dobrobit Spanije...

Ja nisam rekao da nam je potreban diktator, nego takvi ljudi.....
kakvi ljudi?
tirani? :whistling:
ili možda uzurpatori?
a ako ne to, onda nam je neophodan neko ko će preuzeti dobročiniteljski na sebe sav teret jedne države, čitaj - neko ko će preuzeti svu vlast, svu moć, sve živote ljudi u svoje ruke.
kad bolje razmislim, ti si rekao da nam je potreban diktator.:mrgreen:

nama treba samo pamet u glavu.
od mesijanstva i čežnjom za mazohizmom nema ništa.
od sadista tipa Franko i ostale fašističke đubradi može da se desi samo Gernika, i stradanje ljudi.
i to je to.

Hijo del pueblo, te oprimen cadenas
y esa injusticia no puede seguir
si tu existencia es un mundo de penas
antes que esclavo prefiero morir.
Esos burgueses, asaz egoistas
que asi desprecian la humanidad
seran barridos por los anarquistas
al fuerte grito de libertad.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top